hadi sorgulayalım...sorgulayalım ki daha az yanılalım...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve DearesT tarafından 22 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : DearesT
  1. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir çok arkadaşımız farkındadır...bu ara bazı kk üyelerinin bizlere yaşattığı hayal kırıklıklarını bazen bilerek bazen de bilmeyerek burda hissettirdik...konuştuk...üzüldük...hatta yıprandık bile...ki bunu yaşayan biri olarak ben çok az yanıldım bugüne kadar hayatıma soktuğum insanlar konusunda...bu olaylar bizi çok etkiledi çünkü hiç beklemediğimiz kişilerdi bunları yaşadığımız...
    şimdi size soruyorum hepinize, gerçekten dürüstçe kaç kişi var kkda sizin için...gerçekten emin olduğunuz, gerçekten inandığınız kaç kişi var...verdiğinizin karşılığını alabildiğiniz kaç kişi...inandığınız, değer verdiğiniz...
    biz gerçekten hissetiklerimizi yazdığımızda birçok kişi kim bunlar bizlerde bilelim dediler...tabiki isim vermeyeceğiz burda, amacım sadece kendi içinizde gerçekten güvendiklerinizi sorgulayabilmeniz...belki daha az hayal kırıklığı yaşamak adına...
    ne dersiniz...?

2. 22 Temmuz 2008
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    ah be güzelim iste sinek küçükmüş ama yaptığı şey büyük derler ya...insanın içine o kurt bir kere düşmeye görsün...
    ben burada tek tek isim yazmıcam...inan onlar kendini biliyor...
    sevgiler...

4. 22 Temmuz 2008
  5. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    807
    Ödül Puanları:
    153
    Kk ya iyi ki üye olmuşum diyorum çünkü çok güzel arkadaşlıklar kurdum....
    Var birçok kişi var inandığım, güvendiğim....
    Pek hayal kırıklığı yaşamadım açıkcası... Ama derdini dinlediğim derdiğimi anlatmak istediğimde beni kendi derdiyimiş gibi dinleyeceğini düşündüğüm kişilerin olması çok güzel.....

6. 22 Temmuz 2008
  7. DearesT

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ablacım...zaten tek tek isim yazılsın istemiyorum...olmaz zaten...şunu istiyorum...belki burda yaşanmışlıktan verilen bir örnek kafalarımızdaki soru işaretlerini yok eder...ya da iyice belirginleştirir...
    evet özel hayat konuşmayın deniliyor ama insanız...yeri geliyor bloglara yazıyoruz dertlerimizi yeri geliyor dost dediklerimize...
    ama sanalmış ya...ondan...biz kendimizle yüzleşelim diye...

8. 22 Temmuz 2008
  9. EU3

EU3 Guest

özelde görüştüklerimden eminim elbet heryerde çıkacak güvenilmez hayal kırıklığı yaratanlar.Ama biri vardı ona çok gıcıktım.Adını yazmacam ama resmen kavga etmenin yollarını arıyodu ya

10. 22 Temmuz 2008
  11. yoncagxuxlxuxm

yoncagxuxlxuxm sen büyüksün Rabbim sabır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim gerçektende güzel bir olaya değinmişsin seni tebrik ederim daha önceki yazılarınızı okumadım ama
    bu güven sadece kk değil aslında bütün hayatımız için geçerli etrafımızda kaçtane gerçek dost var
    ama benim kk da arkadaş olarak seçtiğim herkes herçekten samimi
    ben hepsini çok seviyorummmmmmmmmmmmmmmmm

12. 22 Temmuz 2008
  13. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben burayı çok seviyorum süperrr.......

14. 22 Temmuz 2008
  15. DearesT

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tabiki reelde de var hayal kırıklıkları...orda da var sahte insanlar...ama orda görme ya da tabiri caizse yakalama ihtrimalimiz daha yüksek öyle değil mi...

16. 22 Temmuz 2008
  17. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Betty, dünden beri sizin hayalkırıklığınızı biliyoruz..

Ama neyle alakalı biliyor musun?

Verdiğin şeyler ne kadar fazlaysa, beklentilerin ne kadar fazlaysa, hayalkırıklıklarının da fazla olma ihtimali büyüktür..

Hayatta da böyledir, evlilik vs..

Açıkçası sizi (sen ve Laale) kimin bu kadar hayalkırıklığına uğrattığını merak etmiyor da değilim..Hani belki benim de inandığım birisidir diye korkuyorum ama şundan da eminim ki, sizin verdikleriniz, paylaştıklarınız benimkinden fazla olduğu için(eminim) benim hayalkırıklığım fazla olmayacaktır..

Sitede inandığım gerçekten 7-8 kişi var..Dediğim gibi paylaşımlarım burası ve msn ile sınırlı...Ötesi yok şimdilik..

O yüzden gerçek olmamaları beni çok fazla yıkmaz şu an için..

18. 22 Temmuz 2008
  19. DearesT

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    zaten konumuz kk değil...burası olmasaydı buradan hayatıma kattığım güzellikler olmasaydı bu gurbette çok zor nefes alırdım...:enbuyukkk:
    ama insan bukadar bağlanınca daha kolay kırılıyor bundan bahsediyorum...dikkatli olmaktan...bir de kadın duygusallığı ve hatta bazen saflığı da giriyor olayın içine tabi....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.