Haksızlık bu ya............

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kama63 tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : kama63
  1. kama63

kama63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar dunden beri kafayi yiyecem ya,siz olsaydiniz ne yapardiniz.Kocamla ilk 3=4 ay cok mutlu yasadik,fakat sonralar ailesiyle sorun cikiyordu.Evet anasina cok cvp veriyordum cunki kirici laflar kullaniyorlardi.Oturusumu kalkisii hersey konusuluyordu.Kocam beni hic korumuyrodu.onun yaninda kucuk kardesi bana cok kolayca bagirarak firaca ata biliyordu,kimseyi susturmadi.Ben de kendi kendimi koruyordum cvp vererek.Ona hep sikayet ederdim.1 sene sonra birazcik istemeyerek de olsa beni korumaya basladi.Ya cok sey yasandi.HA bide ben kacarak evlendim ya bana zaten dugun,altin,elbide gibi biseyler yapma geregi bile duymadilar.Bu benim cok zoruma gitti.Sonra zorla da olsa ayirdik evimizi.Vallah onlara acik acik soyledim istemedigimi.anladiginiz kadariyla analarina oyle davrandigim icin 10 kardes benden nerdeyse nefret ediyor.daha oraya cocuklari da ait.Neyse bu ailede benim herseyim konusuluyor.Olaya bakarmisiniz,kocam dun3 cu kere diyor ki :SENIN KIYMETIN YOK KI SENI KORUYUM,HAKLI BI TARAFIN YOKKI.(bi kere de gecen sene ailesi yine bisiy yapmisti bende kizdi evde kavga yaptik beni morartti onlarin yuzunden,arti dedi ki senin tuvaletteki bok kadar kiymetin yok.)

YA OYLE BISIY SOYLENILIR MI YA????:gitme:COK UZULDUM.DEDIM KI HADI BEN NE KADAR SUCLUYSAM ONLAR DA SUCLU BEN ZATEN ONLARIN DEDIKLERINE,DEDI KODULARINA DAYANAMADIM ONDAN KONUSTUM.NIYE HALA ONLARI KORUYOSUN.BI GELIN GIBI BANA KIYMET VERMEDILER.BENIM ICIN HIC BIR ABLASI KALKIP GELMEDI BILE YAAAA.1=2 sene sonra geldiklerinde elinde bana bir hediye bile getirmediler(ilk defa goruyorlar)Oglum dogdu 3 ablasi altin yapti ,sonra her geldiklerinde ayni yasta olan gorumcemin cocuguna hersey getiriyorlar,benim ogluma hic bisiy.
    YA NEDEN KORUYOR AILESINI BU KADAR.HADI KORUSUN DA NEDEN BENI SUCLUYOR HERSEYDE.NEDEN KIYMETIN YOK DIYOR.BUTUN AKRABALAR BIZE SOGUK DAVRANIYORLAR DIYE BENI SUCLUYOR.
    DIYORUM KI O ZAMAN DILINI TUTSALARDI.YAWWWW INSAN KARISISNI DA KORUR YAsenağlama

YA HALA KENDINI DUSUNUYOR .DIYORKI ALLAHIM NE YAPACAM,BI CIKIS YOLU GOSTER.AMA BENI NE KADAR UZDUGUNU FARKINDA DA DEGILalsanaalsanasmile

2. 4 Mart 2010
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım sen en büyük hatayı kaçarak yapmışsın.Ailene sırtını çevirmişsin.ailen sana destek olmayacaklarını bıldıklerı ıcın senı ezmeye çalışıyorlar.Anladığım kadarıyla çalışmıyorsun da kendı aılesı ıstemedı oğlumuza kendını baktırıyor mantığında bu ınsanlar.acı ama boyle.yerınde olsam ne yapar eder aılemın gönlünü almaya çalışıp,onlara siz benı ezersenız aılem arkamda izlenimi verirdim.Çünkü ne yazıkki kocanda bu yapıda ki hiçbirşey yapmamış,aılenle barışman ıcın onların gönlünü yapmaya bıle calısmamış.adına çok üzgünüm.

4. 4 Mart 2010
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Anladığım kadarıyla siz artık iyice yüzgöz olmuşsunuz. Onlar sizden saygı bekliyorlar, siz onlardan ama kimse kimseye saygı göstermiyor. Evinizi de ayırmışsınız artık muhatab olmayın madem. Ya da ne bileyim kötülüğe kötülükle karşılık vermeyin, tamam kendinizi de ezdirmeyin ama bir saygı çerçevesinde yapın bunu. Anlıyorum düğündü, elbiseydi, hediyeydi, size de eşit davranılsın istiyorsunuz ama kaçarak evlenmenin bedeli bunlar maalesef ve katlanmaktan başka çareniz yok.

6. 4 Mart 2010
  7. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bu nasıl iş yaa... tuvaletteki bok kadar değerin yok öyle mi.. valla bacım işte gör... bu lafı söyleyen bir adam için aileni ezdin geçtin.. değdi mi sence ? bence önce ananın babanın gönlünü al.. sonra da al eşyalarını git ananın dizinin dibine.. bana bu lafı söyleyen bi adam benim asla kocam olamazdı.. yazık yaa.. ben anamı babamı bırakıp sana siğinacam sen bana bu lafı söyliceksin öyle mi.. o zaman yazıklar olsun senin erkekliğine.. senini gibi bi adam için anamı babamı tepelediğim için de bana yazıklar olsun...

8. 4 Mart 2010
  9. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    burcucum kesınlıkle katılıyorum sana ama ne yazıkki ailesini insan ezip geçince ,onu da elin oğlu ezip geçiyor.

10. 4 Mart 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Neden eskileri deşip deşip konuşuyorsunuz anlamadım..
    Zaten eviniz ayrıymış,bırakın herkes ne hali varsa görsün..
    .......................................... derdim aslında ama eşiniz hakkında ne diyeceğimi bilemedim..
    Tek tavsiyem var; Boşanın..:nazar:

12. 4 Mart 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    herşeyi bir yana bıraktım bana eşim tuvalletteki ... kadar degerin yok dese o evde 1 saniye durmam biran önce ailenin gönlünü al özür dile bişiler yap kurtul o adamdan

14. 4 Mart 2010
  15. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.422
    Ödül Puanları:
    463
    sakın 2. çocuğu yapayım deme, ailen tr de mi, belkide nasılsa arkası yok bu kadının diyodur

16. 4 Mart 2010
  17. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    bence de bir an önce ailenin gönlünü al boşuna dememişler "anası olmayanın kimsesi olmazmış"diye

18. 4 Mart 2010
  19. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yok artık ya tuvaletteki b.k kadar değerin yokmuş oylemi
    sen bunu duymak icin mi kactın bu adama yazıklar olsun ya sen aileni ezip git ama o seni koruyamasın bukadarda olmaz
    bi an once boşanmaya bakın