Haksız olan ben miyim ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve üvercinka1981 tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

4 Nisan 2009
    Konu Sahibi : üvercinka1981
  1. Arkadaşlar ben sözlüyüm,mayısta nişanım var ve temmuzda da düğünüm nasipse..
    sözlüm çok iyi biri aslında,inançlı,akıllı,beni seven,sıkmayan,kötü alışkanlıkları da yok zaten..
    biz ayrı şehirlerdeyiz yani hiç görüşemiyoruz 3haftada bir gelir beni görür yanımdayken cok güzel konuşuruz..her sabah beni o uyandırır vb...
    ancak son bir haftadır her akşam 11e kadar falan dışarda...ve defalarca söyledim iletişim kuramıyoruz dedim bir hafta oldu..tüm gece bekliyorum ha geldi ha gelecek de anlatacagım diye bir şeyler ama yok ortada o gelince de evine benim uykum geliyor zaten cok yoğun bi işim var...beş gündür bunun kavgası yapılıyor ama hala bi şey degişmedi..
    diyor ki biliyorsun zaten nerde ve kimlerleyim evet biliyorum ama ben paylaşım istiyorum diyorum zaten evlenicez diyor az kaldı..
    napsam bilmiyorum şaştım kaldım anlamıyor beni..suçlu oluyorum karışıyor oluyorum ona...siz olsanız napardınız tatlı dille de anlattım anlamıyor hala..
    bu gece konuşuruz erken gelir sandım ama nafile...

mesaj atmış gecikecegim hayatım canım vb seyler yazmış ben de cevapladım yeter artık dedim böyle olmaz vakit ayırmalıyız diye..aradı acmadım iki kez ne yapmalıyım sizce..

2. 4 Nisan 2009
  3. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle hayırlı olsun güzelim.Bence fazla sıkıştırma ama ipleride tamamen verme madem güzelce konuşmuşsunuz bekleyin birde tepki vermeyin bakalım o zaman ne yapıcak belkide sürekli görüştüğünüzden dolayı acaba birkaç gün ara verip görüşsek diyemi düşünüyor kendisi?

4. 4 Nisan 2009
  5. bilmiyorum kendisi evde tek çok sıkılıyor yalnızlıktan ama her akşam da cıkılmaz ki bir haftadır söylememe ragmen dışarda evde beklemekten bunaldım akşamları onu...
    aslında en büyük korkum evlenince de böyle olması ama o bana sacmalama tabi ki beraber olucaz evlenince sen olacaksın yanımda anla diyor..çok da rahat bırakmak gez toz demek istemiyorum..

6. 4 Nisan 2009
  7. suvesabun

suvesabun Rabbim yolundan ayırma! Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle rabbim sonunu pişmansız etsin arkadaşım... bence bu durumdan hoşnut değilsen hoş bir dille anlatmalısın ona... iyi biri diyorsun beni seviyor diyorsun belkide geçici bir durumdur... biraz sabret istersen... ya da tavrını koy.... çünkü bir ilişkide ilgi çok çok önemlidir... inşallah herşey gönlünce olur... :Saruboceq:

8. 4 Nisan 2009
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım nereye gittiğini biliyorsun dimi ne yaptıgını seni ordan arayamıyomu
    bence kowga modunda konuşma istersen sakince duygularını anlar canım allah yardımcınız olsun hayırlı ugurlu olsun canıma.s.

10. 4 Nisan 2009
  11. Tavrımı koydum arkadaşlar ama anlamıyor beni illa daha dün akşam anlattım böyle olmaz dedim haftada bir akşam evde ol ama anlamıyor gün içinde duygusal mesajlar atıyor sanırım yerini yapıyor..artık sıkıldım konuşmak istiyorum bu sefer de içimden gelmiyor tatsızlık olunca..nasıl bir tavır koymalıyım acaba

12. 4 Nisan 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

ınsan hep bı ufak ılgı arıyor ... erkekler bı anlasa bizii..

14. 4 Nisan 2009
  15. kelebek088

kelebek088 Dokunmasınlar kanatlarıma Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ah ah bu durum da insan doluya koyuyor almıyor, boşa koyuyor dolmuyor. Bir yandan üstüne çok düşmeyeyim diyorsun. O zaman ya iyice boşlarsa korkusu oluyor insanda. Bir yandan da için içini yiyor arayayım konuşalım diyorsun. Benim bu aralar yaşadığım durum da bu maalesef. Ama belli bir dönem bu oluyor. Çok takılmamak lazım. Bir de ben şunu tecrübe ettim. Biz bazen çok duygusal oluyoruz ve lafı incinmesin diye çok çok kibar söylüyoruz, imada bulunuyoruz. Belki de tam olarak hislerinizi anlamıyordur. Sen bunu yapınca ben şunu şunu hissediyorum deseniz belki işe yarar. Ben de bir aralar yaramıştı... :))

16. 4 Nisan 2009
  17. arıyor canım ama bi dakika sürdü tabi erkek sesleri var yanında hep güvenim tam o konuda..ben sadece onun baskalarıyla oldugu vakti kıskanıyorum..hayır olsun da bu kadar da olmaz ki biliyorum yine gelip arayacak eve beni ve haksız olacagım..

18. 4 Nisan 2009
  19. cok haklısın canım aynen öyle..sağolun hepizin ...