Hair plus ampuan

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve xixxsxxixlll tarafından 2 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

2 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : xixxsxxixlll
  1. xixxsxxixlll

xixxsxxixlll Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar ben de saç uzatmak için hair+ şampuan kullanmaya başladım int. ten sipariş ettim burda yazılan bi çok şeyi entele de dahil denedim ama işe yaramadı en son bunu aldım bu da yaramazsa bırakıcam artık :) şimdiye kadar 2 kere kullandım görüntüde hemen etkisi oldu daha parlak daha kolay şekil alıyo artık saçlarım uzaması konusunda da henüz erken olduğu için ilerki günlerde bilgi veririm...
  2. 4 Mayıs 2008
  3. sabrina18

sabrina18 yine berbat görünüyorum :( Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    cnm şampuanını güle güle kullan umarım işe yarar bu ürünü netten nasıl aldın parayı nasıl yatırdın kargo ücretini kapıda mı veriyosun bu konuda cahilim biraz pek alışveriş yapmadım netten bilgilendirirsen çok sevincem :)))))
  4. 4 Mayıs 2008
  5. hair+ plusı bende kullanıyorum sonuç diğer şampuanların ötesine geçmiş durumda daha sağlıklı besliyo uzaması ise henüz daha yeni başladım 1,2 ayda belli olucak sonuç .saçlarım daha kolay şekil alıyo ve parlıyo bu arada kargoya ben 4 ytl ödedim sitesine kayıt olun ve oradan sipariş verin zaten sipariş verdikten sonra site sana banka hesap nosunu veriyo artık internettenmi yatırırsın bankaya gider yatırırsın orası sana kalmış henüz ben bu şampunanın bi reklamını görmedim bence reklamada ihtiyacı yok kaliteli ürünün buna hiç ihtiyacı yok yurt dışında baya satışı yüksek
  6. 4 Mayıs 2008
  7. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yayen o kuruluğu gitti mi saçının cnm sanırım seninle aynı problemimiz var
  8. 4 Mayıs 2008
  9. saçımdaki kuruluk gitmedi çünkü yanmış bi saça her bakımıda yapsam sonuç aynı malesef ama parlaklık ve çok çabuk sekil alıyo bide besledi saçımı saç diplerim kendi ana saçıma baktığımda şampunanın yaradığını anlıyorum bakımlı ve kurutmuyo saçı ama yanmış yerler için durum aynı zaten kuaförde dedi bu saç için yapılacak bir şey yok tek çözüm kestirmekmiş ühüüüü :KK43: bunu duyunca dünyam kafama yıkıldı sanki
  10. 4 Mayıs 2008
  11. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet kestirmek ama işte o zaman da kısalıor ama çıtçıtlar fln işe yarıor:)
  12. 4 Mayıs 2008
  13. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cnm yaa dünyan başına yıkılmasın çok rahatsızsan kestir güzel bir modele ya da çıtçıt al:)
  14. 4 Mayıs 2008
  15. xixxsxxixlll

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar ben internetten aldım hair+ yazınca cıkıyo eskişehirdeymiş merkezi kartla almadım adresi verdim intten 2 gün sonra geldi ödemeyi kargo ücretiyle beraber kapıda yaptım şimdilik memnunum gözle görülür bi uzama olursa bildiricem
  16. 5 Mayıs 2008
  17. bende aldım kıslar bu şampundan bu 3, kullanışım bu işallah iyi gelir yaaa
  18. 5 Mayıs 2008
  19. xixxsxxixlll

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ilk ikisinde işe yaramadı mı?