hakan özörnek eurofertil altunizade tüp bebek merkezi

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve oznur65 tarafından 1 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1 Nisan 2011
    Konu Sahibi : oznur65
  1. oznur65

oznur65 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ilk denememi orda yaptırdım ikincisi içinde orayı düşünüyorum ama hakkında birkaç olumsuz bişeyler duydum fikri olanlar paylaşabilirmi?
  2. 11 Mayıs 2011
  3. lale6166

lale6166 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende ilk denememi eurofertilde yaptırdım ama olmadı şimdi ikinci için gittim yarın kanda gebelik testini yaptırıcam ben memnunum kafana takılan ne duyduğun olumsuzluklar ne paylaşırsan sevinirim
  4. 9 Haziran 2011
  5. cumboo

cumboo Hiç Keyfim Yok... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hiç tavsiye etmem ilgisiz alakasız bir merkez başka yerleri araştırın derim
  6. 3 Ağustos 2011
  7. gulhann

gulhann Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende Eurofertil altunizade tüp bebek merkezinde tedaviye başladım birinci denemem ben de memnunum. allahım izin verirse bebeğimizi kucağımıza alıcaz.
    3 yıllık evliyiz doktor tüp bebekten başka şansın yok dedi tüplerim tıkalı olduğu için. eşimle çok merkez araştırdık, İstanbulda hem kaliteli hemde hesaplı merkez bulmak çok zor oldu. eurofertil iyi ve hesaplı bir merkeze benziyor. Dr Hakan Özörnek bey sagolsun çok yardımcı oldu bize, tedaviyle ilgili herşeyi anlattı. yeni bir yöntemle embriyonları 24 saat izliyorlarmış.
    çok heycanlıyım inşallah dualarımız kabul olacak :2:
  8. 3 Kasım 2011
  9. nurten1207

nurten1207 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar forumda yeniyim herkese merhaba
    Eurofetil Tüp Bebek Merkezi başığıyla açılan konuya kendimi tanıp bilenlerin önerilerini rica ettim.
    Burdaki arkadaşlarında merkezle ilgili fikirlerini almak istiyorum.
    Uzun zamandır çocuk sahibi olmayı bekliyorum 41 yaşındayım ve daha fazla zamanım kalmadı.
    Bende tüp bebek tedavisi ile bebek sahibi olmayı hayal ediyorum ama yumurtalık kapasitem ve kalitem nasıl bilmiyorum,yeterice yumurta üretebilecekmiyim fikrim yok ve tabiki çok endişeliyim çok korkuyorum
    Bu ay adet gördükten sonra İstanbul Eurofetil Tüp Bebek Merkezinde tüp bebek tedavisine başlamayı düşünüyoruzç.
    Lütfen İstanbul Eurofertili bilen arkadaşlar varsa benimle tecrübelerini paylaşın??
  10. 3 Kasım 2011
  11. gulhann

gulhann Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bizde İstanbul Eurofertil tüp bebek merkezi sayesinde bebek sahibi olucaz inşallah
    12.haftamı bitirdim çok şükür herşey yolunda gidiyor bebişimiz iyi saglıklı benim tüplerim tıkalıydı yani hamile kalmam zordu ama allah bebek sahibi olmamızı istemiş doktorlarında sayesinde oldu işte.
    doktorum Hakan Özörnek çok iyi bir doktor bence tavsiyede ederim inşallah senin tedavinde iyi geçer isteyen herkesi kucağı dolsun
  12. 3 Kasım 2011
  13. gulhann

gulhann Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bide haftasonu tv8 de sağlık programı yapıyor benim doktorum hakan özörnek istersen onuda izle ben takip ediyoum
    bütçene aklına hangi merkez hangi doktor yatarsa onu seçersin inşallah çabucak hamile kalır bu mutluluğu tadarsın
  14. 10 Kasım 2011
  15. nurten1207

nurten1207 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bilgi için çok teşekkür ederim gulhann!
    Herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim senin adına inşallah hep böyle devam eder hamileliğin
    Benim için merkez ve doktor hakkında bilgi sahibi olmak çok önemli bu sebeple senin gibi tedavi sürecinde olan arkadaşlara danışmak istedim.
  16. 12 Mart 2013
  17. merve_uk

merve_uk Heyecan DORUK'TA ... Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Fiyatlar nedir tüp bebek veya aşılama için ne kadar ödediniz ?
  18. 14 Ağustos 2013
  19. fatos5353

fatos5353 bismillahirrahmanirrahim Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    hayırlı olsun canım allah yardımcınız olsun ben daha önce denedim eurofertilde ve yine orda denemeyi düşünüyorum bu ay tekrar başlıycaz kısmetse sen başladınmı ilaçlara..