Hakan Yaralının hastaları buluşalım

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve betonya tarafından 31 Ocak 2009 başlatılmıştır.

31 Ocak 2009
    Konu Sahibi : betonya
  1. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben ankara anatolıa tüp bebek merkezinde tüp bebek denedim ama olmadı bana biraz ilgisiz gigi geldi merkez.Sizce doğru yermi kafam karışık.2-3 kere başka yerde deneyıp bu merkezde tutan arkadaşler yasadıklarınızı paylaşırsanız seviniri.

2. 31 Ocak 2009
  3. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım merhaba ben şuan 3. tüp bebeğime başladım.ikisi anatolia da oldu.sonuç negatif.üçüncüyüde orada yaptırıyorum.bende çok araştırdım ama daha iyi bi merkez bulamadım.açıkçası ben birde genartı beğeniyorum ama öncekileri anatoliada yaptırdığım için fiyat konusunda yardımcı oluyorlar.
    canım ilgi konusunda bütün merkezlerhemen hemen aynı.benim için önemli olan labaratovarları,yumurta toplama ve transfer.bu konularıda iyi yapıyorlar diye düşünüyorum.
    burada neler neler okuyoruz.yumurta toplama esnasında enfeksiyon kapıpta tüpleri alınan arkadaşları biliyorum.bu konuda anatolia işini temiz yapıyor diye düşünüyorum.
    birde problem çok önemli tutma konusunda.bizim problemimiz genetik.ilkinde sağlıklı embriyo bulunamadı.ikincide iki sağlıklı bulundu biri trasfere uygun görüldü ama sonuç negatifti.3. ye Allah kerim bakalım nolcak.inşaallah bu defa sağlıkla hayırlısıyla Allahın izniyle bebeğime kavuşmak istiyorum.Allah yar ve yardımcımız olsun canım sevgiler...

4. 1 Şubat 2009
  5. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende nisan gibi anatolıada tekrar denemeyi düşünüyorum ama çokta korkuyorum çok kötü günler geçirdim psikolojim çok bozulmuştu.Her negatif sonucunu aldığımda dünya başıma yıkılıyordu güçsüz hissediyorum artık kendimi.Bebeği olanlara okadar imreniyorumki inan şu cümleleri yazarken bile gözlerim doluyor.Bu yolda yürüyen herkese allah sabır versin işimimiz çok zor ama ne yapalım yapacak hiçbirşeyimiz yok allahtan başka sıgınacagımız kımse yok.Allah yardımcımız olsun.....beni durumlardan haberdar edersen sevinirim sana bol sanslar canım.Allah gönlüne göre versin......

6. 1 Şubat 2009
  7. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım sana cevap yazdım hituci

8. 1 Şubat 2009
  9. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım kusura bakma yeni gördüm mesajı.bugünlerde gün aşırı muayene oluyor bazen annemlerde kalıyorum.giremiyorum nete o yüzden.yarın tekrar kontrolüm var.sonrada yumişleri toplamaya ankaraya gideriz herhalde Allahtan bi mani olmazsa.nete giremicem uzunca bi süre ama sonucum inşaallah pozitif olurda yazarım.Allahım bu yolda emek verenlerin emeğini boşa çıkarmasın.hayırlısıyla sağlıkla bebişlerimizi nasip etsin inşaallah.
    canım dediğim dibi tüp bebekte pozitif sonuç almada infertilite sebebi de çok önemli.
    sizin probleminiz nedir?sağlıcakla kal sevgiler...a.s.

10. 1 Şubat 2009
  11. betonya

betonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende çikolata kisti var ameliyat oldum 2 sene önce yumurtalıklarım azalmış ve tembellık var birazda eşimde problem var bakalım artık umarım hersey gönlünce olur sizdekiproblem nedir

12. 1 Şubat 2009
  13. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bizim problemimiz genetik canım.transferden önce pgt ye giriyor embriyolar sağlıklı çıkarsa transfer oluyor.normal tüp bebekten biraz daha zor bizim işimiz.ama Allah ol derse neden olmasın değil mi?inşaallah hepimiz için ol derde güzel rabbim.sağlıkla hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz.sağlıcakla kal canım sevgiler...

14. 1 Şubat 2009
  15. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben de anatoliada başlıyorum, çarşamba ilk iğne ile başlıyoruz, doktorum Bülent bey ama Hakan bey değil.. ama ben korkuyoruuuuum, aklımda birsürü soru var..

16. 1 Şubat 2009
  17. hituci

hituci Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    anlatmak istesen yardımcı olmaya çalışırız canım.sevgiler...

18. 1 Şubat 2009
  19. dervis

dervis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim....
    burası olmasa nasıl oyalanırdım bu aşamada bilmiyorum iyi ki varsınız...