Hadi Kizlarrrrr Başlayin Bakalimm

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

9 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

İŞTE FISTIKLARIM HERZAMANKİ GİBİ YİNE BEN yerimseniben KIZLARRR BANA DÜĞÜN GÜNÜNÜZDEN BAŞLAYINDA İLK 1 HAFTANIZ NASIL GEÇTİ ANLATIRMISINIZ ??? ŞÖLE SORİM ERTESİ SABAH UYANDIĞINIZDA NELER OLDU NELER YAPTINIZ SEWDİĞİNİZ ADAMIN YANINDA UYANMAK NASIL BİR DUYGU? KAÇ GÜN SONRA AİLE GEZMELERİNE BAŞLADINIZ VE AİLE GEZMELERİNDE NELER YAPTINIZ?? YAA İŞTE ANLADINIZ SİZ BENİM DEMEK İSTEDİKLERİMİ BEN ÇOOOK MERAK EDİYORUM BUNLARIDAA YİNE SİZ CANIM PITIRCIKLARIMA SORMAK İSTEDİMMM :asigim: :1hug:

2. 9 Ocak 2008
  3. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    biz o akşam bişey yapmamıştık eşim miğdesini bozmuştu bende çok korkuyordum birbirimiza sarılıp uyumuştuk çok güzeldi.sabah kalkınca kahvaltı ettik sonra üstkatta oturan kayınvalidemlere gittik tekrardan orda kahvaltı ettik 1-2 saat anca oturduk geri evimize geldik.sarılıp yattık.3.gün kendi aileme gittik mahallede komşularımızla kapının önünde karşılaştık o an yer yarılsada içine girseydim nedense çok utandım onlarda beni ilk defa görmüş gibi bir ilgi alaka sonra bizimkilerin yanındada çok utandım.4.günüde balayına çıktık.
    bizim kötü geçen tek şeyimiz biz beraber olamamıştık tam 3,5 sene sonra oldu malesef.ama halen çooook mutluyum.hepimizin evinde mutluluk ve huzur eksik olmasın inşallah

4. 9 Ocak 2008
  5. EU2

EU2 Guest

CANIM YAAA BENDE ÇOK UTANIRIM DİYE DÜŞÜNÜYORUMM BENDE AİLEMİN YANINA EL ÖPMEYE GİDERKEN NASIL BABAMA BAKICAM ÖPİCEM DİYE DÜŞÜNÜYORUMM HADİ ANNEM NEYSE ONUNLA İÇLİ DIŞLIYIM ARKADAŞ GİBİYİMMMM BABAMLADA ÖLE AMA YİİNEDE BAKAMAM GİBİ GELİO YAAA
    BU ARADA LAF ARAMIZDA BENDE ÇOK AMA ÇOK KORKUYORUM İLK GECEMİZDEN

6. 9 Ocak 2008
  7. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkma bunu benim söylemem tuhaf kaçartatlicadiarzu 3,5 sene bekletmiş biri olarak ama kendini sıkmak zorlamak:eek: işleri zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor.sonuçta sevdiğin insanla evleniyorsun.
    utanmaya gelincede rahat olmaya bak.ALLAH şimdiden mesut etsin.a.s.

8. 9 Ocak 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha canim biz sabah uyandik sonra baktim benim valide hazirlamis kahvaltiyi bir kus sütü eksik gercekten cok özen göstererk yapti herseyi hicbir is yaptirmadi bana sonra yavas yavas beni görmeye geldigi yakinlari cok güzel gecti aslinda lakin ben sadece 3 hafta kocisimle kaldim sonra dogru yine alamanyaya :çok üzgünüm:cok kötü olmustuk ikimizde

Birde en kötüsü 17. Austos Depremini yasadik orda hic unutmuyorum bunu:1shok:kaldigim o son iki hafta burnumzdan gelmisti zaten sürekli deprem korkusuyla eve bile gidemiyorduk ama yinede tüm aksiliklerle herseyinle güzeldi o zamanlar insan birbirne yetiyordu ne yemek ne su ariyor insan birtek sevigi adamin yaninda olmak istiyor.:asigim:

Ah Ah yaslandikmi netatlicadiarzu

10. 9 Ocak 2008
  11. EU2

EU2 Guest

canım benimmmm özendim beee negüzel anlatmışsınn ellerine yüreğine sağlık arkadaşımmmm bu arada uyandığında sewdiğinin adamı görmek mükemmel bi duygu olsa gerekkk RABBİM HEPİMİZİ MUTLU ETSİNNNNNNNN

12. 9 Ocak 2008
  13. EU2

EU2 Guest

CANIM BİLMİYORUM GERÇİ KONUŞUYORUZ ARAMIZDA O GECE HAKIKINDA İLLA O GECE OLMASI ŞART DEĞİL DİYO AMA NEBİLİM İŞTE İÇİMDE Bİ ÜRPERTİ BİR HEYECAN BUNUNLA BİRLİKTE KARIŞIK BİR DUYGU VAR

BU ARADA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN FISTIĞIM

14. 9 Ocak 2008
  15. KALB!M

KALB!M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hehehehe güzel bir konuuuuuuuuujeyyar

16. 9 Ocak 2008
  17. EU2

EU2 Guest

EE BACIMCIMMMM BEN AÇTIIM KONUUYUUUU ŞİRİN SEMPATİK WE FIKIR FIKIR BİR BAYAN OLARAKTAN :roflol:

18. 9 Ocak 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    gercektende mükemmel bir duygu onunla beraber uyanmak yaninda olmak ve sunuda belirtemk istiyorum gülüm o ilk gece hakkinda falan fazla kafani yorma ne olursa olsun bir sekilde olucak korkmana utanmana gerek yok tabiki insan tuhaf oluyor olmuyor degil cekiniyor utaniyor kasiyor kizlar kendini ama inanki müstakbel esin icinde durum ayni oda ne kadar tebrübeli olursa olsun evlendigi kadinla bunu yasamasi cok daha farkli.

Allah tamamina erdirsin canim hicte öyle korkulacak ürpetici bir durum degil yani:1ninca:gerci bunu yasamadan anlayamasin sonra kendin bile yav ben bundanmi bu kadar heyecan yaptim ürperdim diyeceksin inan bana:roflol: