haftada 2 Cm Garanti :D:D

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve jimjme tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : jimjme
  1. jimjme

jimjme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Entele Bitkisi hakkında çok seyler Duyuyoruz zehirli ama saç uzatıyor hep bir tereddüt kullanmalımıyız kullanmamalımıyız diye eved zehirli olduğu söyleniyor ben çok kısa süredir kullanıyorum yarın 1 hafta olucak ve saçlarım 3 cm uzadı yanlşlıkla hem annemin hem kendi gözüme kaçdı ama hala kör değilim kaydirigubbakcemile3 saçlarımı yıkarken kulağıma ve duşa girdiğimde vücudumada deydi ama her hangibi bir tüylenme yapmadı kokusu dışında hiç bir sorun olmadı ben çok memnunm kesinlikle tavsiye ediyorum zehirli olması insanları ürkütmesin ben pişman olmayayım diye deneyeyim çok dikkatli kullanırım dedim ve iyiki denemişim sizde herseyi denemiş ve sonuç alamadıysanız kesinlikle enteleyide deneyin

KuLanış aşamasınıda yazayım 1 ltre elma sirkesinde 10 gr enteleyi kaynatıyoruz süzüp cam kavanoza koyup soğumasını bekliyoruz soğuduktan sonra içine 1 şişe çam terebenti 1 kutu bemix ampul 5 ampul oluyor hepsini kırıyoruz evde badem yağı has zeytin yağı hint yağı varsa bunlarıda ekleyebilirz ilk hafta hergün ikinci hafta 2 günde bir 3.cü hafta hafdada iki kez uyguluyorz kürü kullanırken uzama net bir sekilde görüldü bende ama görülmeyen arkdaslarımızda oldu kürü bıraktıkdan sonra hızlı bir uzama gerçekleşmiş yani 1 ay kullanım sonucunda her türlü etkisini gösteriyor kullanım aşamasında elinize eldiven giyin diyorlar ama ben hiç takmadım ve bi sorunla karsı karsıya kalmadım yinede tedbiri elden bırakmayalım en az yarım saat en çok 4 saat saçımızda kalması gerekir

zemuszemus
    iyi saç uzatmalar işlh herkez etkisini faydasını görür ama ben çok mutlum ben çok iyi sonuç aldım​

2. 25 Ağustos 2010
  3. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende denicem bunu ilk hafta hergün mü yapmamız lazım haftada 2 yada 3 gün yapsak olmuyomu bunu hergün hergünde üşenirim yaa yağlamaya üşenmiyorum her yıkamadan önce yağlıyorum hatta uçlarına yağ diplerine entele mi sürsem ayy şaştım ne süreceğimi ya kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:KK1::KK1:

4. 25 Ağustos 2010
  5. jimjme

jimjme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canm ben ilk hafta başka yağ karışımı yapma derim hepsini entelenin içine koysan daha mantıklı 3.cü haftadan sonra desteklersin enteleyi uçlarınada biraz sık ki saçların canlanmasnda yardımcı olsun

6. 25 Ağustos 2010
  7. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    108
    ozman ben entele karışımının içine elimde olan badem yağımı falan koyuym, ilk hafta hep enteleyi kullanıyım sonraki haftalarda entele yapmadıgım zamanlarda da HC saç bakım yağım var onu sürüp yıkanıyım :1hug:a.s.

8. 25 Ağustos 2010
  9. jimjme

jimjme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    eved en iyisi :KK70::KK70:

10. 25 Ağustos 2010
  11. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    kesin sonuç verse bile bn cesaret edemiyorum zehirli kelimesini duydum mu yetiyo bana korkuyorum ama yapan arkadaşlarda çok iyi etki eder inşallah .

12. 25 Ağustos 2010
  13. jimjme

jimjme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    zehirli kelimesi insanlar daha çok tedbir alsın diye kullanılıyor tabiki zorlayamam kullan bu kürü diye ama ben aldığım sonucu paylaşdım

14. 26 Ağustos 2010
  15. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    teşekr edrm canım inşallah kullannn arkadaşlarda iyi sonuç alır

16. 26 Ağustos 2010
  17. jimjme