Hala 6 aylık hamıle gibiyim :((

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve lilywater tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lilywater
  1. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne yapcam ben bu gobegı kızlar :KK43:( bebegım 4 aylık oldu ama gobek aynen duruyo sankı, zaten dogumdan sonrada sut olsun dıye onu ye bunu ye dogum kıloma yaklastım sayılır en azından gobegımı versem dıyorum :KK43:(
    Bunun ıcın ne yapabılırım bana yardımcı olun lutfen sutum de azalsın ıstemıyorum??

2. 6 Nisan 2009
  3. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    oncelikle gule gule buyutun bebeginizi.

dogumunuz normal dogummuydu yoksa sezerayn mi?

ben burda ve diger bircok kaynakta okudugum kadariyla sut yapan seyin bildigimiz "su" oldugunu onun disinda hicbirseye gerek olmadigini biliyorum. sirf su icemiyorsaniz dogal hosaf meyve suyu fln yapip iciniz. tatli vs yemenize gerek yok. ekmegi de keserseniz kosusturmaca icinde baya eriteceginizi dusunuyorum. sanirim buyukler sut icin size baski yaparak yediriyorlar ama bunlarin yanlis inanislar oldugu bircok kez dile getirildi. umarim kurtulursunuz gobeginizden en kisa zamanda...

4. 6 Nisan 2009
  5. SAPHIRA

SAPHIRA Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    198
    canım 9 ayda şiştiğimiz gibi 9 ayda da inecekmişiz,annem öyle diyor :) bende aynen senin gibi baktım sadece su süt yapmıyo,kendimi yemeğe verdim.sütümde arttı gerçekten ama doğum kilomu bile 1 kg geçtim.şimdi bira bira vermeye başladım sanırım.son günlerde olmaya başladı yani bu.göbeğim baya gitti ve daha sıkı.doğumdan sonraki ilk günleri hatırlıyorumda bıngıl bıngıl,bi boşluktu göbeğim :)amaan çok şükür sağlığımız yerinde.ben emzirdiğim için rejim filan yapamam ama havalar düzeliyo,hergün kızımı arabasına attığım gibi sahilde yürüyüş yapıcamherkesede tavsiye ederim

6. 6 Nisan 2009
  7. gulizgul

gulizgul gulizgul.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    aynı ben canım ya benimde aynı 9 aylık gibi duruyo ...ne yapacaz bende bilmiyommmm:KK43:(((((((

8. 6 Nisan 2009
  9. estel

estel Guest

pilates pilates pilateshihoyyyt

oturarak olmaz arkadaşlar çalışıcaksınız:KK46:

bende hiç vakit bulamıyodum ama baktım kondisyondan düşüyorum başladım hemen...

yıllardır spor yapıyorum bırakınca hamlamışım ama toparlarız...

10. 6 Nisan 2009
  11. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    ben normal yaptim ve ikinci korse taktim suanda hic göbegim yok.

bol bol sivi aliyorum bebegimi emzirdigim icin,bu arada 3 kilo fazlam kaldi.

spor yapin en iyi yöntem bu bence.

12. 6 Nisan 2009
  13. derinxby

derinxby mis kokulumm... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    spor yapmaya vakit yok ki yaa.ben çalışıyorum oğluşuma koşmak varken akşamları kim gider spora falan :KK43: kaydirigubbakcemile3

14. 6 Nisan 2009
  15. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım, benimde bu işe canım çok sıkılmaya başladı, ne olacak bu kilolar böyle bilmiyorum, bende zayıflamak istiyorum. sütüm gidecek yemeği kesemiyorum zaten azaldı bayağı ki zaten emzirdğim için çok acıkıyorum ve sadece suyun süt yapacağına inanmıyorum, napalım bikaç ay daha sabredip sonra rejim yapıcaz, başka yolu yok. ben karar verdim 2 günde bir en azından kızımı oturtucam karşıma ya da uyutunca 45 dak evde olduğum yerde yürüyüş hareketi yapıcam, inş bi işe yarar. valla doğum yapmamış gibi olan anneler çok özeniyorum. :çok üzgünüm:

16. 6 Nisan 2009
  17. siarfim

siarfim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sadece suyun süt yapmak için yeterli olduğunu diyetisyenler söylüyor ama çocuk doktorları süt kalitesi için düzenli ve iyi beslenmenin önemli olduğunu söylüyorlar. Hatta beslenme uzmanlarına bakarsanız ilk yıl sadece sporla form tutmaya çalışmayı tavsiye ediyorlar emzirirken. Bence tatlı ve karbonhidrat gibi yiyecekleri azaltıp biraz da sporla olur bu iş. Ben bunu deniyorum ve faydasını görüyorum.

18. 6 Nisan 2009
  19. estel

estel Guest

arkadaşlar su süt yapar doğru ama bişey yerseniz yapar..

sütün kalitesi yediklerimize göre değişir..

tabi nede olsa emziriyorum diye emzirmeye sığınmamak lazım..

daha az kalorili şeyleri tercih etmek lazım..