hala bosanamadık ve ben onu hala cok sevıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevran tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sevran
  1. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mutlu gunlerdekı resımlerımıze bakıp aglamak ıstemıyorum artık, unutamıyorum hayatımdan cıkaramıyorum, yapamıyorum.hergun kahroluyorum hergun beklıyorum

2. 6 Kasım 2010
  3. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    peki boşanmak isteme sebebiniz neydi?
    çözüme ulaştırılamayacak bişey değilse şansını yeniden dene canım madem bukadar seviyosun

4. 6 Kasım 2010
  5. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    suan o kadar bunalımdayım kı ınan durumu tekrar yazacak halım yok eskı konuları okursan paylsamıstım canım

6. 6 Kasım 2010
  7. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevrancım eşin ne durumda şu an.iletişimi tamamen kopardımı kesin kararlımı son durum ne

8. 6 Kasım 2010
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    ailesi yüzünden demişsiniz bi önceki konuda.
    siz bir araya geldinizmi
    yoksa hala ayrı illerdemsiniz?

10. 6 Kasım 2010
  11. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım bız bır araya geldık evet suan aynı seırdeyız fakat ayrıyız aynı sehırde nerdeyse 2 aydır ayrı yasıyoruz.ve ben artık yalnız yasamak bu evde yalnız kalmak ıstemıyorum.buna dayanamıyorum artık.kendımı avutuyorum sureklı bıseylerle mesgul oluyorum ama bu yalnızlık gıttıkce dahada omuzlarıma cokuyo.
    ayrı kaldıgımız zaman ıcınde bosnmaya karar verdıkten sonra gorustuk kac defa.hatta bana bı kac hafta onceye kadar o dönem ıcerısınde gercekten ayrılmak ıstemedıgını soyledı bı gece.bızım durum bıraz el gun ne der seklını aldı kendısı fazlasıyla gurur yapıo.burası doguda cok kucuk bı yer ıkımızde memuruz ve durumu herkes bılıo.bu benım ıcın cok sacma bı neden sızlerde boyle dusunceksız ama bırde aıle baskısını ekleyın ustune...ve bana guvenmemesını..
    bana guvenmıyo evet.evlılıgımız boyunca yaptıgımız tartısmalarda cok kez valızımı alıp gıtmeye kalktım ben bunları dusunuyo artık bardak tasmıs ona gore.bırde bunların ne yazıkkı aılesınn yanında yasanması bıtırdı zaten her seyı.
    butun bunları gectım ben ...benden gercekten bosanmak ısteyen adam gıder tek tarflı mahkemeye verır benı degılmı? benım anlasmalı dava dılekcesını ımzalamamı beklemez bunu yapmadı hala
    ımzalayamıyorum arkadaslar o dılekceyı ..kac kere yazdırdık yırttm olmadı atamadım altına ımzamı bu evlılıgın bıtmesıne evet dıyemedım ıcımden bı ses atma o ımzayı dyo hep..ama boylede yapamıyorum .
    askıda gıbı hıssedıyorum hayatımı kendımı..bu ıgrenc yerde bu sekılde yalnız yasamk eve hapsolmak ınanın herseyden daha kotu..

12. 6 Kasım 2010
  13. sevran

sevran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

14. 6 Kasım 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    Belirsizlik daha zor olmuyor mu?
    Neyi beklediğinizi kendiniz bile bilmiyorsunuz di mi?
    Yazık değil mi gençliğinize,güzelliğinize?

16. 6 Kasım 2010
  17. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burada matahariyi okumuşmuydun.onun eşi sıkıldım dedi gitti yalnız matahari çok akıllıca davrandı ve eşi geri döndü.senin durumunu da buna benzettim ben.zaman verirsen kafasındaki karışıklıkları düşünüp geri evine gelecek sanki.bu zaman zarfında mahk.ye başvururdu yoksa

18. 6 Kasım 2010
  19. yelizze

yelizze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    anlıyorum senii :KK43: bende aynı durumdayım ama biz sizden bi aşama öndeyiz 15 şubatta davamız var ama ben hala onu seviyorum :KK43: berbat bi duygu