Hair Growth Factor kullanan var mı

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve sims3 tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sims3
  1. sims3

sims3 Guest

Ben kullanmadım da netteki saç resimleri ilk son halleri etkili görünüyordu. çalışma sistemi de saç derisindeki erkeklik hormonu azaltarak etki etmek. o yüzden inandırıcı geldi fakat çok şişirilmiş reklamlar bile yorumları okuyunca fos çıkabiliyor.

HGF Hair Growth Factor en etkili bitkisel saç çıkarma ürünüdür. HGF Tüm bu ürünlerden içerik ve etki olarak çok farklıdır.En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır. İçeriğindeki % 0.6 finasteride ve % 5 minoxidile eşdeğer herbal ürünler ve diğer besleyici bitki özleri sayesinde saçınızın ihtiyacı tümüyle karşılanmakta,saçlı deri kanlanması artırılmakta ve dökülmeye sebep olan DHT oluşumu engellenmektedir. Saçlı deri sorunlarının çözümü ve cilt besleyici bitkisel ürünler sayesinde kepeklenme,kaşıntı ve yağlanma düzeyini normal seviyelere çekerek cilt kalitesini artırmaktadır.

Bilindiği üzere piyasada en fazla çeşidi olan ürün gurubu saç çıkarıcı ürünlerdir. Bu kadar ürün olmasının temel nedeni her ürün bir başka şekilde etki etmektedir. Hair Growth Factor (HGF) tüm bu ürünlerden içerik ve etki olarak çok farklıdır. En büyük özelliği lokal uygulanan başka hiçbir ürüne ihtiyaç duyulmamasıdır.

Saçlı deri sorunlarının çözümü ve cilt besleyici bitkisel ürünler sayesinde kepeklenme, kaşıntı ve yağlanma düzeyini normal seviyelere çekerek cilt kalitesini artırmaktadır.

DHT üzerine etkisi bilindiği gibi saç köküne bilinen en zararlı madde DHT dir(di hidro testesteron). HGF Sprey içerdiği herbal finasterid etkisiyle ilaç şeklinde sunulan finasteride (propecia,proscar,dilaprost) benzer şekilde 5-Alfa redüktaz enzimini inhibe ederek testesterondan Di Hidro Testesteron oluşumunu engeller. DHT etkisi engellendiğinde saç dökülmesi durur ve kalite kaybetmiş saçlar giderek eski haline yaklaşır, uzama hızı artar.

HGF içeriğinde bulunan herbal rogain etkili ürünler minoxidil HCL gibi saçlı deride kan akımını artırararak ve yeni kılcal damarlar oluşmasını uyarıp kökün daha iyi beslenmesini sağlar ayrıca minoxidil HCL gibi kıl kökünü uyararak tüyleşmiş kılların saç halini almasına yardım eder

2. 28 Nisan 2010
  3. gguney

gguney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    10 Nisan'dan itibaren kullanmaya başladım, hergün bir sabah bir akşam olmak üzere masaj ile saçıma uyguluyorum. 18 gün oldu, henüz bir etkisini görmedim, 2 aylık kullanım sonucunda etkili oluyormuş, 2 ayı doldurunca sonucunu yazarım =)

Bir de bunu tek kullanmıyorum, her akşam 1 diş sarımsak yutuyorum, her sabah (solgar'ın)biotin hapını içiyorum, bitkisel şampuan kullanıyorum vs..

4. 5 Mayıs 2010
  5. sims3

sims3 Guest

saçına badem yağı da sür ,

6. 12 Haziran 2010
  7. gecenin hxuxznxux

gecenin hxuxznxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gguney ne oldu faydasını gördün mü 2 ay doldu yorumlarını bekliyoruuuz

8. 15 Eylül 2012
  9. gguney

gguney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iki yıl sonra cevap veriyorum diye kızmazsınız umarım :KK34:, baya uzun zaman olmuş foruma girmeyeli :KK51: hgf ürününü kullandım ve biraz faydasını gördüm evet, yalnız kullanmayı bıraktıktan sonra eski düzenine geri dönüyor arkadaşlar bende uzun zaman önce bıraktım bırakmadan önce 6-8 ay kullandım hala evde 1 kutu açılmamış ürün duruyor. Kullandığım zamanlarda saçlarım daha çabuk uzuyordu, daha parlaktı, dökülmesi yok denecek kadar azdı, saçlarım daha hacimliydi vs.. fakat kullanmayı bırakın 2 ay içinde kullanmadan önceki haline dönüyor. Eğer sürekli saç bakım yağı ya da kürler kullanıyorsanız bunların yerine hgf kullanın evet daha güzel etkileri olacaktır ama mucize beklemeyin derim ben..