Hafta Hafta Problemler

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve Sakura tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Sakura
  1. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar,
    Buraya hafta hafta yaşadığımız problemleri anatalaımdiye açtım.

Benle başlayalım:
    Geçen haftaya kadar spesifik hiçbir sıkıntı yoktu ama bu hafta midemden yemek boruma kadar yanmalar oluyor.
    Karnımın alt taraflarında acıma gerilemler oluyor ve akıntılar arttı.
    Birde heartburn denilen şeyi tamamıyla yaşıyorum. Acayip içim iç organlarım yanıyor. Buz gibi sodaların içine ayranlar döküyorum, soğuk sular içiyorum ama tık yok.

2. 22 Mayıs 2008
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende şimdiye kadar çok sorun yaşamadım olduysada uzun sürmedi yani..
    bende bu aralar çabuk yoruluyorum, şeker hastası gibi dilim damağım çabuk kuruyor bol su içiyorum.. artık kansızlıktan dolayı üşümelerim geçti ateş basmaları bende de oluyor geceleri..hamişlikten olan akıntım hep vardı hala aynı.. birde çok ayakta kalırsam bazen ayaktayken bacağım uyuşuyor belim ağrıyor..bazen oturduğum yerden kalkınca beilimi zor doğrultuyorum sonra geçiyor..

veeee bugün bebişlerimi hissettim.. önce yok gazdır dedim ama gaz sorunum yoktu bugün ve büyük bebişime ultrasonla bakılan yerde bir seğirme hissettim.. bir kaç dakika sonra yine aynı şey oldu..:)) benimde aynı bebişlerim gibi içim kıpır kıpır oldu o an.. kesin onlardandı diye düşünüyorum.. çokk mutlu oldum ya çünki hiç bu kadar net seğirme olmadı hiç..

4. 22 Mayıs 2008
  5. Sakura

Sakura Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ay ne guzel nazlıcım bak, erkenden hissettinyavrucuklarını.Darısı bizim basımız insallah.

6. 23 Mayıs 2008
  7. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    bende çok şükür sorunsuz bir hamilelik geçiriyorum
    sadece manyak su içiyorum eşim de dalga geçiyooo
    damacanayı yanına al dieee

8. 23 Mayıs 2008
  9. hale87

hale87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde geceleri yanmalarım var dehşet derecede.uyuyamıyorum su içinde uyanıyorum..burnum tıkalı hala.. geçen sene burnumdan ameliyat oldum kemik aldırdım çok rahattım şimdi bana çok zor geliyor rahat nefes alamamak..bu arada ani kalkış yaparsam belim çok acıyor..aynı zamanda akıntılarımda acaip bir artış oldu..

10. 23 Mayıs 2008
  11. azo

azo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.yemeklerden sonra hemen yatmaman hatta 2 saat sonra yatman iyi gelebiliyomuş yanmaya..birde vitamin ve demir ilaçlarını farklı öğünlerde alırsan faydası olabilir..bebişlerimiz için katlanıcaz napalım..yeterki onlar sağlıklı olsun..:asigim:

12. 23 Mayıs 2008
  13. azo

azo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım erken hissedebilmen ne güzel..darısı başımıza..a.s

14. 23 Mayıs 2008
  15. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Valla bende şöyle sıralayım: Akıntı zaten başından beri var. Mide bulantım az oldu yanlız acayip gaz oluyo. Sabahları iyiyim sonra bi şişmeye başlıyorum felaket.. akşamları davul gibiyim zaten. Halsizlik var zaten demir eksikliğinden dolayı ilaç biraz işe yaradı ama yine de sıcaklar hava değişimi falan beni biraz sarstı. Akşamları çok yorgun oluyorum. Sanki fabrikada bütün gün çalışmış gibiyim.Tv bile seyredemiyorum yahu.Bebeğimi epeydir hissedemiyorum. Hissetmekten kastım daha önceleri seyirmeler olmuştu 11-12 haftalık falanken ama epeydir olmuyo.Ben de merak ediyorum. 31 mayısta doktora gidicem de geçmiyo vakit.Çalışıyorum güya ama işyerinde de aklım hep onda haliyle iş güç yapamıyorum. Zaten burayı okumaktan iş yapılmıyo valla:))

16. 23 Mayıs 2008
  17. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    midemde yanma sorunum yoktu ama dün gece tam yatacakken başladı mide yanması karnımda şişkinlik... yerimde duramadım yatağa yattım bir o yana bir bu yana baktım geçecek gibi değil kalktım gezindim eşim acile götüreyim dedi hiç olmamıştı böyle bişey çünki yok dedim geçer.. en sonunda biraz çıkardım rahatladım ama yanma devam ediyor.. eşim bana nane ıhlamur yaptı getirdi biraz içtim mide ve karın ağrısına nane iyti geliyor.. sonra dahada hafifledi yatağa yattım dönerken uyumuşum işde.. akşam meyveleri soğuk yemiştim birde canım salatalık istedi yedim onlar etkiledi sanırım.. aman yediklerinizin soğuk olmamasınada dikkat edin kızlar...

18. 23 Mayıs 2008
  19. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben de bugün 17. haftaya giriyorum. ilk haftalardan beri akıntılarım var fakat şu iki-üç haftadır daha çok arttı. Mide bulantısı vs... aşırı derecede yaşamadım çok şükür, halsizlik uyku vardı 3 ay bitince bitti, sadece ara sıra bazı günler oluyor oda sıcakların ve iş yerinde yorulursam oluyor sanırım. Midemde özellikle gaz şişkinlik gibi şikayetlerim oluyor, birden yemeğe yüklenmemek lazım o zaman bu kadar olmuyor. Şuan en çok içimin yanmasından şikayetçiyim, uykuma bile etki ediyor. hep soğuk şeyler istiyorum, en çok karpuz kayısı şeftali erik falan iyi geldi bu yanmaya, bir de su tabiki vazgeçilmezim. baş ağrısı oluyor, ara ara bel ve kasık ağrısı da olabiliyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.