Hafta içi düğün yapanlar;pişman mısınız?en iyisini mi yapmışsınız??

Konusu 'Düğün' forumundadır ve esinnnnn02 tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : esinnnnn02
  1. esinnnnn02

esinnnnn02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    malum hafta içi düğünleri her zaman,her koşulda daha yardımsever nitelikte oluyorvereliniortak ama ozamnlarda herkes gelebilr mi,millet işten çıkıp,bi de nişan düğün düşünebilr mi diye düşünüyorum...yapanların nasıl geçti acaba kızlar yahueyvahedigeldismile? :teytey:

2. 8 Nisan 2010
  3. sukatre

sukatre Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benm düğünm de haftaiçi olacak
    13 temmuz salı
    bir de annem tutturdu perşembe olsaydı bari salı hayırlı değildir falan:)
    hepsi Allahın günü noolcakki bir de zaten akşam düğün başladı diyene kadar saat 8 oluyor
    iş açısından da sorun olmaz ancak uzaktan gelecekler için sorun olabilir.onlar da yıllık iznini ayarlasın benm düğünümee şakkıdı

4. 9 Nisan 2010
  5. pinsur

pinsur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde düğünüm 14 mayıs cuma olacak aynı soru işaretleri bendede var. bakalım nasıl olacak diyorum bi yandanda gelen gelir diyorum hayırlısı bakalım:)))

6. 9 Nisan 2010
  7. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benmde p.tesi bizde arada baya bi fark oldugu içn hafta sonu aldık..ama bize konustrugumuz yer bikac kişi daha fazla glsn die 3 mılyar daha fazla wermeye gerek yok zaten gelmek isteyen her sekılde gelır dedi ki dogru dedi :) bencede ole gelen gelır gelmeyen gelmez :umursamaz: benm için akrabalarımın yanımda olması onemnli onalrda gelır zaten :)

8. 9 Nisan 2010
  9. breezep

breezep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizim düğünümüzde 4 haziran cuma akşamııı dolayısıyla kına da perşembe akşamı olacak :s, aynı endişeleri ben de yaşadımmm hala bazen ara ara aklıma geliyo ama napıyımm gelmek isteyen her türlü gelemye çalışır ben herkesinkine gitmeye çalışıyorum gerçektenn :)

10. 12 Nisan 2010
  11. esinnnnn02

esinnnnn02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    neeee 3 milyar fark mııııı????:1shok: gerçekten mi canmm?haftaiçi ile hafta sonu arasındaki fiyat farkı bukadar uçuk mu gerçektende?:1shok:

12. 12 Nisan 2010
  13. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ole walla cnm dugun 2 milyar 3 mılyar fark war ama 2 mılyarda az deil yani bi gelınlık parası o yuzden o kadar sey yapmaya gerek yok bence kına hafta sonuna denk gelıo nasılsa biizm.hem duugn ole cok kalabalık olmasada olur 200 300 kişi yeter bize :)

14. 12 Nisan 2010
  15. esinnnnn02

esinnnnn02 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    OYY ANAMMM:bbo: BU NEDİR BÖYLEE!canm tabiki 2milyarda önemli,1milyarda önemli...heleki düğün zamanı!!dediğinz gibi valla gelmek isteyen insan 1saatliğine bile olsa gelir,hayatta bisefer oluyo bu!ay bak misafirlere kızcam şimdii:mymeka::KK46: çok kafam bozuldu bu farkaa:umursamaz: gerçi hafta içi yapacak olanlar içinde iyi olur mademm!en azndan nişanı hiç düşnmeden hafta içi yapmak lazıma.s

16. 12 Nisan 2010
  17. esqer

esqer ⏳☝ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bide aksam saatini secnce zaten iş cıkısı oluo yani bence sorunda olmaz saat 7 de 8 de baslıo dugun

18. 12 Nisan 2010
  19. breezep

breezep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bizim de tuttuğumuz salon cuma arasında fark 1,5 milyardı hiç küçümsenmeyecek bi para bence de.. kızlarr umarım hepimizin düğünü çookk kalabalık bol bol eğlencelii, bol bol bol takılı olurrr :)))