haftada 4 gün 1 er saat ile yapılabilecekler?

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve smoker tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : smoker
  1. smoker

smoker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar haftada 4 gün bir saat spor balonuna gidiyorum ,yediklerime az da olsa dikkat ediyorum,bu çalışmayla ne kadar sürede kilo veririm.bir aydır devam ediyorum ama değişiklik olmadı henuz.O bir saatdede 35 dak 6 lık tempo koşu ,15 dak eliptik 100 mekik ,25 er tane iç bacak dış bacak.konuyla ilgilenenlerin tahminlerine ihtiyacım var.sositososito

2. 2 Nisan 2009
  3. Elis

Elis Guest

aferin sana,cok guzel yapiyosun,hemen kilo vereceksin diye bisey yok,,ama yilma ve duzenini bozma,kisa zaman icinde dengeli kilo vermeye basliyacaksin,benimde evimde spor aletim var her gun 2 saate yakin calisirim,,,,ama spora gitmekte cok istiyorum ,kucugumde okula baslasin bende gidicem iyisallah,,umarim istedigin kilona gelirsin canim,yilmak yok,yola devam:eek:

4. 2 Nisan 2009
  5. smoker

smoker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saol canım,bir ay oldu tartıya çıktım gram değişiklik yok ,biraz incelme var sadece acaba bide salona gitmediğim günler evde nivea body aerobik falan mı yapsam yoksa bıktırırmıyım kendimi?

6. 2 Nisan 2009
  7. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.370
    Ödül Puanları:
    238
    canım tek başına spor kilo vermeyi biraz geciktiriyor gibi...Yediklerine dikkat etmek yerine tam bi diyete girsen çok güzel kilo verdiğini göreceksin yerimseniben.
    Bide 35 dk koşu yerine 6lık tempoda 1 saat yürüyüş yapmayı denesen?Çünkü yağ yakımı 45-50 dakikadan sonra başlıyor

8. 2 Nisan 2009
  9. smoker

smoker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    işte onu yapamıyorum çayı şekersiz içeyim diyorum başıma ağrılar giriyo
    öğlen çorba içip kalkıyorum saat 3 te tansiyonum düşüyor.çikolata krizim tutuyor.biraz da kansızım hemen fena oluyorum.

10. 2 Nisan 2009
  11. TuRuNCu

TuRuNCu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.370
    Ödül Puanları:
    238
    canım diyet yapmak aç kalmak demek değildir yerimseniben
    günde 6 öğün yiyerek kendini az yemeye alıştırabilirsin.

Örnek diyet listelerine internetten ulaşabilirsin.1300-1400 kalorilik bi diyetle başlayabilirsin meselaa.s

Tabi ben az yiyerek devam etmek istiyorum diyorsan sen bilirsin :1rolleyes:

12. 2 Nisan 2009
  13. Elis

Elis Guest

bak bende cok oncelerden cayi sekerli icerdim,rejim derdine dusunce diyet sekerlerinden kullanmaya basladim,bi sure sonra diyet sekeri bile bana tatli gelmeye basladi ve oylece biraktim,simdi 10 senedir cayima,kayveme seker kullanmiyorum,ve tadi daha bi leziz cayimin,kahvemin,sende boyle yap tavsiye ederim
    haftada 4 gun iyi bence kendinide bu kadar zorlama,sabir istiyo biraz bu isler...a.s.

14. 2 Nisan 2009
  15. smoker

smoker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar saolun ilgilendiğiniz için,haklısınız aslında biraz acele ediyorum.diet gruplarınıda inceliycem.hedefim başlangıç için 3 kilo bakalım inşallah verebilirim.

16. 6 Nisan 2009
  17. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    canım ya gunde bır bucuk saat spor yapıyorum yas 23 ınan bana porsıyonlarım da fena kucuk ve dikkatli . buna ragmen ayda 4 kılo anca verdım.ve halıme şükrediyorum.ınan bana kolay değil . sabır işi. daha 10 kılom var fazla.ama ne yapalım yavas yavas vericez ınsallah