hala doğuramadık :S

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve enemine tarafından 5 Ekim 2008 başlatılmıştır.

5 Ekim 2008
    Konu Sahibi : enemine
  1. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar hala doğuramadık millet 37./ 38. haftada fırlattı bizde tık yok :) :):):ecrin_bebek:
    son zamanlarda ne gibi şikayetleriniz war açılma falan hissediyormusunuz ben pek bişi hissetmiyorum sadece arada anlık sancı giriyor gidiyor hemen we bacak aralaarım çok ağrıyor yürüyemioyrum kalkamıyorum sizdede war mı benm özellikle sol tarafım afedersiniz kukumun kemiğikaydirigubbakcemile3 ( başka tarşf etcek şekil bulamadım :):) ) çok fena ağrıyor daha ileri bişi hisseden war mı doğumunuzun yaklaştığını hissediyor musunuz :1shok:
    ben hiç doğuramayacağımı düşünmeye başladım umudu kestimsenağlama ben böle kalcam heralde:):uhm::uhm::CüvCüv::CüvCüv:

2. 5 Ekim 2008
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canım ben bekarım pekde anlamam ama kemıklerının agrıması dogumun yakın oldugunu gosterır zaten bı kontrole gıtseydın ya keske

4. 5 Ekim 2008
  5. bluewave

bluewave Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    al benden de o kadar. 40. haftadayız kızımla ama tık yok. arkadaslarım dogum hediyesi makyaj malzemesi alacaz senin kızına diyorlar.:) bende oyle sancı falan da olmuo. zaten dün doktorum muayene etti sen 1 haftaya da doguramazsın dedi. bekleyelim olmazsa suni sancıyla baslatırız dogumu dedi. haftaya cumaya oyle ya da boyle cıkacak bebeğim.

6. 5 Ekim 2008
  7. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    al bendende okadar bekle bekle yok gelmıo:KK70: sınır oldum yetti artık gel daaa:) kasılmalarım oldu bugun dr yakınlaşmış o zaman dedı bugun yarın gelır sancın dedı ama sırf kasılıo bakalım kasılmaylamı başlıyor uzman anneler beklıyoruz sızden cevaplar neler yasadınız??????

8. 5 Ekim 2008
  9. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım cuma gün gittim ama nst de öle sancı falan öçıktı ama doğum yaptıracak kadar değilmiş nst de bi aherekt görülmediği için doktor elle muayenede yapmadı ultrasound da baktı herşey normal dedi suyjm falan iimiş. benm o bacakalrımın arasının ağrıması bayaadır war ama artık nerredeyse yürüyemicem oturduum yerden çok zor kalkıyorum

10. 5 Ekim 2008
  11. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    hala doğuramayanlardanım:enbuyukkk:
    oysakı ben başlarda eylülün sonunda doğururum ekıme kalmaz dıyordum..
    doktorumda en son kontrolde bayram sonunda olur doğumun demişti..bayram geldı gectı hala tık yok..fisfisfis
    enemınecım aynı yerdekı ağrı bendede çok şiddetli bir şekilde var 3-4 haftadır..
    yatkta dönemıyorum bıle,ayağımı cok az hareket ettrsem fecı ağrıyor.doğumda nasıl acıcam bacaklarımı dıye dehsete kapılıyorum..:kızgın:
    bende de ne bır ağrı ne de bir kasılma...hıcbırsey yok..5 aylık hamıle gıbıyım vallakaydirigubbakcemile3
    sankı hıc doğuramayacakmışım gıbı gelıyor töbe töbee:1closedeyes:
    carsamba gunu 40 haftam doluyor eğer hala doğmamış olursa dra gıdıcem bakalım durum nedır öğrenıcez..şakkıdı

12. 5 Ekim 2008
  13. dbest

dbest Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ay evet ya herkes 37-38. haftalarda doğurursun diyordu ama benim de hiç umudum yok 40'ı kesin bulacak fisfisfis yani sağlıklı olsunlar tabi en önemlisi bu ama hem artık çok zorlanıyorum taşımakta hem de bebişimi sevmek için sabırsızlanıyorum.. keşke artık doğsalar da sevsek değil mi :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :KK46:

14. 5 Ekim 2008
  15. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kılzra sizi çok iyi anlıyorumm son zamanlar hiç geçmniyoo biran önce bebeğinizi kucağınıza almak istiyosunuz...sabredin onlar gelicek vakti biliyoo...

16. 5 Ekim 2008
  17. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

çok komiğime gitti ya fırlatmak tabirikaydirigubbakcemile3 süpersin.

18. 5 Ekim 2008
  19. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla gelselerde sewsek artık hçbşr doğum belirtisi yok kızımı istiom ben 39. haftaya girdim cadaloz içerde hala