Hadi güzel anılarımızı burada paylaşalım..

Konusu 'Aşkla İligili Güzel Sözler' forumundadır ve kaderim_48 tarafından 19 Ekim 2009 başlatılmıştır.

19 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kaderim_48
  1. kaderim_48

kaderim_48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu sabah işe gitmek için uyandığımda çisil, çisil yağmur yağıyordu. Gençlik yıllarımı düşündüm bir anda..Hiç umursamadan kocişimle yağmurun altında dolaştığımız gün geldi aklıma.El ele saatlerce yürümüştük..O kadar çok seviyorduk ki birbirimizi yağmur bile ayıramamıştı bizi. Her şey zamanında yaşanıyor dedim kendi kendime..Şimdi uykuda bıraktığım biricik kocamı kalk beraber gezelim desem eskiden olduğu gibi gezer miydi?
    Ne güzel günlerdi..
    Hadi güzel anılarımızı burada paylaşalım..

2. 19 Ekim 2009
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    zamanında bizi mutlulıktan havalarda gezdiren bazı anılar bugün nefesimizi daraltabiliyor.. gene de tebessümle anıyorum, biraz buruk, biraz gözlerim dola dola, biraz acıyarak, kanayarak, ama iyi ki yaşamışım diyerek... en sevdiğim sanatçı nurettin rençber adanaya gelmişti... kış gecesiydi.. kahverengi kadife ceketini giymişti, altına en sevdiğim kahverengi beyaz çizgili gömleğini... bembeyaz teninin üzerinde simsiyah bıyıkları, simsiyah top sakalı, o derin kuyu gibi gözleri... yay gibi kaşları.. saatlerce el ele göz göze aynı tende iki kişilik bi ömür... masamızda kırmızı şarap, karşımızda nurettin rençber bizim şarkımızı söylüyor... ne yeminler bozdum geceler büyürken sensiz... ne yeminler bozdum yıllar geçerken sitemsiz.. ne yeminler bozdum tarifi bile imkansız senin için ey karagül....!!!! ruh eşim, en iyi arkadaşım, sırdaşım, yoldaşım, emekdaşım, çocuğum, babam, yaşama sebebim... bugün ayrılığımızın yıl dönümü.. gece ben uyurken "bugün ayrılık günümüz unuttun mu =(" yazmış.. ben ne seni unutabilirim, ne de senli geçen o dopdolu o en güzel 3 yılımı..

4. 19 Ekim 2009
  5. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    gene cenazemiz var... dayımı kaybettim iki gün önce pankreas kanserinden... en büyük eksikliğimse bu acı günlerimde başımı koyup ağlayacağım omzu yok yanımda.. çok özledim onu... 2 sene önce teyzem öldüğünde başımda nöbet tuttu.. haftalarca bizde kaldı. başımdaydı, yanımdaydı, düştüm kaldırdı, tökezledim, tuttu... ağladım gözlerimin yaşını sildi.. olmasaydı sonumuz böyle... çok ihtiyacım var ona şu zor günlerimde... çok acı çekiyorum bu sefer bir başınayım... evet 10 aydır bir sevgilim var, o da çok iyi bir sevgili sağ olsun hep destekçimdir.. ama onun yeri çok ayrıydı o benim için sevgili nişanlı değil daha da öte hayat arkadaşım, can yoldaşımdı... onla bağımız iki sevgilinin bağından çok çok öteydi... teyzem öldükten 3 gün sonra doğum günümdü.. aldı götürdü beni evden.. en sevdiğim türkü evine götürdü beni.. sadece ikimiz, sadece biz... en büyük korkularımla savaştı... teyzem öldükten sonra panik atak başladı.. bi gece uykumdan uyanıp çığlık çığlığa bağırmaya başladım, uyandı, sımsıkı sarıldı bana... hep o vardı en büyük yalnızlıklarımda...

6. 19 Ekim 2009
  7. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    okul yıllarımdı.can dostum arkadaşım,kardeşim ve ben.o kadar güzel yıllardı ki keşke geri dönebilsem.yapmadığımız çılgıllık kalmamıştı.bir keresinde okuldan kaçıyoz tam oklun kapısına geldik müdür yardımcımız arkadan çağırıyo ama biz nasıl kaçıyoz korkudan çıkınca ne gülmüştük tabi birgün sonra okula gidememiştik korkudan

8. 20 Ekim 2009
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Aşkım yok ama en yakın arkadaşımla meleğimle gündüz gece çok güzel wakit geciriyoruz gülüyoruz eğleniyorum yaz geceleri çok güzel oluyor böyle bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyımopuyorumnanaktanmeleğimi sewiyorum

10. 20 Ekim 2009
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ya arkadaş dost dediniz içimi titrettiniz arkadaşlar yaa =( geçen sene bu zamanlar en iyi iki dostum burda okuyolardı.. yurtta kaldıkları için hep bizde kalırlardı.. her kahrımı nazımı derdimi kaprisimi çektiler ne yapsam ödeyemem onların hakkını.. çoooooook özlüyorum onları =( biri osmaniyeye biri kayseriye döndü memleketlerine =(( bu ev onlarsız çok sessiz yaa.. geçen sene sabahlara kadar otururduk.. hiç bitmezdi sohbetimiz.. uyumadan önce derdim bakın kızlar beni erken kaldırmayın.. önce kayfemi yapın sonracığıma kahvaltıma peynir salatamı isterim.. yumurta da pişirin.. domates de pişirin öyle uyandırın beni.. tabi kafama yastık atıp defol git yaaaaaaaaat diye bağirirlardı ama nedense sabah da kahvemi pişirir öyle uyandırırlardı sonra da kahvaltımı istediğim gibi hazırlarlardı =))) hem söylenir hem de ne istesem kırmaz yaparlardı =))) bu evin bi kızıydı ikisi de.. mercimekli köfte yapardı banum. fatoşum da kayfe yapardı hatta adını arzum kahve makinesi koyduk =)) güya ben ev sahibiyim elimde nargile anca keyif yapardım.. fatooooooş bana bi nargile yap kız derdim söver sayar gene de gider yapardı =)) tabi ben de onlara patatez kızartırdım en iyi yaptiğim şey =)) sevgilim sevgilimin kuzenleri ve fatoşum banuşum toplanır benim yukardaki odamda oyun oynardık ne güzel günlerdi yaa =( sevgilim de çok severdi arkadaslarımı.. bazen didişirlerdi hatta =)) o bile eksikliklerini hissediyo canlarımın =(( offf çok yalnızım şimdi sadece msn de konusuoruz.. =( dün bana msn de fal baktırdı fatoş... burdayken bak derdi naz yapar bin dereden su getirirdim =) en zor günlerimde başımda nöbet tuttular.. hatta bi keresinde hiç unutmam nişanlımdan yeni ayrılmışım bunlar güyaaa bana bakmaya geldiler hastayım yaa =))))) bi baktım bu iki karı biri eline laptobu almıs diğeri diğer bilgisayara geçmiş chat yapiyo =))) lan adi karılar hani benle ilgilenmeye gelmiştiniz siz dedim almıssınız elinize bilgisayarı ben ne yapiyorum ilgilenen yok dedim onların o hallerinin resimlerini çekim face ye koydum =))) bu işin şakasıydı... aylarca yanımda oldular ve o süreci çok kolay atlatmamı sağladılar.. bi keresinde içip sarhoş oldum nişan resimlerini tek tek yırtıyorum.. banu da yardım ediyo fatoş da garibim resimleri yerden toplayıp çöpe atiyo.. burcu yırtmadan atsak olmaz mı bacım ya dedi garibim canlarım benim yaaa

12. 20 Ekim 2009
  13. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç biri unutulmaz-unutamazsın..Unutma daaaaaaa

14. 20 Ekim 2009
  15. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Okul yıllarını anlatsam varya inan hayretler içinde kalırsınız. Bizim zamanımızda her şey daha başkaydı. O günlerin her günü bir başka güzeldi ve dolu, doluydu..

16. 23 Ekim 2009
  17. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu sabah işe erken geldim. Patronumda her sabah saat sekizde iş yerinde olur. Arkadaşlarla her zaman hayretler içinde kalırız. Bugün saat dokuza geliyor ve hala gelmedi! Çok merak ettik doğrusu! Sevgili patronum nerede kaldınız? Sizi çok merak ettik? Siz olmazsanız işler kalır.Lütfen hemen gelin..

18. 19 Aralık 2009
  19. kaderim_48

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar dün sabah Bodrumu sel aldı. Biliyor musunuz arabamızla suyun içinde resmen yüzdük. Direksiyon hakimiyetini akybetseydik çok kötü şeyler olabilirdi. Suyun içinde hareket edemeyen arabalar vardı.Yumurta gibiydi sanki abartmayayım ama dolu yağdı. Yağmurlu havalar hep içimi karartır, hüzünlenirim. Çisil çisil yağdığında sevdiğimle el ele gezmek isterim. Bu şekildeki felaketlerde hem ölümü hatırlatıyor ne yazık ki! Allah yardımcımız olsun.