Hadi bebek arabası seçimlerimizi,bilgilerimizi paylaşalım

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve Chileck tarafından 26 Ekim 2009 başlatılmıştır.

26 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Chileck
  1. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ya şu araba seçimimi bi yapabilsem artık rahatlıcam off kızlar sizde aldıklarınızı alacaklarınızı düşündüklerinizi paylaşırsanız sevinirim
    Seçenek çok olunca seçmek daha zorlaşıyor tam karar verdim diyorum hoop gene vazgeçiyorum

Quinny buzz dı ilk tercihim vazgezçtim ağır ve çok yer kapladığı için vazgeçtim
    Maclaren Techno xt hoşuma gitti ama maxi-cosi ana kucağı alacağım ve onunda maclarene monte olmadığı için ondanda vazgeçtim
    Maxi-cosi cıtı ct karar verdim yurtdışından getirtmeyi düşündüm bu seferde maxi-cosinin ana sayfasında gördümki artık bu model yok onun yerine mila diye bir model var yeni e oda burda yok burda olmayan görmediğim bişeyide getirtmek istemedim
    karmançorman durumdayım bir an evvel alsamda bitse artık araba çilesi:))

Ama hala fikir değiştirmeden Maxi-cosi cabriofix ana kucağı almakta direniyorum zaten bu kadar kararsız olmamın tek sebebide o
    Şimdide Bebeconfort a bakmaya başladım bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim

2. 26 Ekim 2009
  3. meltemsahin

meltemsahin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    meraba canım.bende senin gibi arabaya karar veremeyenlerdenim.ama büyük ihtimalle bebe confort loola almayı düşünüyorum.çok güzel bi araba.ana kucağı arabayada monte edilebiliyo.ama sanırım maxi cosinin anakucakları monte olmuyodur.birde eğer loola ağır dersen mila mı ne bi modeli daha var.baston puset.ana kucağı onada monte oluyo.ama loola çok güzel gerçekten.tek sorunsa sadece joker mağazalarında olması.indirimde yaptıramıyorsun.kampanyaları oluyo...inşallah yardımcı olmuşumdur

4. 26 Ekim 2009
  5. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de en zor arabaya karar verdim aslında ben hala başka modellere de gidip geliyorum ama eşim maxi cosi citi alalım diyor onu alacağız. bizim de cabrio muz var görümcem geçen sene kızına almıştı çok az kullandı ben de yenisini almayı düşünmüyorum onun için. maxi cosi nin mila modelini duymadım hiç mila bebe conford ta var diye biliyorum ama ona da ana kucağı monte edilmiyor. loola ve loola up 'a cabrio monte edilebiliyor

6. 26 Ekim 2009
  7. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım saol bende zaten birazdan loola bakmaya gidicem joker e
    yakından hiç görmedim nette inceledim videolarını seyrettim kafama çok yattı
    maxi-cosi ana kucağı monte olması gerekir diye düşünüyorum çünkü aynı markalar bebe confort maxi-cosinin markası quinny gibi
    şimdi gidip bi bakayım yazarım öğrendiklerimi
    her zaman söylüyorum kendime araba alsaydım bu kadar zorlanmazdım yemin ederim

8. 26 Ekim 2009
  9. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynen ben de öyle diyorum...şimdiye kadar kendime olsa on kere almıştım

10. 26 Ekim 2009
  11. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  12. 26 Ekim 2009
  13. Chileck

Chileck Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    citi tek taraflı loolayı çift taraflı kullanabiliyorsun ben bugun kendimi buna adadım youtube da tanıtım videolarını seyrettim tek kafama takılan cabriofixe monte olup olmadığıydı olduğunu söledin ya içime sular serpildi valla:))
    ben anakucağında maxicosiden vazgeçmicem arabamıda ona göre seçicem ama loola ya uyuyosa sanırım daha fazla düşünmeme gerek kalmayacak
    şimdi gidip bakıcam

14. 26 Ekim 2009
  15. scedcedu

scedcedu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya citi tek taraflı mı? ben çift diye hatırlıyordum bak çok hayal kırklığına uğradım şimdi

16. 26 Ekim 2009
  17. meltemsahin

meltemsahin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    canım inşallah monte oluyodur.ama bebe confort un anakucağıda çok güzel.olmazsa onuda düşünebilirsin.ama gerçekten çok güzel bi araba eminim beğenirsin.sürüşünü falanda yap aklında kalmasın.bizi bilgilendirmeyi unutma canım.kolay gesin...

18. 26 Ekim 2009
  19. ogretmenim

ogretmenim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    brn maclaren travel system aldim.istedigim ozellikler var diye dusunmek cok istemedim.cok alternatif bazen kafa kariştiriyor