hala kırmızı kart yemedim kızlar ,,,,,,,

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve esmer06 tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : esmer06
  1. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kıslar buğün tam 27 .günüm genelde 25 günde bir regl olurum henüz giden giden bişey yok ama sarı akıntım var sanki karnımda da bi dolgunluk hissi var arada böbreklerimmi yoksa kasıklarımmı tam olarak anlayamadığım bi sancı var hafif ama ..bu ay düşük bi ihtimal ama benim içimde sanki bu ay hamileymişim gibi bu duygu var siz ce test yapmalımıyım

2. 22 Ocak 2010
  3. yusufburcu

yusufburcu BEBEĞİME VE KOCAMA AŞIĞIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayyyyyyy canım benim çok heveslendim şimdi test yap bakalım ama kan testi

4. 22 Ocak 2010
  5. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım daha yaptırmıycam bi kaç gün daha geçsin sonra hüsran oluyor .sabretmeyi deniycem umarım çok taktığım için gecikmemiştir

6. 22 Ocak 2010
  7. pelin67

pelin67 cok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim 5 gün gecti evde test yaptım cok hafifi cizgi cıktı bugun yaptım tek cizgi cıktı ben bişey anlamadım pazartesi günü doktora gitcem artık hayırlısı olsun

8. 22 Ocak 2010
  9. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya canlarım benim daha öncede böyle oldu hatta belirtilerim vardı ama sonuç negatifti bu sefer de karnımda aşırı şişlik kabızlık ve dolgunluk var eğilince sanki agrı oluyor gibi belli belirsiz bişey var başka da bir belirti yok allahım isteyen herkesin gönlüne göre versin

10. 23 Ocak 2010
  11. pelin67

pelin67 cok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    amin canım ben malasef hamile degilmişim bügün regl oldum inşallah bi daki aya hayırlısı olsun herkez icin sen test yaptınmı

12. 23 Ocak 2010
  13. tatlimmm

tatlimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim de normal zamanda 4. günüm olması gerekti ama hala gelmedi.Kasıklarımda ufak tefek hareketlilik var o kadar.Hamile olma ihtimeli de çok düşük çünkü eşm korunuyor ama son anda kullanıyor kondomu..Yine de aklıma gelmiyor değil.Hayatımda hiç gecikmemişti adetim..

14. 23 Ocak 2010
  15. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar yok ben test yapmadım korkuyorum tek çizgi çıkacak diye bide ezcacıdan utanıyorum artık ya..ben bu ay çok agrı kesici kullandım sinüzit için ondan sonra adet bitiminden yaklaşık 12 gün sonra iki akşam lekelenme oldu .acaba o kanama adet tarihimi değiştirmiş olabilirmi o yüzden mi geç kaldı emin olamıyorum bi akıl verin ya nolur surgam adlı ilaç yaparmı lekelenme ..günde 2 tane içtim .

16. 23 Ocak 2010
  17. esmer06

esmer06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bide kızlar bişey söyliycem ama utanıyorum yaa,,böyle sanki vajinadan hava çıkar gibi sanki baloncuk çıkıyormuş gibi oluyor sizce bu neden oluyor oturuken daha çok oluyor

18. 23 Ocak 2010
  19. greenmoon

greenmoon hoşgeldin dünyama :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım lekelenmenin sebebi ilaç olabilir, kan sulandırıcı bir ilaç, adet gecikmesi yapmaz denir ama ağrı kesici ve antibiyotik kullandığımda benim adetim gecikebiliyor, bu ilaçlar hormon yapımında kullanılan bazı maddelerin üretilmesini engelliyor olabilir ben öyle düşünüyorum... yalnız gebelikte kullanılması yasak surgam ın.

vajenden hava gelmesi de ilişki sonrası olabileceği gibi, vajenle mesane arasında veya vajenle rektum arasında fistül( bir çeşit bağlantı,tünel) olabilir ki bu düşük ihtimal seni korkutmak istemem