haftasina göre beta hcg düsük cikanlar

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yesim25 tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : yesim25
  1. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar 21 kasim son adet tarihim.adetlerim düzenli ve 7 aralik yumurtlamamdi.o zamandan beri gebelik bbelirtilerinin hepsi var bu 3. hamileligim ben hissediyorum kaldigim zaman.19 aralikta idrar testi yaptim silik pozitif cikti 21 aralik doktora gittim idrar testi pozitif kan sonucum 31 cikti.2. gün tekrar gittim kan sonucum 58 cikti.yani ikiye katladi normal hamilelik ama cok cok yeni daha dedi.bir hafta anca olmus dedi.ama son adet tarihime göre ben 5 haftalik cikiyorum kan sonucu acaba az gösterebilir mi?ulrasonda rahim duvari alinlasmis ama daha cok kucuk gözükmüyor dedi.ilgilenirseniz sevinirim

2. 25 Aralık 2009
  3. seelcan

seelcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde son adet tarihim 7 kasım bende 9 gün adetim gecikince test yaptırdım beta 136 çıktı dr bana yumurtlama günü 14 gündür sen ondan sonra hamile kalmışsındır dedi 6 gün sonra gene test yaptık 935.7 çıktı ona bakarsan bende nerdeyse 7 haftalık hamileyim ama değer düşük öfff bende çok kötüyüm hakkımızda hayırlısı dr belki dış gebeliktir dedi ondada kahverengi akıntı olurmuş oda bende yok belki aynı durumda olabiliriz diye anlattım allah herkezin gönlüne göre versin amin.

4. 25 Aralık 2009
  5. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seelcan sagol canim cevabin icin.benimde kafam cok karisik aslinda belirtileri cok erken farkettim sonradan hamile kaldiysam diyorum neden o kadar erken farkettim birde idrar testi iliskiden en az 8-10 gün sonra gösterir.benim idrar testi pozitifse hamile kaldigim gün en az 2 hafta öncesi degil mi?benim bir arkadas 4 haftalik hamileyken hem idrar hem kan negatif cikmisti simdi massallah bir kizi var.insallah öyle oluruz bizde...

6. 25 Aralık 2009
  7. hasankeyf

hasankeyf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    113
    canım son adet tarihim 24 kasım yumurtlama günüm 7 aralık hiç idrar testim yapmadım 23 aralıkta kan testi yaptırdım 202 çıktı doktor daha 2 haftalık olmamıştır bile dedi ve 4 ocak tarihine gün verdi keseyi görmek için sakin ol kötü düşünme son adet tarihine bakma kesenin büyüklüğünden kaç hafta olacağı anlaşılacak

8. 25 Aralık 2009
  9. seelcan

seelcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım karışmasın kafan herhalde bizim döllenmemiz geç oldu ben öyle diyorum artık benimde idrarda 8 gün sonra çıktı offf valla çok zor bende çok stres oluyorum allahım dualarımızı kabul etsinde bebişlerimizi kucağımıza alalım ben yarın doktora gidicem sana haber veririm.sende ona göre değerlendir artık.

10. 25 Aralık 2009
  11. seelcan

seelcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım nasıl bekledin o kadr kan testi yaptırmak için ben öldüm meraktan sende bizdensin herhalde geç döllenme var dr bana öyle demişti hayırlı olsun bebişin:)

12. 25 Aralık 2009
  13. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar cok sagolun cevaplar icin inanin bana moral oldu.rabbim insallah hepimiin gönlüne göre versin.bende gelismeleri sizinle paylasirim sizde bana yazin

14. 26 Aralık 2009
  15. seelcan

seelcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeşimcimmmm ben bugün doktora gittim alttan ultrasonla baktı hamileyim :teytey: geç döllenme olmuş eminim sennde öyle kalbini bozma güzelim bana yaz olur mu merak ederim hadi öpüyorum..

16. 27 Aralık 2009
  17. CiLeKLi...

CiLeKLi... Sana emanetiz... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    geç döllenme olmustur.. hic heyecan yapma.. allah hayırlısıyla tamamına erdirsin. tebrikler & sevgiler :)

18. 28 Aralık 2009
  19. yesim25

yesim25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar cok sagolun bana teselli oluyor.6 ocak terminim.benim 2. hamileligimde 10 haftalik bebek karnimda öldü ve bu kan tahlilleriyle cok ugrastim bu bebekte ayni öyle baslayincA insan kafaya takiyor.onda kromozom yada gen bozuklugu söylendi ama yinede insan yasayinca korkuyor.ben size muhakkak yazacagim öptüm