Haklı mıyım haksız mıyım?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcumm25 tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : burcumm25
  1. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    konu su kısaca anlatıyım benım annem sadece evı tasımamda temızlık ıcın gelır oda benım yogun ısrarlarıma dayanamaz 14 aylık bı kızım var kayın valdem elını surmez zaten herneyse bızde bugun ıftardan sonra tekrar temızlıge gıdecektık kı ıftar edelım ole gıdelım dedık neyse kaynanamda yalnız onuda cagıralm gelsın dedık.yemek hazırlıgı yapıyoduk.esım eve gec kaldı ve habersız bende ıster ıstemez tavır aldım..neyse o arada kaynanam ustune alındı ben arabamı surdurecek bırını bulu gıderımkı daha yenı barısmıstık etrafta sureklı benım dedıkodumu yapmasından dolayı mesafelıydım..neyse kaynanama cıkıstım nıye kendınden soz uyduruyosun dedım arkamı doner donmezde annem hemen ısını yapıyoruz bıde suna bak demezmı..ben buna kızmadım annem kaynanamı hıc sevmez kaynanam anneme o.... demıs ınsan...hemen benı satması ole zoruma gıttıkı zaten bahaneye bakıyor dedıkodumu etmek ıcın bende mınnet edeceksen gelme baskalarının annelerı neler yapıyor dedım ve kustu ıkısıde gıdıyoruz dedı bende gule gule dedım orttum kapımı..sımdı ıftar ettıler..sızce benım pskoljımmı bozuk??

2. 23 Ağustos 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.606
    Ödül Puanları:
    238
    Annenizde hata var

hiç öyle denir mi kaynananın yanında..

Gerci arar o seni kızısın anlar hatasını canım uzulme bu kadar

4. 23 Ağustos 2010
  5. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    İlginç, herkes sizin işinizi yapmak zorunda mı? Sanki yapmaları gerekiyormuş, normali buymuş da sizinkiler yapmıyorlarmış gibi anlatmışsınız. Bizde kızlar genellikle gidip annelerinin ya da kayınvalidelerinin işine yardım ederler. Üstelik bir de sert çıkmışsınız. Dedikodunu yapmaları hoş değil ama insan biraz da ben ne yapıyorum da bunlar oluyor diye dönüp kendine bakmalı.

6. 23 Ağustos 2010
  7. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    annenize yada kayın validenize bağarmak hoş olmamış...kayınvalidenizi sevmiyo olabilirsin ama tavır yapma lüksün yok!!annene yada kayınvalidene başka başka davranamassın...herkeze herkezin önünde eşit olmalısın...sen küçüklerisin onların ikiside küsüp gitmiş sende kapını kapatıp güle güle demişsin ayıp bana kalırsa..gönüllerini al ve özrünü dile..eşinin de eve gecikmesi için belki bişi olmuştur..keyfinden dışarlarda gezmedi ya adam

8. 23 Ağustos 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.639
    Ödül Puanları:
    463
    bence ne annen ne kaynanan sana yardım etmek zorunda değil

aslında sen eşine surat yapmaklada pek iyi etmemişsin anneler varken, keşke normal davranıp, anneler gidince acısını çıkarsaydın

sanırım annende alınmış ama yine de kaynananla bir olmasaydı keşke

belki de senin kaynana fırça atman hoşuna gitmemiş olabilir, ondan kaynanı yumuşatmak adına yapmış olabilir

10. 23 Ağustos 2010
  11. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hıı anlıyorum pekı benım ne gorumcem var bı kız kadesım var oda bana otobusle 22 saat mesafede bel fıtıgım var kızım 14 aylık ve sutten kesmısım sureklı aglıyor ve bu evden en kısa surede tasınmak zorundayım.allah askına yorum yazmadan once bazı arkadaslar az mantıklı cvp versın pekı bana bu zor gunumde kım yardım edecek ve hıc bır saglık sorunları yokken??

12. 23 Ağustos 2010
  13. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    görüyorlar ne halde olduğunu ve bırakıp gidebiliyorlarsa,bırak kimse gelmesin tut bi temizlikçi,hallet işini en iyisi.

14. 23 Ağustos 2010
  15. burcumm25

burcumm25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten benım akrabalarım arkadaslarım sadece en guzel ıyı gunlerımde varlar esım bıle..az hasta olsam esım bıle umursamaz ne bıleyım bıktım ya sımdı cocugu dovdum hıncımı ondan alıyorum bu kadra ıs bıde onun zırlaması cok uzuluyorum ama sunu merak edıyorum bu ınsanlar benden bı bardak su ıstedıklerınde hangı yuzlerıyle ısteyecekler??hang haklı gerekcelerı var??

16. 23 Ağustos 2010
  17. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kimse sizin afra ve tafranızı çekmek zorunda değil,kaldı ki insanları kovmaktan beter etmişsiniz sonra da kalkmış "beni bu halimle bırakıp gittiler" diye konu açıyorsunuz. Siz olsanız o insanların yerinde siz ne yapardınız?

18. 23 Ağustos 2010
  19. xkimyagerx

xkimyagerx Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    psikolojik yardım almanız şart,yazık günah o çocuğa.