haksızlık ettiğini düşünüyorum :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve zorlusvdali tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

?

haksızlık mı ediyorum ?:(

1. o haklı

53,8%
  2. sen haklısın

46,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
    6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : zorlusvdali
  1. zorlusvdali

zorlusvdali AYNI YÖNE BAKMAKTR SEVGİ. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün sevdiğim bana kırıldı:çok üzgünüm: nedeni ben onunla telefonda konuşurken diğer telefon çaldı açtım yeğenimle konuşuyordum sevdiğim slm söyle dedi bende yeğenime slmı var dedim kimin dedi bende bitürlü msnde çookluya alamadığım varya sizi dedim oda anladı zaten hemen kiminle konuştuğumu tamam o zaman teyze sen konuş ben sonra ararım dedi kapattım sevdiğime döndüm oda bana dedi ki ben sana diyrum ki eniştenin slmı var de dedim ama sen demedin demekki bana değer vermiyosun yeğenine dahi enişten diyemedin dedi:çok üzgünüm: ama hakkaten olay öyle diil
    ben ona değer verdiğim için ailemi bile karşıma aldım ki her seferinde kendide bunu biliyodu:1no2: ona değer vermesem onunla olmazdım ona değer vermesem önemsemezdim ona değer vermesem neden böyle duygusal olayımsenağlama ama anlatamıyorum galiba ifade edemiyorum offffffbenneyaptımki soonumuz nolcak böyle:uhm:

2. 6 Mayıs 2010
  3. eylulvebaris

eylulvebaris üç melek annesi ... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    belki oda benim gibi 'bitürlü msnde çookluya alamadığım' ne demek istediğinizi anlamamıştır:umursamaz:

4. 6 Mayıs 2010
  5. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bana göre öncelıkle enıste dıyebılmesı için parmagında yuzuk olması sart senı ailenden istemesı sart yanı boyle basit gereksız triplere girmesi yersiz olmuş..
    sana okadar ahkam kesmeyi bilcegine önce seni istemeyı bilseymiş..sen aileni sevdıgın için karsına almıssın ailenın haberi var iyi guzel..ama o senın için ne yaptı?? senı ailenden isteyememesi için ne gibi engelleri var..askerlıkmı okuyormu nedir yani?? madem bu kadar ciddisiniz ve enişte demeni istiyor senin baskalarına karsı onu anlatırken.
    bence burda sen haklısın ve gereksız bi kapris olmus onunkısı burda.

6. 6 Mayıs 2010
  7. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasa sormussunuz gerci ama burdayken cvp vereyım istedım..

msnde konferas denilen butona basılınca msn kişi listenden istedıgın kişileri aynı anda 3-5 kısı ile hep birlikte konusabilıyorsun..konu sahıbı arkadas bunu yapamamıs .. yegenınede oyle acıklama geregi duymus..

8. 6 Mayıs 2010
  9. __fstk

__fstk єη вüуüк тü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sevgilim benden bahsederken "bitürlü msnde cokluya alamadigim varya" dese
    naparim düsünemiyorum bile
    ama hic iyi seyler olmaz onu söyleyebilirim :1closedeyes:
    kusura bakma cnm ama o hakli :nazar:
    cnm eylulvebaris bunu kastetmiyo
    sevgilisi hakkinda neden "cokluya alamadigim varya" demesine takilmis bence

10. 7 Mayıs 2010
  11. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Neden bu kadar büyüttüğüne anlam veremedim bunda sorun edilecek birsey de yok hani sitem edebilir ama uzatılcak kadar mühm birsey değil tabiki haksız

12. 7 Mayıs 2010
  13. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok gereksiz bi trip olmuş çok çocukça.. bu sizin kişilik yapınız aile yapınızla ilgili. herkes ailesinden birine sevgilisini rahatça anlatamaz yiğeni bile olsa. ben de anlatamam. ama erkekler maşşalah yedi sülalaerine anlatabiliyorlar sevgilim telefonda bile annesine beni anlatıyor. onlar bu konuda çok rahat yetişiyorlar. ama seni anlaması lazımdı. sanırım kız kardeşi fln yok çok belli. sonç: sen haklısın :)

14. 7 Mayıs 2010
  15. stanki

stanki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.657
    Ödül Puanları:
    238
    Bizde böyle bazen çok küçük şeylerden küslük yapabiliyoruz ama bu aşırı sevgiden kaynaklanıyor başkalarının önemsemediği şeyler bazen bizim için çok değerli oluyor. Bence eniştede sevgisinden böyle birşeye alınganlık yapmış.

16. 7 Mayıs 2010
  17. ladyyyyy

ladyyyyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bazen insan böyle şeylere takılabiliyor. kendi aranızda olsa neysede 3. biri girdi mi bide yaşça küçük biri olunca sorun çıkmış demek kii.. ben enişteye hak veriryorum canım...:1closedeyes:

18. 7 Mayıs 2010
  19. zorlusvdali

zorlusvdali AYNI YÖNE BAKMAKTR SEVGİ. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle zaman ayırıpta bana cvp yazdığınız için teşekkür ederim.Beni ailemden istemeye tabiki gelcekti ama biz anlaştık ben aileme söyledim ve bizimkiler şiddetle karşı çıktı:çok üzgünüm: ayrı şehirler ayrı hayatlar ve net aramızda baya bi uçurumlara neden oldu,yani eve gelip istemesi buaralar bizim ilişkimiz için avantaj diil dezavantaj olcak kasinlikle...