Hadi Bakalım Buyurun Sözlü Nişanlı Hatta Evli Bayanlar...

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve EU2 tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kızlar Herkes ilk heyecanını yani sizi istemeye geldikleri günü Hatta Ailelerin Birbirleriyle İlk Tanışma Gününü Burda Paylaşsın Lütfen, Gelmeden Önceki An eve girş Ve sonrası, Daha sonrada Misafirlerinizi Yolcu Ettikten Sonraki Yaşadığınız duygular Sevdiğiniz Adamla İlk tel Konuşmanız.. Buyurun Paylaşalım Nedersiniz??yerimseniben:asigim:

2. 28 Nisan 2009
  3. EU2

EU2 Guest

pişt piştt yokmuuu kimse yahu yazıcak olannn :)))

4. 28 Nisan 2009
  5. zynpgrkm

zynpgrkm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hmm güzel bi konuu.mervecim mbr.konuyu okuyunca film şeridi gibi gözümün önünden geçti valla herşey:) isteme gününü anlayatım.dehşet bi heyecen vardı bende.akşam saat 7de geleceklerdi,ben saat 3te başlamıştım hazırlanmaya.neyse giyindim kuşandım saçımı başımı yaptım.gözüm sürekli saatteydi.nişanlımla bizim evin arası 10dk.ama o 10dk içinde kaç tane msj attım sayısını hatırlamıyorum vallla:asigim:aşkım nerde kaldınız e hadi ölücem ben heyecandann falan filan diye giden msjlar.saat 7,30gibi kapı çaldı.koştum hemen kapıyı açtım.baktım canım aşkım elinde çiçek ve çikolatayla bana bakıyo.annesi, kardeşi ,ablası ,eniştesi,amcası(baba rahmetli).bi de bizimkiler vardı.amcamlar.anneannm ,dedem.annemler falan.oturdular hoş beş sohbet.amca benden daha heyecanlı.isteme anı geldi.aynen geçen konuşmayı yazıyorum:''allahın emri peygamberin kavliyle kızımız zeynebe oğlumuz görkemi istiyoruz'' demez mi:) önce azcık bi sessizlik oldu.sonra aldı mı herkesi bi gülmeeee.ardından dedeciğimm ''verdim gitttiiii ''dedi.alkış kıyamet.büyüklerin elini öptük.ben biraz ters yaptım.isteme bittikten saonra gidip kahveleri yaptım.çünkü isteme anını izlemek istedim.(kapının ardında durup,kameraya aldım bi dee).sonra kendimizi kaybedip o sevinçten bi sarılmışız birbirimiz aşkımla. ağladım tabi bennnnn baktım amcam,babam gözyaşlarını siliyolarrrrsenağlama.sonra çaylar falan filann...sohbet muhabbet.neysee yolcu ettik.saat 10gibi gittiler yanlış hatırlamıyorsam.eve vardıklarında aşkım aradı.''biz artık nişanlıyız ya aşkım inanamıyorum.seni çok seviyorumm.''dedi.çünkü çok istediğimiz bişey gerçk olmuştuuu:) ogün öyle bi uyumuşumkiiii melekler gibii.12 nisan 2008de nişanlandık.1senedir nişanlıyız.ve aşkım askerrrr.:KK43:(( çok teşekkürler o günü bana hatırlattın bu konunlaaa mervee.biraz uzun oldu ama inşllh okurken sıkılmazsınızzz.öpüyorum hepinizi

6. 28 Nisan 2009
  7. EU2

EU2 Guest

:roflol: koptum güzelim yaaaa süperdiii:roflol:
    Canım benim kuzenim çekicek kameraya ilk tanışmaya geldikleri gün, kısmetse mayısın ortalarında geliyorlar ve bende kamera falan herşey hazır kaydirigubbakcemile3.. bizim aramızda birz yol ver aynı şehirdeyizde semtlerimiz biraz farklı 2 minübüslük yol var diyim ben sana, onlarda sanırım c.tesi akşam gelirler bende artık sabahtan başlarım süslenmelere falan.. ve sanırım bende o gece huzurla uyurum çünkü 5 yıldır bu anı bekliyoruz bizde... :asigim:
    Mutluluklar diliyorum san canım, bu özel anını paylaştığın için ayrıca çok teşekkür ediyorumma.s.:nazar:

8. 28 Nisan 2009
  9. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    Merve öncelikle Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla canıma.s.
    benim tanışma ve söz-nişan 2 hafta içerisinde oldu...ilk tanışmaya erkekler gelmedi...çay pasta börek yaptık çok güzel geçmişti.
    bi sonraki hafta da isteme ve söz nişan bir arada oldu. nişanlımın "biz evden çıktık geliyoruz aşkım" sms inden sonrasını inan hatırlamıyorum...hayal meyal...Allah'ım ama o ne heyecandı:asigim: aşkımı elinde çiçeklerle kapıda gördüğümde bi daha aşık olmuştum resmen...bence pek çok insan da yaşıyodur bunua.s
    beni ananemden istediler...nişanlımın dedesi gelmişti köyden...adam sağolsun koltuğa oturur oturmaz istedi beni:roflol: bi de büyük eniştem çok matrak adamsır; ikisi süper anlaştılar gece muhteşem geçmişti...
    inşallah sen de hayırlısıyla bu hatıralarını anlatırsın bize tez zamanda canım:Saruboceq:

10. 28 Nisan 2009
  11. EU2

EU2 Guest

Ayyy bende o mesajı okuyunca elim ayağıma dolaşır " çıktık geliyoruz aşkım" mesajından sonra bendeki kalp atış sesi 2 bina öteden duyulur kesin kaydirigubbakcemile3 canım benim paylşaşımın için teşekkür ediyorum RABBİM MUTLULUĞĞUNA MUTLULUK KATSINNN...:nazar:

12. 28 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

Ee maşallah 101 kişi okumuşşş :KK43:

14. 28 Nisan 2009
  15. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    ohhh çok şükür bitanem yaa
    herşey yoluna giriyor desene
    en sonunda geliyorlar demek
    hadi gözünüz aydın
    çok sevindim gerçekten :nazar: :nazar: :nazar:

16. 28 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

:1hug: canım arkadaşıım dilimi ısrıyorum sende ısır ve du et bana olurmuŞeniz

18. 28 Nisan 2009
  19. PasakliMinikTanrica

PasakliMinikTanrica her şey güzel olacak... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    sen merak etme ben yazarken dilimi de ısırdım totomuda kaşıdım :roflol:

bitanem benim nazar değmesin size inşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
    anlatmıyosun di mi eskisi gibi her dakika :nazar: