'Hadi Şımart Beni'

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Yelizz tarafından 24 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : Yelizz
  1. Yelizz

Yelizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hadi Şımart Beni - diyor erkekler

Iliskinizde heyecanin eksikliginden sikayet etmek yerine askinizi alevlendirmeye çalissaniz çok daha fazla sey kazanacaksiniz.

-Bir aksam yorgun bir sekilde eve geldiginde ona bu gece kendisini bir kral olarak gördügünüzü o yüzden de ona kendi ellerinizle yemekler yedireceginizi eger cani isterse agriyan bölgelerine masaj yapabileceginizi söyleyin. Bu küçük oyun çok hosuna gidecektir.

-En sevdigi parçalari bir CD’ye kaydederek ona hediye etmeye ne dersiniz?

-Ona ask ve erotizm dolu bir mektup yazarak evin içinde en rahat bulabilecegi bir yere (örnegin tras takiminin yanina) birakin. Hiç ummadigi bir anda kendisine yazilmis gizemli bir mektup bulmak onu heyecanlandiracaktir.

-Gün içinde ona içinde seni seviyorum ya da seni özledim gibi içten duygularinizi belirteceginiz bir e-mail ya da sms atin. Gününün nasil güzel geçecegine inanamayacaksiniz.

-Bu aksamki yemeginizi mumlarla süslü bir masada ve ask sarkilari esliginde yemeye ne dersiniz? Böyle bir atmosferde günün tüm yorgunlugunu ve stresini atabilirsiniz.

-Bir gün markete gittiginizi söyleyerek evden çikin ve ona küçük bir hediye alin. Döndügünüzde aldiginiz hediyeyi atesli bir öpücük esliginde ona verin. Bu küçük sürprizin gününüzü nasil degistirdigini göreceksiniz.

-Bir sabah kahvalti hazirlayarak yatagina götürün. Tepsiye güzel kokulu bir çiçek koymayi da unutmayin.

-Isten geldigi bir aksam kapidan içeri girer girmez onu önceden rahatlatici dus jelleri ile hazirladiginiz sicak suyla dolu küvete götürün ve üzerindekileri çikarmasina yardimci olun.

-Hiç beklemedigi bir anda is yerine giderek onu öglen yemegine davet edin ve en sevdigi restorana gidin.

-Masayi kurarken size yardimci olmasini isteyin ve herseyi tasidiginda tesekkür için ona atesli bir öpücük verin.

-Bir takvim alin ve belirlediginiz tarihlerin yanina onunla yapmak istediginiz hinzir oyunlari yazin daha sonra da bu takvimi ona hediye edin.

2. 25 Mayıs 2007
  3. julied

julied Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim, 13 gün sonra bunlara ihtiyacım olacak. Evleniyorum da :)))

4. 25 Mayıs 2007
  5. EU1

EU1 Guest

oldu canım başka

6. 25 Mayıs 2007
  7. EU1

EU1 Guest

başka işim yok bide onun keyfiyle oynucam.hangi erkek eşine yada sevgiisine bu kadar şey yapıyor ki bizden bunların yapılması bekleniyo..hiçççççç işim olmaz valla

8. 25 Mayıs 2007
  9. maze

maze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ayy ben bunları okurken nişanlımın bana yapmasını düşünerek okudum ama:KK70::KK70: ne olacak şimdi

10. 25 Mayıs 2007
  11. oceanside

oceanside Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen o bana yapsın:)

12. 25 Mayıs 2007
  13. Yelizz

Yelizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cok beklersin :Roflol:

14. 25 Mayıs 2007
  15. uçan zuzu

uçan zuzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla biz benzerlerini yapıyoruz birbirimize :KK66:

16. 26 Mayıs 2007
  17. EU1

EU1 Guest

neden bunları hep erkekler bekliyo neden onların aklına böyle bişey yapmak gelmiyoda hep kadınlar yapmak zorunda kalıyo biz kadınlar bide bunu yapsak eğer iyice tepemize çıkarlar hiç beklemesin yapamam walla o bana yapsın

18. 27 Mayıs 2007
  19. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet katılıyorum neden herşeyin yükünü kadınlar çekecekmiş ilişki emek istiyorsa bu tek taraftan bekleyerek olmaz aynısını onlar yapsın bize bak o zaman kadın zaten altında kalmaz yapılan güzelliklerin çünkü kadınlar kadar duygulara değer veren anlayan yaşayan ve yaşatan yoktur bence erkekler sadece yapmaları gerektiğini düşündükleri yada yapmak zorunda olduklarını hissettirdiğimiz zaman çaba sarfediyorlar yoksa kadın çeksin çevirsin mutlu etsin süpriz yapsın hep bekliyor armut piş ağzıma düş yok öyle yağma:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın: