Hala Tutmadiğina Inanmiyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve biscuitt tarafından 5 Ocak 2008 başlatılmıştır.

5 Ocak 2008
    Konu Sahibi : biscuitt
  1. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün daha iyiyim çok şükür ama hala inanamıyorum. Kendimi tuhaf hissediyorum

2. 5 Ocak 2008
  3. yagmur25

yagmur25 KAAN & KEREM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım çok üzüldüm inan ama acısını veren rabbim sabrınıda verecektir üzülme...

İnşallah bir dahaki denemede tutacak sen yeterki isyan etme.....Moralini bozma canım hakkımıza hayırlısı ne yapalım....

Bende bu ay yaptırdım 11 ocakta sonucum belli olacak ama herşeye hazırladım kendimi kısmetimde varsa olur diyorum....

4. 5 Ocak 2008
  5. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım insallah sen benim yasadıklarımı yasamazsın insallah hayırlı haberler verirsin bizlere

6. 5 Ocak 2008
  7. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biliyorum sana ne kadar da moralini bozma desek hiç aklından çıkmayacak çünkü aynı durumu bende geçen ay yaşadım şokunu yeni yeni atıyorum.onun için sadece zamana ihtiyacın var .Rabbime dua et.Elbet bir gün bizimde yavrularımız olacak Rabbim kucaklarımızı boş bırakmayacak inşallah.

8. 5 Ocak 2008
  9. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok sağol. İnsallah bende inanıyorum ama ne zaman olucak bilemiyorum insallah hayırlısı olsun.

10. 5 Ocak 2008
  11. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    İşte korkulanda bu tedavi görmeyince insan nasıl olsa olmuyo deyip çok takmıyo ama, bukadar uğraş veripte tutmayınca gerçekten yıkım, bende bundan korkuyorum işte, nekadar hayırlısı olsun desekte insanın içinden illaki olsun diye geçiyo ama yapacak bişey yok Yüce Allahın bir bildiği vardır, zamanı değilmiş demekki neyse ki böyle bi zamanda yaşıyoruz ve her türlü yeniliği deneye biliyoruz, düşünsene eski zamanlarda olsa bağrımıza taş basıp oturacaktık, Şükür Rabbime ki bize şansımızı sonuna kadar zorlama fırsatı veriyo. İnşallah bidahaki denemende sorun yaşamazsın canım geçmiş olsun.

12. 5 Ocak 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    İnşallah kimse çok beklemez bebişini de tez zamanda kavuşur.

14. 5 Ocak 2008
  15. meralun

meralun Rabbim sana sığınırız! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    biscuit tutmamasına çok üzüldüm

canım kendini toplamalısın

sen hala buradasın ve hala şansın var

sacede "o zaman " şimdi değilmiş ama var inşallah

.....Rabbim hayırlısını versin canım

16. 5 Ocak 2008
  17. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ben yeniyimmmm bende anne olmaya calışan bir bayanım yanlız olmadığımı bilmek,benimle birlikte aynı endişeyi duyan aynı sıkıntıları yaşayan başka anne adaylarının olması inanın bana güç verdi....ama dileyimmm herkesin en yakın zamanda sağlıklı bebeklerimize kavuşmamızzzzz.dediğiniz gibi allah büyük mutlaka olacak .....bugün bana aşılama yapıldı aslında cok umutluydummmm ama sonuc oranı biraz beni tedirgin eti:KK43:((( 15 gün nasıl gececek hiç bilmiyorummm bu arada 15 günden önce öğrenme şansım yok mu ? mutlaka bir formülü vardırrrrr

18. 5 Ocak 2008
  19. biscuitt

biscuitt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende gercekten inanılmaz üzüldüm ama yapacak bişey yok. Artık bu ay Allah nasip ederse aşılama istiyorum. Allah nasip ederse insallah olur Allah insallah hepimize naip eder