Hala ayrıyız:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mervebuse tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : mervebuse
  1. mervebuse

mervebuse Guest

daha önce derdimi sizlerle paylaşmıştım ablalarım :KK43:
    o günlerden sonra tekrar konuştuk onunla bana onu sevmiyorum dedi...niye çıkıyosun dedim beni seviyo kıskanıyo sıkboğaz etmiyo ama dedi..hemde her istediğimi yapıyo dedi[bunu başka açıdan söyledi şuan buraya üstü kapalı yazıyorum anlamışsınızdır siz..]
    onu çok seviyorum özlüyorum tüm yaptıklarına rağmn hala aşığım ona..bugün yine defalarca karşılaştık dersanede kantinde yan masaya oturdu defaalrca baktı sırf ben duyayım diye bağara bağaraa konuştu telefonunu arkadaşlarına gösterp bak bak trip yapıyo dedi telefonda konuştuğu kişiden için(kesin sevgilisidr)gözümün içine baka baka yaptı bunları...canımı mı yakmak istiyo??
    delirmek üzreym 37 gün oldu ayrılalı çok kötü durumdayım :KK43:

2. 26 Aralık 2009
  3. swell

swell Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Peki o bunları yaparken sen naptın? Umarım suratını asıp oturmamışsındır...aynısını sende yap bence. (;

4. 26 Aralık 2009
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

onun yapmak istediğini yapmasına izin verme...:umursamaz:

senin derdin o ve yeni sevgilisi olmasın, derslerin olsun ki giderken kahkalarla "hoşçakal " diyebilesin:lepi:

daha çok küçüksün böyle karaktersiz biri ile zamanını heba etme :eek:lmaz:

öyle bi yaratıktan kurtulduğuna şükretmek yerine üzülüyorsun aklım almıyor

Son düzenleme: 26 Aralık 2009
  6. 26 Aralık 2009
  7. MeDuSa

MeDuSa Guest

canım bırak ya ne bu böyle telefon gösteriyomuş arkadaşına falan imalı konuşuyomuş çocuk bu daha sen bundan ne bekleyebilirsin ki

8. 27 Aralık 2009
  9. mervebuse

mervebuse Guest

yok tabiiki suratımı asıp oturmuyorum mutlu görünmeye çalışıyorum bide cuma gecesi kuzeninden msj geldi kız benden 3 yaş küçük hep abla derdi bana nbr buse yazmış sürekli ağzımı aradı hayat nasıl gdyo ayrıldğnza üzülüyomusun fln diye acaba o olabilirmi?

10. 27 Aralık 2009
  11. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belki de odur.. biraz çocukça davranıyor gerçekten eski sevgilin.. kenini sana göstermek istiyor demek ki hala öyle abartılı hareketlerle.. sen de amacına ulaşmasına izin verme.. hiç sinir olma.. madem taktik istiyo beyefendi, al sana taktik.. kantinde otururken git yanağından bir makas al "nabersin, ayşe nasıl (sevgilisinin adını söle tabi)? selam söyle" filan diyerek.. etrafta sana ilgi gösteren vardır elbet, onlarla sohbet et gözü önünde..

ama elbette bunlar için tüm enerjini harcama.. bu bir eğlence olsun senin için, arada sırada yap.. sanırım üni'ye hazırlanıyorsun, bunun ömnüne geçmesine asla izin verme.. daha güzelleriyle daha harika şeyler yaşayacaksın merak etme.. yani ikisini bir arada yürüt olu mu? sonra pişman olursan faydası olmaz...