Hala karar veremıyorsanız!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve zayca tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : zayca
  1. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amacım amelıyat olmayı ısteyıpte karar veremeyen arkadaslarımıza karar verdırmek.herkes memnunıyetlerını yazarsa belkı amelıyat olacak arkadaslarımıza yardımcı olabılırız.Ben ankarada gazı hastanesınde Selahattın özmene 25.05.2009 da amelıyat oldum.Bugun tam tamına 25 gun oldu.Burnumun hala şiş olmasına ragmen çok memnunum.kımse amelıyatlı oldugunu anlamıo.Doğal bı burnum olsun ıstıyorsanız benım size önerecegım doktor Selahattın özmendir.Bugun doktorumla randevum vardı kontrole gıttım.Daha çok yenı olmasına ragmen çok iyi oldugunu söyledi.Dedım daha yenı olmasına ragmen kımse anlamıo estetık oldugunu.Sen bıde 2-3 ay gecınce gör dedi:)) daha da yerıne oturmş olcak o zaman.Belki amelıyat olmak ısteyenlere bı yardımım olur.

2. 19 Haziran 2009
  3. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bende olmak istiyorum ama tek korkum ameliyat sonrası acı olup olmaması..burada biraz takılıyorum.Genelde rahat bir ameliyat olduğunu duyuyorum ama yinede endişeleniyorum.Sen nedersin?

4. 20 Haziran 2009
  5. wertya324

wertya324 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu konuyu açtığın için teşekkür ederim zayca..bir çok kişiye yardımcı olacağına inanıyorum..resimlerin de burnun gerçekten çok güzel..

6. 20 Haziran 2009
  7. sonasona

sonasona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba resimlerini ekleyebilir misin acaba bir de kaça yaptırdın?

8. 20 Haziran 2009
  9. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence endişe edilcek hiçbişey yok.Bende çok araştırma yaptım endişelenıodum ama hiçde öle değilmiş.Simdi kendımı çok mutlu hıssedıyorum.Eğer gercekten ıstıosan hiç düşünmeden bı an önce ol derim canım

10. 20 Haziran 2009
  11. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkür ederim canım benım.Bende yardımcı olmak ısterım herkese.Çünkü ben herkesden bılgı almak için çok ugraştım:)

12. 20 Haziran 2009
  13. zayca

zayca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım forumum var kendıme ait orda resımlerım var amelıyyatn önce sonrası felan oraya bak bı ıstersen pztsı amelıyat olucam sayılı gunler cabuk gecer die bi topıc

14. 20 Haziran 2009
  15. EU3

EU3 Guest

kızlar ben burnumun sekli tam oturmadıgı icin seklini tam begenemiyorum ama ona ragmen hic pisman degilim, yani eger burnunuzdan rahatsızsanız hic düsünmeden olun ameliyat, ne olursa olsun pisman olmuyorsunuz, ben cok begenmesem dee(sisliklerden dolayı sekli tam iyi durmuyor) iyiki olmusum diyorum, olmasaydın yine olur muydun derseniz, yine olurdum derimm

16. 20 Haziran 2009
  17. sonasona

sonasona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tamam canım teşekkür ederim şimdi bakıyorum

18. 20 Haziran 2009
  19. zayca