hakan yaralı ile ilgili

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve ever tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ever
  1. ever

ever Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar hakan yaralı tedavisinde olan varmı,nasıl? memnun kalan varmı lütfen yardımcı olun

2. 26 Aralık 2008
  3. sahil78

sahil78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili arkadaşım ben Hakan Yaralı'da tedavi gördüm ve tüp bebek yaptırdım,şimdi 4,5 aylık ikizlerime hamileyim.

4. 28 Aralık 2008
  5. aynurxoxz

aynurxoxz yaşama sevincim3 melegim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende hakan yaralıda tedavi oldum üçüzlerim oldu anatolıa çok gzl bir yer tavsiye ederim

Son düzenleme: 12 Ocak 2009
  6. 5 Ocak 2009
  7. es-se

es-se Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende HAKAN YARAlı'nın hastasıyım tüp bebek yaptırdım.şuan ikiz bebek bekliyorum. çok başarılılar tüp bebek konusunda herşeyiyle mükemmel bir klinik ANATOLIA TÜP BEBEK MERKEZİ
    İKİZLERİM ŞUAN 23 HAFTALIK:)

8. 5 Ocak 2009
  9. edika

edika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar keşke bende sizler gibi olumlu düşünseydim ben ilk aşılamamı yaptırmıştım hiç memnun kalmadım aşılamadan sonra hiç ilgilenmediler sonucu iletmek için aradığımızda hemşirelerden biri doktor bey pazartesi sizi arayacak dedi ama 8-9 ay oldu hala doktor bey bizi arıyacak üstelik ilk bhcg değerime göre hamilesin denildi gün aşırı bakıldığında değer düştü ama biz bunların gel gitini yaşarken sadece ordaki hemşireyle iletişime girebildik malesef özel olmasına rağmen. ben sizi yanıltmak istemem tek bizemi böyle denk geldi bilmiyorum.

10. 8 Ocak 2009
  11. sahil78

sahil78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aslında sadece sana denk gelmemiştir,çünkü o merkez sadece uygulamayı yapana kadar ilgili ki o da ilgi sayılmaz aslında sadece yapmaları gerekeni yapıyorlar.Bende tedavimi Anatoliada yaptırdım ve ikizlerime hamileyim hatta gebelik takibine bile oraya gittim ama farklı aylarda kendi mekezlerinde 4 kez ayrıntılı ultrason yaptırmamı ve 7.ayda kendisine gitmemi söyledi.12.haftamda kanamam oldu ve bilgi almak için aradım sende olduğu gibi hemşire çıktı,doktor beyin şehir dışında olduğunu beni arayacağını söyledi bende hala bekliyorum aramasını.Ve benim için çok önemli bir durumda aradım ikiz gebelik yaşıyordum ve kanamam vardı ve düşük olma ihtimalide vardı.Onun için uygulama yaparken iyiler ama sonrasında hiçbişey beklememek gerekiyor.

12. 15 Ağustos 2009
  13. hiram06

hiram06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hakan yaralının hastasıyım ikizlerimi bekliyorm inş sağlıkla kucağıma alırım

14. 8 Şubat 2011
  15. sumbul_80

sumbul_80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hakan yaralı hocam çok beyefendi, işini çok iyi yapan profesyonel bir hekim. kendisini nezaman telefonla arasam ulaştım, her defasında bıkmadan usanmadan bana cevap verdi ve sonunda hakan bey ile başladığımız tüp bebek tedavisinin sonunda ikiz bebeğim oldu. kendisine ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.

16. 8 Şubat 2011
  17. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    Hakan hocayı bilmem,merkezde bir kaç kez gördüm ama benim doktorum Bülent beydi ve çok şanslıydım bu yüzden..iyi ki tanıdım onu,bu vesileyle teşekkür etmiş olayım..

18. 10 Şubat 2011
  19. sumbul_80

sumbul_80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende bülent beyi anatoliada gördüm benim doktorum değildi, ama hakan beyden gerçekten allah razı olsun. süper ötesi bir insan. hakan bey konusunda gerçekten en iyisi canlarım.