hala hamile olabilir miyim?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sekerpembem tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : sekerpembem
  1. sekerpembem

sekerpembem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bugün adet gecikmemin 6. günü . 1. gün ve 3. gün test yaptığımda ikisinde de negatif sonuç aldım. bu gün tekrar yapacağım .sizce hala hamile olma olasılığım var mı aranızda bebek sahibi olan ve sonucu 5-6. günlerde öğrenen varmı. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. bebek isteyen herkese rabbim nasip eder inşallah...:CüvCüv:

2. 12 Mayıs 2009
  3. rima77

rima77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim bende 4. gunde yaptim pozitif cikti.bazen yaniltici olabiliyormus silik bir cizgi bile olsa hamile demeksin.tekrar dene silik bile cikarsa ikinci cizgi hamilesin.insalah oylesindir bende doktora gidecem kan testi yaptiracam emin olmak icin rabbim, olmayan herkese nasip etsin insaallah:CüvCüv:

4. 12 Mayıs 2009
  5. aysey

aysey kızımız büyüyor :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim durumum da aynı.Ben de gecikmenin 3.günü sabah yaptım negatif.Bugün 6.gün.1-2 gün daha beklicem.Sonra test yapıcam.Bazen hemen çıkmayabiliyormuş.Geç döllenme falan olan durumlarda sanırım.Zaten idrar testi için en az bir hafta bekleyin diyolar.ınşallah ikimizde hamişizdir.Senin belirtilerin varmı,ne kadar zamandır bebek istiyosun?

6. 12 Mayıs 2009
  7. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım 1 ve 3 günde negatif çıkamış olabilir ama şimdi hemen git testini yap umutlandırmış olmayım ama bence hamilesin.......

8. 12 Mayıs 2009
  9. aysey

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaa nerden bildin,içinemi doğdu?yaaa bana da yorum yapsana,benim içi ne doğuyor içine :)

10. 12 Mayıs 2009
  11. sekerpembem

sekerpembem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha 3 aylık evliyim ve planlamıyorduk bebek. yani olursa istiyorduk ama . nasip inşallah haileyizdir ikimizde. bende baş dönmesi var bide çok uyuyorum .en belirgin belirtiler bunlar senin?

12. 12 Mayıs 2009
  13. aysey

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yorgunluk ve uyku hali bende de var.göğüslerimdeki damarlar belirginleşti.4-5 gündür şişler.ama ağrı bugün başladı daha.bi de kasığıma hafif sancılar giriyo.Ben 2 yıllık evliyim,5 aydır bebiş istiyoruz.geçen ay kimyasal gebelik geçirdim.Allahım,inşallah bu ay nasip eder kopkoyu çift çizgiyi görmeyi.

14. 12 Mayıs 2009
  15. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    erken gebelik dönemlerinde idrar testleri en iyi sabah idrariyla cikiyo
    ben günüm gectikten sonra 3.gün sabah idrariyla yaptim gayet net iki cizgiyi gördüm
    tabiki 6 gün gecince belki gündüz idrarida belli edebilir ama bu tamamen hamilelik hormonunun idrarda salgilanmaya baslamasiyla ilgili
    bazisi erken sonuc alio bazisi gec
    insallah gönlüne göresini versin rabbim

16. 12 Mayıs 2009
  17. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    git testini yap sende hamilesin kızlar....mücdelerim için hediyelerinizi bekliyorum......kaydirigubbakcemile3

18. 12 Mayıs 2009
  19. aktasozlem

aktasozlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 3gun gecıktı test yaptım negatıf cıktı persembe doktora gıtmeyı dusunuyorum duzenlı adet goruyorum
    adet gunum sımdıye kadar bu kaar gec olmamısdı ınsallh allahım herkese tatmayı nasıp eder annelık duygusunu ısde calısırken sureklı ates basmalarım oluyo kasıklarımda batmalar sızı seklınde agrılar bole bazen sarsılmıs gıbı oluyorum basın donerya ole oluyo 3gundur sabahkları tansıyonmu olcuyorum 100 hep genelde 110 altına dusmezdı