Haksızmıyım?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve meldam tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : meldam
  1. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    bugünlerde beni üzen bir durum kafamı yoruyor sizlerden bir yorum bekliyorum
    geçen günlerde temizlik filan yapılıyor perde asılacak yorulmayım die komşudan merdiven istedim samimiyete dayanarak aldım .akşam 21.30 da kapı çaldı komsum merdiveni geri istedi suratı bayağı asıktı lazım dedi verdim ertesi gün duydum ki kocası kadını bir hırpalamış küfürler filan etmiş öğlen çocuğu kreşten geldiğinde ağlıyordu anne neolur evden gitmeyelim diye kadın yine iyi niyeti ile belli etmemeye çalıştı merdiveni geri getirdi al kullan dedi ben kimseden kolay kolay birşey istemem. aldımbunlar başıma geldi sonuçta yıllardır beraber oturuyruz çocuklar kardeş gibi büyüdü bir demir parçası için bunları yapıyorsa kocan bütün insanlık duygusunu yitirmişdeDim bu saaten sonra ben sizin evinize gelip bir bardak su içmem çocuğumada asla müsade etmem çocuğum oraya gittimi birşeyler yiyip içiyor sonuçta adam onlarıda sayıyordur mutlaka benim evime gelebilirl er ama ben asla aSLA AYAK BASMAM HAKSIZMIYIM KADIN NE KADAR İYİ OLURSA OLSUN.OKADAR YILKOMŞULUK YAPIYORUZ YA OLAY DAHA DA BÜYÜSE AYRILIK NOKTASINA GELSEYDİLER ÇOK ÜZÜLÜRDÜM KAVGANIN SEBEBİ BEN OLUYORUM.neyse onların arası düzeldi ama ben bu olayı kolay kolay unutmam yanlış mı düşünüyorum

2. 13 Kasım 2008
  3. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    evet.bence yanlış düşünüyorsun...
    afedersin kocasınınnın eşekliğinden dolayı kadına neden laf sayıyorsun, belli ki zor duruma düşen kadıncağız olmuş...
    sadece birşey istemezsin bundan sonra olur,biter.
    :kahve:

4. 13 Kasım 2008
  5. newlife

newlife Guest

Canım kadının eşi sert mizaçlı biri anlaşılan..Neticede kadın ne kadar iyi niyetlide olsa ,eşiyle sorunlar yaşıyo belliki bu konular için..Hiç bulaşma artık..selam-sabah dışında pek içli dışlı olmayın..neme lazım boşver...takma kafana fazla...

6. 13 Kasım 2008
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Kocasının yaptığı bir hata yüzünden komşunuza böyle demeseydiniz keşke...
    Bir daha bir şey istemeyin eşi böyle yapıyorsa...
    Yani adam geçimsiz ise kadının suçu ne...

8. 13 Kasım 2008
  9. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım haklısın tabiki hiçkimse boyle bır olayın yaşanmasına sebebiyet vermek istemez.bazı eşler boyle oluyor aynı komusnun eşi bizdede vardı eskı oturduğumz yerde bazı erkekler evinin işyasına çok düşkün oluyor yapacak birsey yok.sende birsey istemesn bundan sonra olur biter.

10. 13 Kasım 2008
  11. ilayda26

ilayda26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bence yanlis düsünüyorsun...
    Kadin ertesi gün kocasindan dayak yedigi halde tekrar getirmis merdiveni, yanlis okumadiysam.
    Adam afedersin lanetin tekiyse kadinin ne suçu var? Kaç senelik komsunsa ve onu seviyorsan, yine git gel ona, yiyip içmem de nedemek? Bakalim kocasiyla merdiven içinmi kavga ettiler, bilemezsin ki?

12. 13 Kasım 2008
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Gerçekten adam terbiyesizlik etmiş. Senin durumunda kötü olmuş arkadaşım. Böyle bir durumda kalmak zor olsa gerek.
    Ama kadıncağızın suçuda yokki, keşke biraz daha güzel koşusaydın. "Boşver takma kafana olur böyle şeyler" deseydin.
    Kadıncağız arada kalmış. İnanki olaya şaşırdım yani nasıl bir zihniyet bir merdiven yüzünden evde terör estirebilir.

14. 13 Kasım 2008
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Komşuluğu asla küçümsememek gerekiyo...
    yeri geliyo anne babaya ulaşamıyosun yine komşudan yardım istiyosun...
    boşuna dememişler komşu komşunun külüne muhtaçtır diye....
    hatta şu komşuluk ilişkileriyle ilgili bi ayette var...
    gerçektende komşunun eşi çok ayıp etmiş...
    nasıl insanlar anlayamadım gitti doğrusu...
    evimde eksik bişey varsa kapı komşumdan isterim aldığımdada geri veririm...
    yemek yaptığımdada birer tabak veririm ,tabi kapı komşumda aynısını yapar...
    öyle kötü komşuyu kınıyorum ben...:kızgın:

Son düzenleme: 13 Kasım 2008
  16. 13 Kasım 2008
  17. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    adsamın huyunu suyunu biliyor samimiyimde kadınla bana deseydi bu adam böyle ben hiç almazdım ki malını. olaylar bukadar büyümezdi

18. 13 Kasım 2008
  19. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Kadın yeterince üzülmüş, size karşı mahcup olmuş... Sizde ne kadar anlayışlı davranmışsınız!!! İstemeyin siz de birdaha herhangi birşey ozaman. Belliki adamın malı kıymetli ama kadın sizi kırmamak adına getirmiş vermiş. Bir de üstelik onca laf etmişsiniz. Sorunuza cevap veriyorum... Haksızsınız....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.