hala şoktayım.meleğimin biri cennette diğeri küvezde.güya bende lohusayım...

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve feyza tarafından 1 Ekim 2008 başlatılmıştır.

1 Ekim 2008
    Konu Sahibi : feyza
  1. feyza

feyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu siteye yeni üye oldum.iyiki olmuşum.sizlerin yazılarınızı okuyunca moral buluyorum.ben 28 yaşındayım 13 eylül 2008 tarihinde 26 haftalık hamileyken ikiz bebek dünyaya getirdim.yavrumun biri 12 gün dayandı.sonra cennete uçuverdi.kilosu 600 gr dı.diğer yavrum 800 gr doğdu.bebeğim hala küvezde.minik sabırsızım için dua istiyorum.inanın çok zor günler geçiriyorum.günler geçmiyor.bebişlerim tek yumurta ikiziydi.birbirinin aynısı olucaktı.hayırlısı böyleymiş artık.yalnız sürekli kendimi suçluyorum.keşke işi bıraksaydım diye.suçluluk psikolojisi beni mahvediyor.sütümün kesilmesindende korkuyorum.boncuk kızım parmağımı sıkı sıkı tuttu.anne beni bırakma der gibi.ama ben onu içim kan ağlıyarak küvezde bırakıp geliyorum.annelik çok zormuş.minicik yvruma kaçıncı iğne yapışları.kan alıyorlar kan veriyorlar.artık iğne görünce bayılan ben iğneden hiç korkmıycam.minik kelebeğim dayanabiliyorsa ben de dayanırım.iğne neki yavruma canım feda.minik hilalim için dualarınızı bekliyorum.inş.sizlerde sağ salim alırsınız kucağınıza.unutmayalım.yavrularımız Rabbimizin mucizesi.onlardan güç almasını öğrenmeliyiz.seni kendimden bile çok seviyorum annem.sana ihtiyacım var hatice hilalim.minik bedeninle öyle büyük dersler verdinki anneciğine.sevgilim aşkımmmmm.bide sütümün kesilmemesi için öneriniz varmı.henüz emziremiyorum boncuk tanemi.sevgiyle kalın...

2. 1 Ekim 2008
  3. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    kıyamam ben sanada onlarada ya...
    çok üzüldüm ama bilki diğer meleğinin sana ihtiyacı var. onun için direnmelisin kendine dikkat etmelisin. sütün için bişey diyemicem çünkü daha evli bile değilim. ama arada bi kendin sağ süt kendini çekmesin. öyle derler.

4. 1 Ekim 2008
  5. bahar_efeege

bahar_efeege kaktüs Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah sana sabır ve geride kalan minik yavruna direnme gücü ve sağlık versin.Bol bol dinlenir bol sıvı tüketirsen(tabi moralde çok önemli)sütün kesilmez canım.Isırgan otu çayınında sütün kalitesini arıtdığını dinlemiştim Ender Saraç'tan dikkate almalısın bence!Biraz erken doğurduğun için sütün bugünlerde bol gelmeyebilir biraz sabır güzel anne dualarımız seninle...

6. 1 Ekim 2008
  7. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    Allah sabir versin canim. öncelikle moralini yüksek tut. Baharefeegenin dediği gibi bol bol sivi tüket. Ben rezene içmiştim iyi gelebilir sana da. Ayrica ara sira kendin sağaarsan belki sütün kesilmemesine faydasi olur. Nasil emzirdikçe süt geliyor sağdikça da gelebilir. Bu arada güçlü ol. Herşey biz insanlar için. Umut ediyorum ki minik hilalin en kisa zamanda annesinin kollarinda uyumaya başlayacak. Allah sana ve minik bebişine sağlik ve huzur versin bi tanem.

8. 1 Ekim 2008
  9. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    RABBİM sabırlar versin

sonrada acil şifalar versin kuvezdeki yavrun sağlıcakla hastaneden çıkacak inş

bende geçen sene ikizlerimi kaybettim kızım 16 haftalık oğlum 20 haftalık bende gitti

oğlum 10 saat kuvezde yaşayabildi sonra elimden kayıp gitti ve boşşşşşşşşşşş

seni çok iyi anlıyorum duygularını içtenlikle paylaşıyorum minik kızın güçlü sen sadece dua et

RABBİM o minik meleğe güç verir sen üzülmeki sütün kaçmasın

10. 1 Ekim 2008
  11. EU2

EU2 Guest

Başınız sağolsun arkadaşlar,Allah size sabır versin

12. 1 Ekim 2008
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benım dualarımız senınle
    moralını yuksek tut onun saba ıhtıyacı var...

ınsanlah hep senınle kalır....

14. 1 Ekim 2008
  15. Elis

Elis Guest

ah canim benim.....

giden yavrun icin basin sagolsun,,

kuvezdeki yavrun icinde acil safalar dilerim....

en yakin zamanda minik kizin sagligina kavusucak ve sana bu gunleri unutturucak annesi,,,,emin ol......

yanlizca biraz daha sabir...............a.s.

16. 1 Ekim 2008
  17. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim ilk cennete ucun yavrun icin allah sana sabir versin
    ikinci evladin icinde sen ona syki syki tutun eminimki oda seni üzmeyecektir
    allahim evladini sana bagislasin birdaha ayni aciyi yasatmasin
    dualarimiz seninle nekadar acini paylassakta ates daima düstügü yeri yakar bununda farkindayiz canim

18. 1 Ekim 2008
  19. EU2

EU2 Guest

canım çok geçmiş olsun ve mevlam sabırlar versin,,,bende bebğimi 34 haftalık doğurdum ve malesef 24 gün yaşadı kilosuda 2800 dü yaşama kreterleri öle iiyiydiki çok umutluyduk fakat oğlumun ömrü bu kadarmış dicem o ki,kız bebkleri daha dirençliymiş bizim doktorumuz öle demiştii,,mevlam kızına uzun sağlıklı hayırlı ömürler versin...rabbim kızını size bağışlasın...sütünü sağ ve sakla derin dondurucuda ben öle yapıyodumm doktorlar zamanı gelince isterler senden..2,5 saatte bir sağ ve saklaa özel poşetleri var onları kullan,, sağdığın sürece sütün kesilmezz...rabbim yardımcınız olsun inş. he birde çalıştığın için kendini suçlama ben evde sürekli istirahat halindeydim fakat erken doğum oldu çalışmakla alakası yokka.s