Hair spray

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve kurmis tarafından 7 Mart 2008 başlatılmıştır.

7 Mart 2008
    Konu Sahibi : kurmis
  1. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148

1962 senesinin Baltimor’unda geçen film ; açılış sahnesindeki kameranın gökyüzünden inişi gibi tombul bir güzelimizin ! sabah gözlerini açtığı ilk andan itibaren yaptığı dans şovuyla şehrin göbeğine inmesiyle başlıyor.

Filmde ilk göze çarpan oyuncu tabiki “John Travolta “ . Travolta yı filmin mükemmel denecek makyaj ve aksesuarlarıyla tam bir obez bayan kıvamında izliyorsunuz.

mero95 bunu beğendi.
  2. 7 Mart 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Müzikal olduğunu dikkate almadan renkli afişinden etkilenip izleme gafletinde bulunup,ilk cdsini zorla ilerlete ilerlete izleyip,2. cdsini izlemeye tahammül edemediğim film. Eğlenceli aslında ama ben müzikal sevmiyorum.Sarkıların sözleriyle filmi takip etmeye çalışıyosun. normal konuşma neredeyse yok gibi. ıyy!
    Sessiz şekilde izlesem daha fazla keyif alırdım.

Not:Müzikallerden hoşlananlar yorumumu dikkate almasın :)

4. 10 Mayıs 2015
  5. mero95

mero95 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    728
    Ödül Puanları:
    53
    image.jpg
    image.jpg
    Konuyu açalı çokk olmuş ama Trt 1'de türkçe dublajını izlediğim ve beğendiğim bir film olunca yorum yapmak istedim :KK56::KK51:
    Müzikal film :KK71:sevdiğim için sıkıcı gelmemişti :)
    Resimleri de filmi izlemeyen Ablalarım ve akranlarım varsa diye paylaşmak istedim :KK66: