Hala çaLışan arkadaşLar moraller nasıl?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar..Benim normalde raporum bugün başladı fakat ben işlerin yoğunluğundan ve yerime bakacak kimse olmamasından dolayı çalışıyorumÇok üzgünüm çoook

Ama artık geri geri gidiyor ayaklarım sabahları içimden hiç çalışmak gelmiyor ki rahatım aslında ama sürekli uzanıp istirahat etmek geliyor içimden sıcaklarda etkiledi tabiki..
    Benim gibi işkolik birinin neden bu duruma geldiğini anlamıyorum yaaakafamçokkarıştıtatlicadiarzu

Sanırım temmuzda çalışamayacağım böyle giderse..İşten çıktığımda kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum resmen..
    Sizde durumlar nedir?
    çalIşıp benden daha umutlularınız vardır aranızda yazında sizden biraz enerji alayım pilim bitti resmenn

2. 16 Haziran 2008
  3. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim işim aslında masa başı, rahatım, bu aralar yoğunluta yok ama aynen bende hergün söylenerek işe geliyorum. Ayaklarım geri geri gidiyor. Şafak sayar oldum 32 haftam dolsa da gitsem diye. Birde doğum Antalyada olacağı için daha gidip yeni doktora alışacağım, nasıl olacak, o sıcakta dayanabilirmiyim, ya gidemeden gelirse bebeğim gibi streslere de giriyorum psikolojim bozuluyor. Şirkette bazen anlaşılamıyorsun ve saçmasapan insanlar üzerine geliyor moralin daha çok bozuluyor. Yani arkadaşım anlayacağın sana enerji veremedim :)) hamilelikte çalışmak gerçekten zormuş. İnşallah Allah hayırlısıyla doğum iznimize çıkmayı nasip etsin.

4. 17 Haziran 2008
  5. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bencede Canim Hiçbirimizde Moral Kalmadi Bende 2 Gündür Eşimle Tartişiyorum 32 Haftalik Iznimi Aldim Bende Bak Raporum Bile Var Ben Gelmiyorum Diyorum Her Sabah Beni Gene Getiriyor Ya Sancilarim Falan Tutarsa Evde Kimse Yokmuş Ama Dükkanda Biri Beni Hemen Hastaneye Götürebilirmiş Ama Burdada Rahat Edemiyorumki Koca Gün Oturuyorum 2 Tur Atiyorum Ama Evde Olsam Yatarim Tv Izlerim Dinlenirim Ama Anlayana Bende Dedim Sancilarim Tutsa Bile Ben Seni Beklerim Merak Etme Dedim Ama Bakalim Kim Kazancak Bu Savaşi

6. 17 Haziran 2008
  7. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaa kzılarr allah yardımcınız olsun valla çok zor işiniz...

8. 17 Haziran 2008
  9. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR inşallah bir an önce sizde evinizde ayaklarınızı uzatıp oturursunuz

10. 17 Haziran 2008
  11. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    işimiz zor gerçekten hele bu sıcaklarda resmen şiştimmmmmmmmmmm

12. 24 Haziran 2008
  13. sevdamkxixzxixm

sevdamkxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    88
    benim de işim çok yoğun ama evde de çok yoruluyorum kızımın maşallahı var, bir saniye durmuyor, anlayacağınız ne evde ne işte rahat var, çok yoruluyorum.bebek doğunca nasıl olacak bilemiyorum.eşim dinlen diyor ama yardımcı da olmuyor, kendi işten gelince uzanıp tv izliyor ben de habire evi topla yemek yap, patlayacak gibi oluyorum.

14. 24 Haziran 2008
  15. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ayy bu çalışmak bi gün beni öldürecek walla tatlicadiarzu
    işler malum hiç bitmiyorr sıkıntı stres karnın burnunda niye geliyorsun hala demiyorlar bilee yaaa üstüne dahada iş veriyorlar adama :eek:klava: sıkıldım bunaldım şu 10 temmuz gelsede bende kurtulsamm, işten çık eve geç yok yemek hazırla evi derle topla ayy eşimde gelsin duşunu alsın yesin yatsın ohh walla daha dün ütüm var oturamamışım bile bırak ben ütülerim diyor bıraksam 1 hafta durur o ütülenecekler orada bide üstüne ilaveler olur kafamçokkarıştı tabi yine ben ütüledim
    ohh biraz rahatladım ben arada yazayım böyle iyi geldi walla :1rolleyes:

16. 24 Haziran 2008
  17. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar hem çalışmak hem anne olmak zor yaaaa...Allah yardımcınız olsunnn....:bbo:

18. 24 Haziran 2008
  19. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım yaa bütün erkekler aynı valla. Benimkide bırak ben yaparım diyor ama ne zaman yapacağı belli değil. Fırının yanına yağ sıçramasın diye beyaz yağlı kağıtlar getirdim, yapıştırırmısın fırını çekip dedim, 2 haftadır bugün yarın diyo ve en sonunda dün seyahate gitti ve yine bana kaldı. Geçen gün ütü yaptım, biraz fazla ayakta kalmışım bacak ağrılarım dayanılmaz oldu, niye yapıyosun ben yapardım diyor. Ee gözünün önünde yaptım ütüyü o zaman alsaydın elimden dimi ama. Yok canım bunların hepsi aynı, bizi çok düşünüyor gözüküyorlar ama rahatlarına düşkünler. Valla bende çok sıkıldım işe gelmekten, birde senin haftan daha çok benden sana daha zor oluyordur. Bende 5 temmuzu iple çekiyorum, hamile hamile hiç çekilmiyor bu şirket valla. Allah hepimize yardım etsin, gerçekten hem çalışıp hem hamile olmak hemde ev hanımı olmak çoookk zooorrr...