Halı da hangi marka iyi sizce?

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve ASYAA tarafından 15 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ASYAA
  1. ASYAA

ASYAA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bellonadan halı aldım kullanıssız ne sılmekle ne yıkamakla olmuyo.2 sene oyle boyle kullandım ama artık yeter yenı halı almayı dusunuyorm ama hangı marka olmalı ıste onda kararsızım bu bellona halısı gıbı olmasından korkuyorm.bana marka onerırsenız sevınırımyerimseniben gercekteen..yardımlarınızı beklıyooom:1rolleyes:
  2. 15 Mayıs 2008
  3. yesildiyar

yesildiyar Babasının Markvelası Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    royal halı ıyı bır marka kalıte kalıte malı var
  4. 17 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

merinos halılarım çok güzel yün. süpürgeyi bir kere tuttummu hemen temizleniyor ve kabarıyor temizliği çok kolay. tavsiye ederim.
  6. 17 Mayıs 2008
  7. gxuxlsu

gxuxlsu sifaa nın yazdığından :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    milas halılarım var el dokuması çok seviyorummm merinos ve birko halılarını da severimmm
  8. 17 Mayıs 2008
  9. ggamsee

ggamsee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bahariye halıyı tavsiye ederim..memnunum ben..
  10. 17 Mayıs 2008
  11. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım bence halı alacaksan kesinlikle SARAY dan şaşma derim....Annemin bütün halıları saray yıllardır tüyleri pırıl pırıl ...Temizliğide çok kolay...Bende evlenince halılarımı Saray dan aldım 4 yıldır çok memnunum...Sadece bir tane halım var Merinosun imparator serisi hiç memnun değilim....Temizliğini nasıl yaparsam yapayım sürekli kirli gibi duruyor...Tüyleri çok mat....Işıl ışıl değil yani....Kızkardeşim evlenirkende söyledim beni dinlemedi deseni güzel diye iki merinos halısı aldı oda şimdi çok pişman....Sen bilirsin tabi iyice araştır ona göre karar ver....Halıcılara değil kullananlara sor ama....Ha bu arada şunuda söyleyeyim...Mutfağımdaki halıda sarayın özel mutfak halısı diye aldırdı halıcı bize ondan memnun değilim....Tüyleri yok yüzeyi naylon gibi güya kolay temizleniyomuş berbat bir halı...Temizliği aksine çok zor...Ne olursa olsun tüylü halıdan vazgeçme....Alırken yün ağırlıklı olmasına çift iplik olmasına falan dikkat et....Kolay gelsin canım ....sevgiler....
  12. 17 Mayıs 2008
  13. gül-ün

gül-ün Guest

kesinlikle merinos bir süpürge tutuyorum sanki yıkanmış gibi oluyor halı kabarık kabarık oluyor ve yadsımıyor.anneminde istikbal deco oda güzel ama fiyatı tuzlu.merinos ekonomkte.kaşmir alma hiç güzel değil.bende mutfağıma halı arıyorum
  14. 17 Mayıs 2008
  15. lale77

lale77 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşım bende bahariye halı kullanıyorum gerçi daha 1 sene oldu ama bikere çay döküldü sildim çıktı ve halımın rengi fıstık yeşili.arkadaşım bide sana tavsiyem %100 polipropilen alman soğuğu geçirmiyo leke tutmuyo ve yurt dışında en çok kullanılan ürün bu inş.en iyisini alırsın tatlıma.s
  16. 26 Mayıs 2008
  17. txuxrkan34

txuxrkan34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.s.merhaba asyaa bence saray halıları çok güzel ancak hangi marka kullanırsanız kullanın temizlemede kullandığınız cihaz çok daha önemli onun için sana halı markası yanında temizlemek için kırby sentria yı tavsiye ederim sulu sistem değil hepa filtreli emiş gücü çok yüksek ayrıca evi toz akarlarından ve mıte lardanda arındırıyor sadece bilgi vermek istedim herşey gönlünce olsun görüşmek dileğiyle:teytey:
  18. 26 Mayıs 2008
  19. DilaNaz

DilaNaz Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    benim halılarım kaşmir oymalı
    üstelik çokda memnunum
    temizliği çok kolay arada bir sildiğim zaman
    ilk günkü gibi oluyor..
    annemlerde royal aldılar oda çok iyi bir marka..