hakan deniz'imin doğum hikayesi

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve goldgelb tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : goldgelb
  1. goldgelb

goldgelb madre di mare Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgili teyzoşlarım,
    İsmim Hakan Deniz, gerçi sizler beni ben de sizleri ve sizlerin kuzucuklarınızı çok iyi tanıyorum..Dokuz ay boyunca kah annem anlattı kah siz… ben de O sizlerle konuşurken onun karnından hep sizleri izledim..Gördüm! Hepinizin tek eli karnındaydı bir yandan kardeslerimi sevdiniz bir yandan sohbet ettiniz…Bazen onlara dil çıkardım, bazen el salladım sizin kuzucuklarla aramızda görünmez bir bağ oluştu hepimiz dost olduk…
    Annem doğum hikayemi biraz geciktirdi çünkü hiç böyle olabileceğini düşünmezdim ama laf aramızda biraz bunalımda kendisi, canı pek bişey yapmak istemiyor eh mecburen kendi doğum hikayemi kendim yazacağım…
    24 Aralık Çarşamba gününden itibaren annem sancı çektiğini söylüyor fakat hastaneye gittiğimizde ne açılma ne de nst de sancı çıkmıyor kös kös eve dönüyorduk…Artık bütün hastane annemi tanımıştı. Neyse ki 26 Aralık Cuma sabahi saat 8 de hastaneye gittiğimizde 3 cm açılma olmuştu böylece sonunda annemi yatırdılar. 12 ye kadar doktorumuzu bekledik. 12 de doktorumuz açılmanın iyi gittiğini fakat benim yola girmediğimi söyledi ve anneme suni sancı ile birlikte epidural bağladılar. Doktorumuz bu şekilde aç susuz (sezeryan ihtimaline karşı) saat 14.00 e kadar bekleyeceğimizi saat 14.00 de durumu tekrar değerlendireceğini söyledi. Saat 14’e kadar keyifle bekledik. 14 de doktorumuz tekrar geldi ve annemin su kesesini patlattı, suni sancıyı sonuna kadar dayadı; böylece ben yolumu çok daha rahat bulacaktım.. Sancılar iki dakika da bire düştü ve epidural iyice etkisini yitirdi.. Annem odadan herkesi çıkardı, metin durmak istiyordu sadece babamı tuttu sanırım onu da sancılar girdikçe güç almak için tutuyordu kaydirigubbakcemile3, o noktadan sonra sancılardan canı inanılmaz yanmaya başlamıştı .. “Hani epidural de hiçbişi hissetmeyecektik nerde bu devlet nerde anestezi uzmanı!!!” diye bağırıyordu kaydirigubbakcemile3.. Meğersem rahat ıkınabilsin diye son bir saat epidurali kesiyorlarmış… Böylece doğumhaneye girdik.. Saat bu arada 14.45 olmuştu. Artık dunyaya gelmek üzereydim. Babam da doğumu çekmek ve beni karşılamak için yanımızdaydı. Doğumhane de çok keyifli bir ortam vardı herkes annemi rahatlatmaya çalışıyordu. Annem hiç bağırmadı sadece ıkınmaya konsantre oldu, ne kadar konsantre olursa ben o kadar çabuk gelecektim dünyaya, bir ebe hemşire annemin karnına bastırdı beni itti, itti ve birden bire 15.23 te tam 40. haftamın dolduğu gün dünyaya merhaba dedim… Suyumun o saate kadar gelmeyip doktorumuzun keseyi patlatması annemin normal doğum yapabilmesi için büyük şans oldu…
    Son bir saat çektiğimiz acıya rağmen oldukça rahat bir doğum oldu. En güzel yanı da doğum bittiği andan itibaren sanki hiç doğum yapmamış gibi hissetmek.
    Teyzoşlarıma anneme dokuz ay boyunca sürmüş ve halen devam eden destek ve dostluklarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 4 Ocak 2009
  3. edolina

edolina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Maşallah sana ve annene Hakan Deniz'cim:nazar::nazar:
    Allah seni annen ve babanla sağlıklı büyütsün inşallah.
    Annenin sütünü 6 ay emmeye devam et ki hastalıklara karşı daha dayanıklı bir erkek ol.
    Gazını daha çok kendi kendine çıkarmaya çalış ve çok fazla ağlama ki annen üzülmesin.
    Annenin sana çok ihtiyacı var şimdi.
    Ona bol bol gülücük at ki onun da yüzü gülsün.
    Mis kokunla seni ve güzel anneni öpüyoruz kızımlaa.s.

4. 4 Ocak 2009
  5. ilkim_1983

ilkim_1983 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay ne güsel dile getirmişsin goldcuğum.yerim onun burnunu yaaa.edoş teyzenin dediğine aynen katılıyorum.anneni em oldu mu devamlı.annesi nasılsın iyimisin canım

6. 4 Ocak 2009
  7. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    goldcum süper birşekilde anlatmış oğluşun doğum hikayeni.
    tekrar tebrik ederim tatlım

8. 4 Ocak 2009
  9. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel anlattın doğum hikayeni pardon anlattınız demeliydim dimi
    gözünaydın cnm
    Allah analı bablı büyütmeyi nasip etsin

10. 4 Ocak 2009
  11. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimm
    ne güzel yaa normal doğum
    sanki evladından dinliyomuşum gibi hissettim
    Allaha analı babalı büyütsün
    tebrikler canım

12. 4 Ocak 2009
  13. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    tontişim hakan denizcim.. aferim sana.. anneni karnındayken nasıl üzmediysen kolaycacık doğurmasını da sağlamışsın.. goldcum geçmiş olsun canım, umarım toparlamışsındır kendini.. öptük tatlı oğluşunu..

14. 5 Ocak 2009
  15. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün:))

16. 5 Ocak 2009
  17. LiLiPuT

LiLiPuT İşTe "HAyAT" bu!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hadi bakalım bir aralık annemiz dah mutlu sona ulaştı nihayet...
    tebrik ederim goldcum
    Allah analı babalı büyütmeni nasip etsin..

18. 5 Ocak 2009
  19. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    hosgeldin hakan deniz a.s.
    sağlıkla analı babalı büyürsün inşallah :Saruboceq:

Son düzenleme: 5 Ocak 2009