Haksız mıyım, ne olur akıl verin.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balkonkusu tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : balkonkusu
  1. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    merhaba arkadaşlar .nerden başlayacağımı bilemiyorum .eşimle sorunlarım var.kısaca özötliyim..eşim her zaman için arkadaş çevresini bizden önde tutuyor yine bir arkadaşı yüzünden kavga ettik .konu arkadaşı bunu kullanıyor buda normal karşılıyor .iki ortak şirket kurdular başka bir arkadaşınada ara sıra iş yaptırıyorlar para almıyormuş göya ama almadığı parayı kat kat çıkartıyor cep tlf almalar pantolon üst baş almalar ayağına arabalar göndermeler .benim isteklerimede biraz bekle idare et param yok gibi cevaplar .bir haftadır konuşmuyoruz ayrı odalarda kalıyoruz içime oturan onlar değil aslında ben bunları söylediğim zaman arkadaşı yüzünden çok kötü bir kelime kullandı içim sızladı inanırmısınız .çünki ben bu zamana kadar ne yaptıysa hep yanında oldum maddi manevi ne gerekiyorsa üzerime düşeni yaptım ama karşılığında sadece azar gördüm çok kötüyüm nolur akıl verin ne yapmam lazım eminim yazacaklarınız morul olacaktır.şimdiden çok tşk ederim.

2. 21 Nisan 2010
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ne yapman gerektigin belli arkadasim.....bak bu zamana kadar sürekli yaninda oldun maddi manevi ne gerekiyorsa yaptin ne oldu? Yarandinmi?, bir elin herifi icin icini sizlatti.....sende bundan sonra hicbir konuda destek olma ona.:kahve:

Para varsa harca, hic umursama ve kendini kisitlama, su eksik bu eksik deyip taleplerde bulun, para para diye kafasinin etini ye....anlayisli olma......bak o zaman nasilda yaraniyorsun......:nazar:

4. 21 Nisan 2010
  5. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    kesinlikle gülsüm sultana katılıyorum. sen ne kadar idare etmeye çalışsan yaranamazsın.

6. 21 Nisan 2010
  7. katibe75

katibe75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben de arkadaşlarıma katılıyorum. Kendi deneyimlerimden de öğrendiğim kadarıyla şunu söyleyebilirim ki ; erkeklere gerçekten fazla iyilik , anlayış falan yaramıyor , ne zaman ki değiştim, sert bir kadın oldum şimdi çok kıymetliyim.. Sana da tavsiye ederim canımmm

8. 21 Nisan 2010
  9. balkonkusu

balkonkusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    115
    Ödül Puanları:
    153
    çok haklısınız arkadaşlar çevremdede görüyorum bunu evt öyleleri yaranıyor gerçekten .ama lanet olsun benim içimdeki insan sevgisineki ne kadar zorlasam olmuyor fatura vardı ödenecek ne yapayımki yok dedi neyle ödeyecem dedi ben kendimi suçlu gibi hissettim bu kadar yani.

10. 21 Nisan 2010
  11. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar bunda ciddimisiniz......

sert oluncamı yaranılıyo kocaya

12. 21 Nisan 2010
  13. purplem

purplem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sonuna kadar katılıyorum sana...vereliniortak
    bende etrafımda görüyorum isteklerı bıtmeyen ,durmadan para ısteyen gezen tozan kadınlar daha kıymetlı... mutevafı, azla yetınen, temız ,tertiplı kadın kıymetlı olmuyor.
    ben de bunu anladım ama yıllar sonra....

14. 21 Nisan 2010
  15. katibe75

katibe75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evett kesinlikle bu böyle malesefff , keşke olmasaydı , keşke iyilikten anlasalardı ama yok .. Neyse ki erken akıllandım ben , darısı başınıza saygıdeğer ve kıymetli bayanlar....:))

16. 21 Nisan 2010
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bana göre evet....cevremde buna bircok defa sahit oldum.
    Bir kadin esi ve esinin ailesi icin ne kadar fedakarsa o kadar az kiymeti oluyor.

Bir bakin cevrenize.....nerde güzel, becerikli, caliskan, fedakar, anlayisli, temiz kalbi kadinlar varsa....ya aldatiliyorlar....ya dayak yiyorlar, yada eslerinin gözünde zerre kadar kiymetleri yok.

Ama nerde yeri geldimi cirkef ve cazgir olan, hakkini arayan, net, kararli, taviz vermeyen kadinlar varsa esleri nerdeyse tapar derecesinde seviyor ve sayiyor....ve kimseye ufacik bir olumsuz söz söyletmiyorlar esleri hakkinda.....

18. 21 Nisan 2010
  19. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

sana katılıyorumm
    erkeklere böyle cazgırlık yapmak gerek
    yee içç parasını harca kıyafet al ,gör bak busefer agzını açamazz..
    kendini hiç suçlu hissetme bencee...
    iyilikten anlamamış birde bu dilde konuşşakkıdı