Hala midesi bulanan varmı aranızda..?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cerennur tarafından 22 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : cerennur
  1. cerennur

cerennur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben 15+4 haftalık hamileyim ve şubat annesiyim. hala çok fazla bulantılarım oluyo. merak ediyorum aranızda hala midesi bulananlar varmı? yoksa sadece benim mi bulanıyor?:1no2: benneyaptımki bu arada yanlışlıkla 2 konu açmışım arkadaşlar. ama birini değiştirmeme rağmen başlık değişmedi yönetici arkadaşlar düzeltir umarım.. yaptığım yanlışlıktan ötürü özür diliyorum ...

Son düzenleme: 22 Ağustos 2008
  2. 22 Ağustos 2008
  3. ebru1408

ebru1408 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    13 haftalık hamileyim ve şubat 25 diyor netteki hesaplayıcı dr 28 diye yazdı sanırım son güne kadar bulantılarım devam edecek bıktım ya heryere çıkarıyorum. psikolojim bozuldu dışarıya çıkamıyorum korkudan. dr rahatlatıcı şurup verdi ama nafile hiç faydası olmuyor, bulantım olmasa harika bi hamilelik geçireceğim ...............

4. 23 Ağustos 2008
  5. cerennur

cerennur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun arkadaşım seni çok iyi anlıyorum umarım yakın zamanda geçer bulantıların. çok zor bir durum. bende aynıyım. ama bazılarında hiçte olmuyo bulantı. onlarıda kıskanmadan geçemiyorum doğrusu..

6. 23 Ağustos 2008
  7. ebru1408

ebru1408 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağol sanada geçmiş olsun ben 2 saat önce acilden geldim sabah gittik serum taktılar ilaç verdi geçmezse haftaya hastaneye yatıracak.bazıları çok şanslı dediğin gibi hiç midesi bulanmıyor ama ben iç organlarımı lavaboda bırakıyorum sandım. geçecek bugünler de hoşçakal

8. 25 Ağustos 2008
  9. hxuxvik

hxuxvik kk miş çokta tın. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bulantım geçmişti şu son bir haftadır tekrar başladı ya bebişim gelişmicek diye korkuyorum.neden böyle oldu anlamadımsenağlamasenağlama

10. 25 Ağustos 2008
  11. cerennur

cerennur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı dertler le boğuşuyoruz arkadaşım çok geçmişolsun. allah hepimizin yardımcısı olsun. ben o kadar fena oluyorum kianlatamam. ya gerçekten içim çıkcak gibi oluyo.. bebek gelişmesine gelince; ben onu doktoruma sorduğumda bebek gelişir dedi. ne bilkiyim şimdi açıkcası bende korkmuyo değilim:1no2:

12. 25 Ağustos 2008
  13. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benimde mide bulantım vardı öğürmekten içim çıkıyor sanıyordum
    son 2-3 gündür oldukça azaldı, inşallah zamanla hiç kalmaz diye dualar ediyorum, mide bulantısı gerçekten çok kötü insanın dünyası kararıyor işe gelip gitmek işkence oluyor hele istanbul gibi bir yerde otobüslerde rezil oluyor insan
    Sizleri çok iyi anlıyorum umarım hepimiz sağlıklı hamilelikler geçiririz

14. 25 Ağustos 2008
  15. kelebek41

kelebek41 Kalbinurum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bazen bittiğimi hissediyorum
    canım çok acıyor
    11 kilo verdim 15+6 yım
    geçmek bilmedi
    sabah 3 4 uyanıyorum mide ağrsıyla ağlıyorum
    Allah hepimize kolaylık versin

16. 26 Ağustos 2008
  17. silayda

silayda Guest

çok geçmis olsun arkadaslar, Allah yardimciniz olsun, insallah bu mide bulantilariniz geçer artik, tahmin edebiliyorum çok zordur heralde.bilmiyorum nedendir acaba ama ilk hamileligimde bir kere olsun midem bulanmadi ve bu hamileligimde aynisi, hatta doktora bile sordum acaba normal mi diye.
    size tekrar geçmis olsun arkadaslar, 3 üncü aya kadar mide bulanti olur derler, yakinda kurtulursunuz bu sorundan insallah.

18. 26 Ağustos 2008
  19. cerennur

cerennur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim arkadaşım. üç ayı çoktan geçti ama hala devam ediyo bulantılar.. doktor normal diyo. her bünye bir olmazmış. senin gibi olmak için neler vermezdim bilsen. çok sevindim midenin bulanmamasına.hihoyyyt birazda kıskandım yerimseniben ama olsun bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alınca hepsi geçel inşallah.:Saruboceq:kaydirigubbakcemile5