Hadi gelin! Yeni Yl kararlar deil, Yeni Yl ncesi kararlar alalm!! :))

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve fransa159 tarafından 15 Kasım 2009 başlatılmıştır.

15 Kasım 2009
    Konu Sahibi : fransa159
  1. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hani her yıl, yeni yıl kararları alınır ya bu benimde adetimdir yok şunu yapcamda bunu yapcamda hele bi yeni yıl gelsinde -tatlicadiarzu- bide nedense bu kararlar beynime kasım gibi düşmeye başlar ve ööle boş boş otururum :roflol:
    hiç birini yapmam sırnaşık şey
    bende bu sefer farklı bir şey yapmaya karar verdim opuyorumnanaktan
    önümüzde 1,5 ay var tam bugün itibariyle:dance:
    yeni yıl kararlarımı bugün uygılamaya başlayıp sonuçlarını yeni yılda görmeye veya iyiki başlamışım demeye karar verdim a.s
    mesela 4 kilo mu vermek istiyorum önümde 1,5 ay var ve ben bugün başladım sağlıklı beslenme ve spor yapmaya hedefimiz yeni yılda başlamak değil yeni yılda sonuçlarını görmek veya yapmak istediğiniz şeyi kararlı bir şekilde sürdürüyor olmak
    yerimseniben
    hadi gelin sizde kararlar alın
    her gün kitap okumayı alışkanlık haline mi getirmek istiyorsunuz
    bugün başlayın yeni yıla daha umutlu daha keyifli pek çok şeyleri başarabilmenin
    heyecanıyla girin zemuszemus
    1,5 ay beklemektense şimdi başlayın:dance:
    siz isterseniz yeni yıl hergündüropuyorumnanaktanŞeniz

2. 15 Kasım 2009
  3. cagla67

cagla67 Ne Mutlu Türk'üm Diyene.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ne güzel yazmışsın...
    haklısın kararlarımızı ertelememek lazım....
    a.s.

4. 15 Kasım 2009
  5. darebear99

darebear99 Backoffmen fearnobitch Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yeni yil gelmeden hic birseyi,hic kimseyi ertelememe kararini coktan aldim bile ...
    2009'a cok mutlu girmistim ama ne yazik ki cok gucluklerle karsilastim ,sanki biri yeri ayaklarimin altinda ceker oldu,2010'a bu sefer evde girecegim umarim artik birazcik mutluluk perileri beni de kollarlar zira artik saglik disinda bir beklentim kalmadi,istemiyorum da.....[

6. 16 Kasım 2009
  7. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    içimdeki küçük kız çocuğunun dinmek bilmeyen şımarıklığını biraz olsun kontrol altına alacam.. yapacam bunu... her başımı okşayana gidip sırnaşmayacam.. avuç açıp sevgi dilenmeyecem artık başka yüreklerde aramayacam sevgiyi.. açlığımı doyuracam ben kendim.. geçmişimle barışacam daha anlayışlı daha sevgi dolu daha ümitli olucam.... daha kolay affedecem insanları.. kızmicam kimsenin doğuştan getirdiği bencilliklerine.. kendini çook seven insanlara kızmicam.. hayata inat değil hayat sayesinde yaşicam...nefret etmicem kimseden.... herkese dua edecem.. herkes mutlu olsun kendi çapında.. beni de rahat bıraksınlar yeter.. yorgunum.. 2010 dan büyük beklentilerim var.. ama önce biraz dinlenmem gerek.. çok değil sadece biraz.. çok az..

8. 16 Kasım 2009
  9. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    alkisalkisalkis

10. 16 Kasım 2009
  11. darksea

darksea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok iyi düşünmüşsün canım bu konuyu açmaklavereliniortakbende hersene ilk gün birtakım kararlar alıp bunları uygulamadan bırakıyorum.mesela kendim için bişeyler yapmayı alışkanlık haline getirmekle başlıyorum şuan dan itibarenkaydirigubbakcemile2

12. 16 Kasım 2009
  13. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    çok sevindim senin adına canım :içelim:

14. 16 Kasım 2009
  15. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay konu cok guzel mutluluk doldu içime,
    e pekı ne planlıycaz, ben 2008dede 2009da da hayal kırıklıgı yasadım
    ee 2007de ıyı degıldı hele 2006 ıyyy
    ne dusuncez kı ? benım yok bır planım sanırsam.

16. 16 Kasım 2009
  17. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    geçen yeni yılı düşündümde geçen yılbaşında dostlarımla! geçirmiştim o dostlarım dediğim insanları hayatımdan çıkardım bir daha girmemeleri üzere. bundan sonra hayatımda bana değer vermeyen hak etmeyen hiç kimseyi barındırmayacağım yanımda. bu birrrrr. daha sabırlı olmaya çalışacağım iş yerinde özellikle dam dum aklıma ne geldiyse söylemeyeceğim beni sevenleri kırmayacağım bu ikiiiii. daha çok çalışacağım ümitsizliğe düşürmeyeceğim kendimi. öncelikle kendimi çok ama çok seveceğim buda üççç.

18. 16 Kasım 2009
  19. skygirl

skygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim için bu yıl hastalıklar ve hastanelerle geçti çok zordu ama şimdi çok iyiyim.Ve 10 gün önce çok güzel kararlar aldım ne zamandır diyete başlamak istiyordum ama hep ertelemiştim 10 gün önce doktorumla birlikte diyete başladım hastalığım yüzünden uzun zaman yürüyememiştim bugün birde spor salonuna başladım saçlarımı kestirip kızıla boyattım farkettimki kendim için uzun zamandır hiç birşey yapmamışım çok iyi geldi 3 kilo verdim bile yeni yıl benim ve ailem için umarım güzel geçer.......................:lepi:alkisalkisalkis