Haklı mıyım çok mu abartıyorum bilemedim :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Katze tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Katze
  1. Katze

Katze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    393
    Ödül Puanları:
    163
    Hemen özetliyorum.

Benim üniversiteden yakın bir kız arkadaşım var, yurtta kalıyor. Okul bitince seneye eve geçeceği için yurttan ayrıldı, çok eşyası varmış bir kısmını ankarada oturan akrabasına bırakması gerekti. Bana senin arabanla bırakabilir miyiz diye rica etti, seve seve kabul ettim. Ben amcamın oğlunu alacağım aştiden saat 17.30da istersen seni de aştiye bırakayım dedim, olur dedi 17.30 a almış biletini.

15.30 ta yurda gittim, eşyalarını yurttan çıkardık arabaya taşıdık. Benim arabam uno, minik bir şey bilirsiniz. Kocaman hurcu, plastik sandalyesi bir sürü bavulları vardı. Asla sığacak gibi değildi, nasıl sığmasını beklemiş anlamadım... Sığmayınca taksi çevirdi ordan, bir kısmını da taksiye yükledik, 2 araba gidelim akrabamın evine dedi. Tamam dedim, arabam yolda hararet yaptı, taksici yardım etti hallettik, orda zaman kaybettik. Sonra ben uzağı göremiyorum lenslerimi de takmamıştım o gün, taksiyi takip ederken çok zorlandım. Bir de bir sürü taksi var aynı şekilde, takip edeceğim derken bir çok kez kaza atlattım. Sonra yanlış taksiyi takip etmişim, yolu şaşırdım gideceğimiz yeri zaten bilmiyorum. Telefonlaştık sora sora buldum. Bu arada telde bana 'acele et taksici bekliyor' dedi. Ben zaten panik oldum, kaza atlatınca falan... Daha çok panik yaptı beni.
    bilmiyorumkismile

Neyse buldum onları, eşyaları bu kez de eve taşıdık. Topuklu giymiştim merdiven in çık ayaklarım çok acıdı, topukluya alışkın değilim düz yolda zor yürüyorum. Ve çok sinirlendim arkadaşıma. Bana dese ki çok eşyam var önce gidelim akrabama eşyaları bırakalım, sonra yurda gelir diğer eşyaları alırız, aştiye geçeriz. Ama yok. Aştiye kadar taksiyle devam etti o, evin önünde vedalaştık. Yaptığım iyiliği yüzüne vurmayayım diye bişey demedim o an ama hala çok sinirliyim. Bi daha da hiç konuşmadık, tavırlarımdan kızdığımı anlamıştır sanırım eşya taşırken. Bu şekilde konuşmazsak ben rahatlayamıyorum, ama onu kırmakta istemiyorum. Yaptığı düşüncesizliği nasıl onu kırmadan söyleyebilirim? Çok mu abartıyorum ya da... :uhm:

2. 5 Haziran 2010
  3. White Mocha

White Mocha Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.609
    Ödül Puanları:
    238
    Teşekkür etmedi mi yardımlarına?

4. 5 Haziran 2010
  5. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

eve niye taşıyosunki taşısaydı:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

6. 5 Haziran 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar arasında olur böyle şeyler

çok kırıldıysan müsait zamanda ona söylersin. arkadaşının dilinden sen anlarsın:sm_confused:

8. 5 Haziran 2010
  9. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşınla konuşup çözmeye çalış istersen madem çok yakın arkadaşın o da senin samimiyetine güvenmiştir belki....

10. 5 Haziran 2010
  11. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok ayıp etmiş
    şöyle diyebilirsin arkadaşım keşke çok eşyan oldugunu söyleseydin yolda ne kadar çok kaza atlattım biliyor musun hafif yumuşak modda
    bakalım nasıl tavır gösterecek

12. 5 Haziran 2010
  13. Katze

Katze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    393
    Ödül Puanları:
    163
    Eğer konuşursam sanki yaptığım iyiliği yüzüne vurmuş olurum gibi geliyor. Konuşmadıkça da kendi kendimi yiyip bitiriyorum çünkü kendimi kullanılmış gibi hissediyorum.

14. 5 Haziran 2010
  15. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    e canım böyle de kendi kendini yiyip bitireceksin dediğin gibi
    sana gaz vermek değil amacım kesinlikle ama ben olsam dediğim şekilde şöylerdim kızgın sert tavırla değil de hafif sitem edercesine

16. 5 Haziran 2010
  17. teolog

teolog Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    biraz da sanırım aksiliklerin üstüste gelmesi seni sinirlendirmiş
    biraz sakinleş
    sonra hafif sitem edercesine söylersin

18. 5 Haziran 2010
  19. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Olan olmuş artık...

Siz yorulduğunuzla kalmışsınız.Başta demiş zaten size çok eşyam var diye.Yardım etmek zorunda değildiniz ama insanlık namına etmişsiniz işte.