hakediyor muyum ???

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve buket82 tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : buket82
  1. buket82

buket82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar öncelikle. Eşimden yana dertliyim. Acaba küçük sorunlarmı ben mi abartıyorum diyorum. Siz ne dersiniz. Fikirlerinizi almak istedim. Mesele şu. Eşim sağolsun akşamları kahvede huzur bulduğunu söyleyerek 9 dan erken eve gelmiyor. Ben çalışan bayanım. Bir de küçük bebeğimiz var. İşten yorgun geliyorum. Çocukla uğraşıyorum. Beyefendiyi gel diye aradığımda bana kızıyor. Telefonunu kapatıyor. Canı ne zaman isterse çıkıp geliyor. Birinci sorunum bu. İkincisi de geçen gün bunu cepten aradım açmadı. Sonra o beni aradı. Hemen açtım. O benim hemen açacağımı tahmin etmedi demek ki. Önce msn mesajı sesini duydum. “yazdıklarımı okuma lan” diye bir şey söyledi. Yanında bir arkadaşı vardı. Ne yaptığını sordum. Yanındakinin kim olduğunu sordum. Bana gayet alaylı bir şekilde ne yapacağımı tanımayacağımı söyledi. msn sesini duyduğumu ve söylediği kelimeleri duyduğumu söyledim. Ben söylemedim arkadaş söyledi. O mesajlaşıyor biriyle dedi. Ben 5 yıllık eşimin sesini tanımıyor muyum. Bir türlü kabul etmiyor. Yemin et annenin üzerine diyorum. Etmiyor. Kurana el bas diyorum basmıyor. Çok kırıldım. Bunu hak edecek biri olduğumu sanmıyorum. Kendisinin doğru dürüst bir işi yokken çalışıyorum eve para getiriyorum. Her sorumluluğumu yerine getirmeye çalışıyorum. Kendisi şu an hiç konuyu açmıyor. Öylesine havadan sudan bir şeyler söylüyor. Unutturmaya çalışıyor. Bir dedesi var çekindiği. Ona söyleyeceğim diye yemin ettim. Çok kırıldım ya. Haksız mıyım arkadaşlar senağlama

2. 5 Mart 2009
  3. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    gayet haklısınız bence.
    madem ikinizde çalışıyorsunuz, siz evin geçiminde onun yükünü hafifletiyorsunuz; aynı şeyi sizde bekleyeceksiniz.

bu evde bulamadığın huzuru kahvede mi buluyorsun her akşam diye sordunuz mu?
    ya da evde ona huzur sağlatmayan neymiş?
    ben açıkçası bu cümleye takıldım en çok.

4. 5 Mart 2009
  5. ofof23

ofof23 Guest

Haklısın sonuna kadar güzelim bir saniye bile durma anlat dedesine ama dikkat et konuşma kırıcı olmasın yani sen dertlerini anlat eşini suçlama. Eşine de söyle dedene söylemeye gidiyorum de haberli olsun. Sonra başına ekşimesin arkamdan iş çevirmiş die yapar böyle adamlar o kadar yüzsüz oluyorlar ki. Okuyoruz burada ne pişkin herifler var. Eve gelecek adam dediğin vaktinde saatinde evde olacak kardeşim. Gizli yaşamak da neymiş hey allahım bu erkek milleti gün geçtikçe berbatlaşıyor. E tabi kadınlarda kayıtsız kalamıyor ki.

6. 5 Mart 2009
  7. milat

milat yaşıyorum Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    113
    evinizde internet bağlantısı varsa,geçmişi kontrol edin..msn adresinin şifresini isteyin..tabii bu söylediklerime kendim bile inanmıyorum aslında..çünkü bi insan bi şeyi yapmak isterse herhalükarda yapar..bir değil on msn adresi vardır..bu şüpheler alır başını gider..

8. 5 Mart 2009
  9. canım aile büyüklerine şikayet ederek onu değiştiremezsin. bence evlilikte en büyük yanlış aileden bile olsa sorunları başkaları aracılığıyla çözmeye çalışmaktır.
    en başta eşinizin saygısızlığı elbette kabul edilir gibi değil.evlilik ortak bir kurumdur.evliliğinde sorumluluklarını yerine getirmiyor olması onu zaten haksız duruma düşürüyor.
    anlaşılan eşiniz kahvede değil internet cafelerde takılıyor.
    yapacağınız en güzel şey tavrınızı koymak.böyle ilgisiz ve sorumsuz davranamaz size karşı.madem ekonomik özgürlüğünüzde var.kendi değerinizi bilin size böyle davranmasına müsade etmeyin

10. 5 Mart 2009
  11. dilaymer

dilaymer Guest

böle lakayıt sorumsuz bi insanı nereye kadar çekiceksin..en azından çalışıyosn..hatasını bile kabullenmniyosa hiç bekleme derim

12. 5 Mart 2009
  13. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bu internet bakalım daha ne yuvalar yıkacak
    bazn lanet ediyorum şu makineyi çıkartana
    art niyet olmadan kullanılınca iyide böyle şeyler duyunca lanetler ediyorum..

14. 5 Mart 2009
  15. buket82

buket82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sordum tabiki. neymiş kafa dağıtıyormuş. kendi özel işyeri var. akşama kadar bunalıyormuş tek başına. bilgisayarda işyerinde zaten. evde yok. yoksa ben onun ipliğini çoktan pazara çıkarırdım. benim bilgisayar bilgim ondan çok çok fazla.

16. 5 Mart 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sorumsuz bi koca daha...
    ne demek kahveye takılıyor eve geç geliyor....
    şu erkeklerin kahvede ne bulduklarını anlamış değilim...
    benim eşimde kahveye takılırdı geç gelirdi,o kadar dil döktüm kızdım ki...
    çok şükür üç senedir gitmiyor...

18. 5 Mart 2009
  19. buket82

buket82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yanında bir arkadaşı olduğunu söylemiştim yukarıda. onun msn adresidir yada yeni bir tane almıştır eşim için. yoksa benim kocam msn adresi almayı bile bilmez. evimizde bilgisayar yok. birde yazdıklarımı okuma diyorya arkadaşına midem bulanıyor ya. neler yazdığını düşündükçe. neler yazdı kim bilir. çok kötüyüm ya dünden beri.