Hala aramadı....tavsiyelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve xixxsxxixll tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : xixxsxxixll
  1. xixxsxxixll

xixxsxxixll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar, 3ay önce bir aile dostumuz abi gibi sevdiğim biri beni biriyle tanıştırdı daha doğrusu beni uzaktan göstermiş ve oda beğendiğini ve tanışmak istediğini söyleyince benim haberim olmadan bizi tanıştırdı, daha sonra 2.buluşmada bu aile dostumuzda bizimle oturdu ve bizi pek yalnız bırakmadı,sonuçta ikimizde birbirimizi beğendik ama hala 3.buluşma gerçekleşemedi çünkü bütün aksilikler bizi buldu önce onu iş dolayısıyla şehirdışına gönderdiler gelince beni aradı yemeğe çıkalım dedi bende büyük bir sevinçle olur dedim ama çıkamadık önce dayısı öldü sonrada annesi ameliyat geçirdi daha sonra yine şehir dışına gitti şimdi aynı şehirdeyiz ama beni bir türlü buluşmak için aramıyor ben aradığım zaman çok iyi muhabbetli konuşuyor ben seni arayacam diyor beni telefonda hoş tutuyor ama sonra aramıyor buarada ev taksitleri olduğunu duydum acaba sebeb maddiyatmı, bir erkek tel.de kızla iyi konuşup seni arayacam deyipte sonra aramazsa bunun sebebi nedir? 10 gün oldu konuşalı hala aramıyor bana akıl verin arkadaşlar onu tekrar arayıp sorayımmı? napsam ben şimdi :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 2 Kasım 2009
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.234
    Ödül Puanları:
    463
    valla ben yerinde olsam, arıcam deyipte 10 gün aramıyosa artık hiç aramasın derdim
    nasıl bi iş yoğunluğu olabilir 24 saat full time mı çalışıyo bu adam
    ev kredi borcu bahane olamaz, napacak seni nereye götürecek ki yemek olmazsa kahve olur maksat iyip içmek değil birbirini tanımak zaten
    tabii, sen yine de buluşup tartmadan karar verme, sanırım sen bu işin olmasını çok istiyorsun

4. 2 Kasım 2009
  5. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Sen niye arıyorsun ki bırak o arasın....
    Biraz sıkıntısının olması seninle bulşumasına engel değil ki...
    Bence seninle görüşmek istemiyor seni telefonda hoş tutup sonra arıcam demesi seninle görüşmek istediği ama bi türlü fırsat bulamadığı anlamına gelmez.. Bence oyalıyor.. Çünkü gerçekten görüşmek isteyen insan fırsat yaratır...

6. 2 Kasım 2009
  7. dilek_1987

dilek_1987 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen arama bence bırak o arasın hem 10 gün az değilmiş ben seni arayacağım diyipte aramayan birinin ne düşündüğü belli olmaz eğer seni gerçekten beğenmiş olsa seni elinden kaçırmamak için mutlaka arayıp buluşma ayarlardı ama 10 gündür ses seda yok bırak aramazsa aramasın

8. 2 Kasım 2009
  9. umram

umram doğmak ölmekle başlar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç canını sıkma sabret zamn sana uzun geçer eğer seni aramak isterse dünyayı yıkar gece arar sabah arar senin ona ne beslediğini biliyor bence sen başka şeylerle uğraş zaman geçer oda arayacaksa seni arar yok aramıyorsa bırak gitsin

10. 2 Kasım 2009
  11. xixxsxxixll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bu işin olmasını çok istiyorum çünkü ondan çok hoşlandım oda bizi tanıştırana beni beğendiğini ve güzel olduğumu söylemiş,benlede telefonlarda iyi konuşunca bende kolay kolay vazgeçemiyorum :çok üzgünüm:

12. 2 Kasım 2009
  13. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    peki sen kaç kere aradın ve o iyi konuştu, kapatırken de ben seni ararım dedi?

14. 2 Kasım 2009
  15. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Sen bu işi istiyorsun diye seni istemeyen bi adamı zorlamanın bi anlamı yok ki...
    O zaten isteseydi seni şimdiye kadar bi çok defa aramıştı...
    Ayrıca o da beni beğendi diyorsun ama ne dicekti ki beğenmemiş olsaydı? ben onu beğenmedim mi... Nezaketen beğendim demiş olabilir..
    Vazgeçsen iyi olur.. "Bence."

16. 2 Kasım 2009
  17. Yaxgxmurseli

Yaxgxmurseli Üşüyorum kapama gözlerini Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım erkek eğer seni aramıyorsa bence vazgeçtiğindendir.

Çünkü beğenen erkek tutkal gibi yapışıyor.Yoksa böyle ertelemeye geçiyor

İyi konuşuyor çünkü seni cepte tutuyor.

Bence sen de arama o zaman da istedikleri kaçma-kovalama oyununa döner.

18. 2 Kasım 2009
  19. xixxsxxixll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    10 gün önce buluşmak için sözleşmiştik ama yine malesef buluşamadık çünkü yine şehir dışına çıkması gerekti ve ben yine üzüldüm zaten vazgeçememin sebebi aksiliklerin peşimizi bırakmaması.Ama 10 gündür beni aramıyor bende onu aramaya gurur yapıyorum enson telefonda (buluşmamızın ertelendiği gün ) bana senden özür dileyeceğim,işleri ayarlayıp seni arayacağım dedi ve ben hala bekliyorum

Seni beğenmediği halde nezaketen beğendim demiştir diye yazmışsın arkadaşım, evlilik için 2 kişi tanıştırıldığı zaman biri diğerini beğenmediği halde niye beğendim bizi tanıştır desinki ?????

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.