Hala aynı Hala aynı..! Okuyum lutfen

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve frumoas tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : frumoas
  1. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ya kızlar en son askerdeki sevgilimden ayrılmıştımm biliyorsunuz okuyanlar varsa biraz pişmandım ama hiç ilgili değildi butun gun konuşmasak tın yani umrunda değil en son ayrıldık 1 gün dayanabıldım mesaj cekmiştim:KK43: eskiyi özledim felan diye ama teli kapalıydı akşam bi bakıyım dedim açıktı aradım mesgule verdi iki kere cok hastayım yatıyorum iyi geceler dedi ben de en son attıgım mesajı sayma yemın ederım daha ısmımı bıle duymayacaksın dedım 15 dk snra konusalım dedı ben yıne dayanamadm konustum:KK43: ıste ben akısına bırakmıyormusum felan bıtseydı hala nasıl konusuyoruz felan dedı senı cok ozledım felan dedı sonra kpatmaya yakın senı sevıyorum dedi benım yuzum guluyodu hep boyle mutlu ol dedı ben de sana baglı dedım o da elımden gelenın en ıyısını yapacagım dedı tamam dedım sonra mesaj cektı mesaj hakkı bıtıyodu cunku askım ıste yenı telefon aldım butun paramı verdım bı sure kontur alamayacagım SENI COK SEVIYORUM iyi geceler ASKIM diye snra arkadaslardan alcam kontur konusmak ıcın dedi .Ikıncı gun sabahı da aradı 2 kere aramıs gormemıstım konustuk subaylık sınavına gırecegım dedı 1 de telefonu bırakcam dedı sonra tamam dedım falan baktım faceden yazmaya basladı duvarına ıste balıkesır merkezdeyım vs.. sonra akşam 7 de yıne aradı ama 7'ye kadar facede ıste sınav ne sız sorun ne ben soylıyım ıste sonra kıslaya donuyorum vs yazdı. 7 de konustuk ıste otobusteyım felan dıye senı goruntulu arayacagım aksam dedı tamam dedım ama aksam uycaktm aradım acmadı bu saate kdr ses yok eskıye dondu yıne herseyy sınır oldum telefonu kapalı su an kızlar napıyım ben artık

2. 23 Ağustos 2010
  3. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    canım askerde işi vardır belki hele bi bekle hemen yazma senaryoyu benim gbi :)

4. 23 Ağustos 2010
  5. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    dun aksam 10dan sımdı saat 9a kdr full ısı mı vardı?? bır kere telefonu acamadı mı?

6. 23 Ağustos 2010
  7. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    canım tatilde değil askerde farkındasın dimi

8. 23 Ağustos 2010
  9. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gayet farkındayım ama sevgılım çavuş ve mesaj cekme ,arama olanağı oluyor

10. 23 Ağustos 2010
  11. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Askerde olabilir ama bu adamların hiç mi yatma saatleri, dinlenme araları olmuyo? İştimalardan sonra bu adamlar mutlaka dinlenir, serbest vakitleri vardır.

12. 23 Ağustos 2010
  13. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

14. 23 Ağustos 2010
  15. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    canım bi saat iki saat değilki dün ondan beri diyosun bence bi eşkilde haber verebilirdi .
    bn önceki yazınıda okuyup fikir belirtmiştim
    dediğim gibi biraz sen ağırdan alsan umursamıyomuş gibi yapıp araya mesefe koyssan olucak
    bnce o senn onu asla bırakamyacağını düşünüyor ve bu yüzden çok rahat davranıyor