''haketmediklerim ve ben''

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve KAYRAMM tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

13 Aralık 2009
    Konu Sahibi : KAYRAMM
  1. KAYRAMM

KAYRAMM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Fikirleriniz için teşekkür ederim fakat anneliğimi harcatmak için paylaşmamıştım bunu. Ne yaşadığımı, hani zorluklarla ve imkansızlıklarla doğurup büyüttüğümü bir ben bilirim bir de Allah. Ben düştüğüm durumun farkındayım zaten, fakat şu an asıl sorun şu ki; kızımda ona çok bağlandı. Okuldan gelir gelmez onu soruyor, benden habersiz ona msg atıyor. ''Gelmiyormusun, ne zaman geleceksin, gelirken bana birşeyler alırmısın??...'' şeklinde. Yani şu an ikimizde çok korkuyoruz bizi bırakmasından. Bir gün bize uğramasın yemek bile yemiyor kızım. O varken sofra kuruluyor, o varken çay demleniyor...Kızım doğum günü pastasını bile o gün kestirmedi bana o evde yok diye....ertesi gün beraber keseriz diye ısrar etti. Kapı çaldığında benden önce kapıya atlıyor, benden isteyemediği şeyleri ona söylüyor. Bazen baş başa kaldığımızda konuşuyoruz, anne aslında çok iyi bir insan ama neden böyle değişiyor? anlamıyorum diyor. Ben de anlamıyorum ki çocuğa anlatayım...Aslında yazarken aklıma geldi yani görmeden, yaşananlara şahit olmadan bu şekilde yanlış anlaşılabilirim diye ama gerçekten iyi durumda değildim ve birilerine içimi boşaltmak istedim. Allah büyüktür inşallah bir çıkar yol bulurum...teşekkürler hepinize

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
  2. 13 Aralık 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

sana hangi sözü söylesem bilmiyorumm
    cünkü öncelik olarak onu hayatından cıkarman şart
    sana zarardan başka bi getiris yok...
    başarı basamaklarını kızınla cıkmışın
    ve inişin onla olmuş. cok yazık emeklerine
    bir erkege bir bayan böyle teslim olmamalı
    cekip gidebilmeli ve kaybedicegini hissetmeli karşı...
    ama sen elinle adamın kucagına düşüyosun
    ve oda her defasında sana dönüyor....
    seni sevdigini düşünmüyorum cünkü seven insan sevdiğine böyle kıyamaz
    yogun bakıma bırakıyor. sonra vur calsın oynasında beyfendi:mymeka:
    ve bunu bile bile hatta işyerindeki sacmaladıgı sözlere ragmen onla olabiliyosun :mymeka:
    senin canına kastınmı? var yada bunu gectim
    kızının gelecegine mi? kastın var.
    kızın için kızının gelecegi için önce o adamı def edip
    daha sonra o ilçeyi derk etmelisin.
    yeni hayata yeni bi ilde kızınla tekrar neden başlamıyasın.
    hiç bir şey için gec kalmış sayılmazsın....

o adam hayatında oldugu müddetce emin ol kızını dahi kaybedersin.
    def et gitsin senden alacagını almış. bundan sonra izin verme gururuna kadınlık onurunu almasına.
    bu güne kadar deli gibi seven birinin öldü haberi gelmedi kulaklarıma.
    kızına cok üzüldüm ben. onun için bir şeyler yap.
    sen kendinden gectiysen bari kızın için bir şey yapma cabasında ol....

yazcak bir ton şey var aslında ama
    amalar işte.....

peki o şahsiyetsiz herif evlendimi? bunuda cok merak ediyorum...

4. 13 Aralık 2009
  5. letmelive

letmelive Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cok üzüldüm okuyunca...kadınlar bu kadar canının yanması hiç adil gelmiyor bana ya..cekip gitmek isizin için sanki iyi olacak gibi.. yeni bir yerde yeniden kızınızla başlamak..gecmişi unutamıycaksınız tabi ama bunu kızınız ve kendiniz için unutmak zorundasınız..çok acı cekiyor bu kadın milleti..sinir oluyorum...yasadıklarınız gercekten cok agır ve hazmetmesi cok zor seyler hele bir de işin içine ask sevgi girince daha bi agır olur eminim.. verdiginiz sevginin karsılığını bu sekilde görmek cok acı veriri insana bilirim..allah yardımcınız olsun..bol bol dua edin ..sabırla allahtan yardım isteyin..umarım güzel kızınızın hatrına her sey yoluna girer.. allah kimseye cekemiycegi dert vermezmiş..demekki bu derdin üstesinden gelebilcek kadar güclüsünüz..sadece siz farkında degilsiniz bunun.. lütfen pes etmeyin..bakın ortada kızınız var..hayatına insan bu donemlerde son vermek ister pes eder..sınav bunların hepsi bizim için ...biz cogunda kalırız ama allah bi sans daha vermiş size..acımayın kendinize...her seye nası nerden yeniden baslayabilirsiniz ona bakın.. bu ve daha kotu durumlar yasayan insanlar var..yalnız oldugunuzu düşünmeyin..Allah yardımcınız olsun

6. 13 Aralık 2009
  7. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sizin yaptığınızda mazoşistçe bir yan var gibi.. acı çekmek sanki sizi o kadar üzmüyor gibi.. ben en çok kızınız için üzüldüm.. önünde ayakları yere basan, güçlü bir anne profili olamadığından.. çocuk bile içten içe isyan ediyordur allah bilir.. şu an yaşadığınız ıssız yerde onun eğitimi filan nasıl oluyor onu da anlayamadım.. siz bu aşkta kendinizi ve karşınızdaki değer haketmeyen beyefendiyi yeterince düşünmüşsünüz fakat arada yavrucak kaynamış..

yani siz bunları haketmemişsiniz elbette ama kızınız haketmiş mi?...

Son düzenleme: 13 Aralık 2009
  8. 13 Aralık 2009
  9. KAYRAMM

KAYRAMM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayır evlenmedi...

10. 13 Aralık 2009
  11. _etbb_

_etbb_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    rabbim sabır versin yardımcınız olsun yaşadıklarınız kolay degil kızınız var onun için yaşamalısınız ve ne gerekiyorsa yapmalısınız umarım herşey gönlünüzce olur...... :enbuyukkk:

12. 13 Aralık 2009
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

kızınız için bir şey yapmayı düşünmüyormusunuz???

14. 13 Aralık 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    inanin sizin icin zerre uzulmedim.. ne yasamissaniz isteyerek ve bilerek yasamissiniz. yanlis oldugnu gore gore hatalarini sizin yuzunuze vura vura yasamis karsinizdaki adam bi kere.

bu hikayenin acinacak tarafi siz degilsiniz. asla olmayacaksiniz da. ben kiziniz icin uzuluyorum sadece kiziniz icin. sizin hayatinizin calkantisinin ceremelerini o yavru mu cekmeli?
    sizin davranislarinizin neticesinde o su an doguk bir evde hasta mi olmali? annesinin depresyonlarindan depresyonlarina suruklenmesina tnik mi olmali? bilmedigi bir adamin bir gelip bir gitmesine mi alismali? her babasina gittiginde yaz donusunda yeni bi supriz mi karsilamali onu?...
    askiniz kadar kizinizi dusunseydiniz keske.. tek diyecegim o..

16. 13 Aralık 2009
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    siz önce kendinize olan sayginizi yitirmissiniz baskalarindan ne bekleyebilirsiniz
    biz kadinlar bu kadarmi aciziz ya sana cok ama cok kizdim
    bir kadin bir erkek karsinda nasil olurda bu kadar egilir yaaaaaaaa
    esimle deliler gibi severek evlendim ona hala deliler gibi agsigim ve biz evliligimizin 8. yilindayiz hala esim evde olmadigi zamanlar bana ask mesajlari atar bende ona
    ama esimin baska bir kadindan söz etmesi bile her seyi bitirmeye yeter
    kalkin bir silkelenin siz her seyden önce bir annesiniz hadi kendinize yapiyorsunuz bunu o minicik kiziniza nasil yapiyorsunuz bence bir an önce pilinizi pirtinizi toplayip o sehirden gidin bir is bulana kadar bir yakininizda kalin yeterki o ortamdan uzaklasin

18. 13 Aralık 2009
  19. nesterin

nesterin Guest

gerçekten kızınıza çok yazık...
    tüm bu olanları aşık oldum bahanesine sığınarak hakkınızmış gibi göstermeyin kendinize..
    çok çok çok fazla hata yapmışsınız..
    ama artık bi dur demelisiniz bu gidişe..
    Allah yardımcınız olsun...