hala hamile degilim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yesimak tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yesimak
  1. yesimak

yesimak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,,,,,,,,,,
    ben 31 yasinda bir senedir evliyim,,,,8 9 sene dogum kontrol haplari kullandim
    5 alti 6aydir kullanmiyorum...doktora gittim hormontestleri kan testleri yapti hersey gayat normal dedi ama hala gebe kalamadim,,,,,,,,,,,cok korkuyorum hamile kalamam diye acaba normalmi????bana neler tavsiye edebilirsiniz yardima ihtiyacim var..doktorum normal biraz bekle sabir diyor ama bende o sabir malesef yok,,,,,,cok istiyorum kafama cok takiyorum belkide ondandir bilemiyorum msjlarinizi bekliyorum...........

2. 8 Haziran 2009
  3. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım hiç stres yapma rahat ol bende 2 yıllık evliyim hiç ilaç kullanmadım 15 ay eşim korundu bıraktıktan sonra hemen hamile kalırım diye bekledim ama olmadı 1 3 5 7 derken 9.ayda hamile kaldım öğrendiğim sana tavsiyem kafana takma biliyorum çok zor ama dene vakti saati gelmeden hiç birşey olmuyor

4. 8 Haziran 2009
  5. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim ben hic hap kullanmamama, esimde bende sorun olmaamsina ragmen 7 ay bekledim. baska arkadas sorunsuz 24 ay bekledi.

dogru zamanlarda ve stres yapmadan calis. haplar hormonlarini etkilememis. kalirsin merak etme.

esini kontrol ettirdiniz mi? genelde eslerde sorun cikiyor.

6. 8 Haziran 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilaç kullandıktan sonra bir 6 _7 ay olmaması normalmiş merak etme olur inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın

8. 8 Haziran 2009
  9. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım olacagı zamanoluyor ıcını rahatlat eger zmanı sımdıyse hemen olur sen ne yapsan olmayacagı varsa olmaz
    stres yapma
    herkes ılk cocugu olana kadar korkuyor adetının 10 . gununden sonra gun asırı bırlıkte olun belının altına yastık koy ayaklarını duavara daya
    kı ben dogum kont hapını bıraktım 12 ay sonra hamıle kaldım bır arkadasım hapı bıraktı 2 ay sonra hamıle kaldı
    bunye meselesı hapa baglama stres yapma burada ayse armanın yazısı vardı sıteden ara ve oku derim ınan rahatlıyorsun stresın nekadar etkılı oldugunu pekıstiriyor

10. 9 Haziran 2009
  11. yesimak

yesimak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hrerkeze tsk ederim msjlariniz aslinda beni biraz rahatlatti,,,fakan beynimden bir türlü silemiyorum,,,ins en yakin zamanda olur okadar cok istiyorumki anlatamam,,,umarim cok uzun sürmez............fisfisfis

12. 9 Haziran 2009
  13. yesimak

yesimak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne mutlu hemmen hamile kalanlara:)))

14. 10 Haziran 2009
  15. yesimak

yesimak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayse arman bulamadim yaaa,,,bu arada malesef bu ayda olmadi yaaaa napicam been....

16. 10 Haziran 2009
  17. setu

setu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    canım önemli olan yumurtlama dönemin onu iyi hesapla ben hiç hap kullanmadım ama adet düzensizliğim vardı kolay kolay çocuğun olmaz dediler günleri hesaplayamadığım için ilk ay olmadı çok stres yapmıştım ikinci ay hiç ümitlenmedim eşim rahatsızlanmıştı doğru dürüst ilişkiye girmemiştik ama ikinci ay hamile kaldığımı öğrendim.

18. 10 Haziran 2009
  19. yesimak

yesimak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim yaaa ben 5 aydir ugrasiyorum hep hesaplama günlerine göre o günlerde sik sik iliskiye girmeye calisiyorum ama malesefyavas yavas ümidimi kaybediyorum