Hadi Hanimlar Itifaf Edin

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 3 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Hayatta Kimseye Söyleyemediğiniz Zaman Zaman Kendinize Bile Itiraf Edemediğiniz Bir Sirriniz Varmi Hadi Hanimlar Itifar Edin

2. 3 Temmuz 2007
  3. EU1

EU1 Guest

eşimi ailesinden çook kıskanıyorum hem de çooookkk ama eşimin ailesini de çok seviyorum eşim kardeşi ile telefonda konuştuğunda dünyam yıkılıyo tabi belli edemiyorum yani ben onları seveyim onlar beni sevsinler ama eşimi sevmesinler tabi eşimde onları YA ASLINDA BEN KÖTÜ BİRİ DEĞİLİM
    işte ööleee ...

4. 4 Temmuz 2007
  5. EU1

EU1 Guest

kızlar hadiyin yoku paylaşmak istediğiniz birşeyler

6. 4 Temmuz 2007
  7. aayyccaann

aayyccaann Guest

bende abimi aşırı derece kıskandım geçen akşam kız arkadaşıyla buluşmuş dönüşte eve uğradı bişey almak için kısda aravada abimi bekliyo bende onu görmek için kapının önüne çıktım bi baktım ohh kıs oturmuş öne bide üzerine abimin ceketini giymiş o an kıskançlıktan nasıl çatladım anlatamam işin garip kısmı bende nişanlıyım nişanlımın arabasına biniyorum bende onun ceketlerini giyiyorum ama elimde değil kıskanıyorum bi abim daha var o evli onuda ilk zamanlar çok kıskanmıştım ama artık geçti hatta annemlere ona kısım demiceksiniz bile demiştim ama şimdi yengemle o kadar iyiyiz ki anlatamam kıskançlık çok kötü bişey ya

8. 12 Temmuz 2007
  9. yelizzz

yelizzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    itiraf ediyorum ben aptalın biriyim çok eşek oldum tabi semer vuranda çok oldu hayatımı yeni baştan yaşamak istiyorum duygusal bir ahmak olmak istemiyorum baştan yaz şu kaderimi tanrım beni baştan yarat keşke

10. 12 Temmuz 2007
  11. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    Bende Mavi.sem Gibi Nişanlimi Ailesinden Kardeşinden çok Kiskaniyorum.ama Beni çok Seviyolar Bene Onlari çok Seviyorum Fakat Kiskaniyorum Elimde Olan Bişiy Deil.tabiki Belli Etmiyorum Ama Bu Huy Galiba Kötü Bi Huy Kiskancim Ben Sadece Sevdim Insani Kiskaniyorum

12. 12 Temmuz 2007
  13. hxixztutkunu!!!

hxixztutkunu!!! (((()))) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet kıslar bende sevgilimi ailesinden annesinden babasından en cokta kız kardeşlerinden kıskanıyorum..suan askerde bana fotoğraf yollayacakmış beyendiklerini al içinden gerisini bizimkilere yolla dedi ama ben yollamıcam msn den atarım onlara ordan baksınlar---ne yapayımm kıskanıyorum ama-----üstelik herkesden annemden babamdan cok seni özledim diyor ama ben tatmin olmuyorum-----

kaynanacımmm resimleri sen rüyanda gör ne yapalım kıskancım işte kusura bakmaaaa-----:KK43:(

14. 12 Temmuz 2007
  15. belissimo

belissimo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    el insaf!!! askerdeymiş ama ya.o ana yüreğini bir düşün her gün nasıl yanıyodur,nasıl özlüyodur.sen yine de büyüklüğünü göster ha?

16. 12 Temmuz 2007
  17. _Satenay_x

_Satenay_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şu an gülümsediğim birini aslında dövmek istiyorum. Çünkü önce sözle onayladığı iznimi şimdi imzalamıyor. ve ben sözüne istinaden rezervasyon yaptırdım ve ailem de gidicez diye bekliyor. Sadırım dayanamayıp atlıcam üstüne...
    (Oh biraz olsun rahatladım:))

18. 26 Şubat 2008
  19. kaderim55

kaderim55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet sanki beni anlatmışsın arkadasım neler yasadın bilmiyorum ama allah yar ve yardımcın olsun canım......