Hadi artık bebeği anne yoruldu artık beklemekten

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve body tarafından 3 Kasım 2010 başlatılmıştır.

3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : body
  1. body

body Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hiç birşey anlamıyorum son adet tarihime göre 6+1 gunluk hamıle olmam gerekiyo ama daha ne keseyi gördük nede bebeğimizi gittiğim her iki doktorda herseyın yolunda oldugunu beklemem gerektıgını soyluyor,ama yoruldum artık gun asırı beta hcg baktırmaktan en son gıttıgım doktorda herseyın cok guzel oldugunu değerlerimin muhteşem oldugunu hatta cok buyuk ıhtımal ikizlerim olacagını soyledı ama artık görmek ıstıyorum aklıma hep kötü şeyler getiriyorum yardım edin bana

2. 3 Kasım 2010
  3. tacsizprenses

tacsizprenses Bir DiLeK TutTuMmm (: Üye

Beğenildi:
    246
    Ödül Puanları:
    353
    Çok tecrübeli olduğum söylenemez ama madem bir değil bir çok doktor bebişinin iyi olduğunu söylüyor kalbini ferah tut heyecanını anlıyorum hemde çok iyi bende bebek bekliyorum sen gönlünü ferah tut ve şöyle düşün olumsuz olarak bişey olsa Rabbim göstermesin emin ol doktorlar söyler bunu..Rabbimin izni ile doktorların dediği gibi çok iyi olur canım Gönlünü ferah tut.. :KK71:

4. 3 Kasım 2010
  5. tume

tume geldim anne de Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    aklına kötü bir şey getirme.. iyi düşün iyi olsun... benim için de dua et.. hamişlerin duası kabul olur.. Allah bana da yaşatsın hamilelik duygusunu...

6. 4 Kasım 2010
  7. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    canım muhtemelen geç döllenme olmuş olabilir.. eğer doktorlar herşeyin yolunda olduğunu söylüyorsa..SAT a göre hesaplıyoruz hamilelikleri ama bazen değişebiliyor bu.. kafanı yorma stres yapmaman lazım... inşallah herşey daha da güzel olacak

8. 4 Kasım 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bir sıkıntı yoktur inş.
    Hayırlı olsun, sağlıcakla kucağınıza alırsınız inş.:nazar:

10. 6 Kasım 2010
  11. esrayagmur

esrayagmur mustafa yusuf'um geliyo.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    cnm illaki döllenme geç olmuştur...zati minikler 1 gün sonra bile çee yapa biliyo bize...içini ferah tut...görürsün bebişini cnm..