halen adet olmayan var mı?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve selma_selma tarafından 2 Ocak 2009 başlatılmıştır.

2 Ocak 2009
    Konu Sahibi : selma_selma
  1. selma_selma

selma_selma karanfil... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar 2 eylülde doğum yaptım.Yani bugün tam 4 ay bitti 5.aya girdik fakat halen adet olmadım.Kendimi çok şişkin hissediyorum.Benim durumumda olan var mı?:uhm:

2. 2 Ocak 2009
  3. muscan24

muscan24 canan+mustafa= kıvanç :-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim canım.logusalıktan 10 gün sonra öyle çok azıcık adet oldum gibi sanki ama 1 -2 gün sürdü.bidaha dır yok.

4. 2 Ocak 2009
  5. selma_selma

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçi bünyeden bünyeye değişiyor ama adet olmamak insanda stres yapıyor,bakalım merakla bekliyorum olmayı:)))

6. 2 Ocak 2009
  7. Derya

Derya Duru'm benim...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de 20 ağusto doğum yaptım...70 günlükken,84 günlükke,96 günlükken 1-1,5 gün süren hafifi kanamam oldu...ama doktorum adet kanamsı değil dedi...kontrolde ama rahim yapın tamamen eski halinde her an olabilirsin de ama emzirme dönemi çok ilginçtir olmayabilirsindir dr dedi...

8. 2 Ocak 2009
  9. selma_selma

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zaten doğumdan sonra doğru dürüst kanamam olmadı bile. 2 hafta bilemedin 3 hafta kadar yoğun olmayan bir lohusalık geçirdim.Ve halen adet olmuyorum.Geçenlerde (eşimin korunmasına rağmen) acaba hamile falanmıyım diye test bile yaptım.Sonuç doğal olarak negatif çıktı.Emzirdiğimiz sürece olmayabilirmişiz.

10. 2 Ocak 2009
  11. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende olmadım..ve evet sıkıntı yapıyo..zaten bu dönem menopoz gibiymiş..kemik erimesi bilegörülebiliyomuş..adet olmamak benımiçin sıkıntı resmen özledım..ben bide 21 gunde bır olurdum..cildim kurudu..cinsel olarakta isteksizim..eşim korunmuyo saolsun..klasık yontemlerle korunmaya çalışıyoruz..zaten on onbeş günde bir beraberız dıyebılırım..okadarda bahtsız bedevi deilimdir işallah...daha kontrolede gıtmedım...adet olmak ıstıyorum artık..

12. 2 Ocak 2009
  13. nunuu

nunuu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Selam bende 5 eylülde sezeryan olarak doğum yaptım.ve iltihaplanma olduğunu söyledi doktor doğumdan sonra.
    o ara sarı akıntım varken kasık ağrısı ile iki damla kahverengi akıntı geldi.Hasta oluyorum dedim ama bi daha gelmedi.Benim sütüm tam yetmiyomuş, mama takviyesi de veriyom ama hala olmadım.İnsan böyle gerçekten çok tuhaf oluyo. Korkuyosun ...

14. 2 Ocak 2009
  15. MaVili_06

MaVili_06 ♥♥MERT♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kanamam 45 gün sürdü.Adette olmadım.Adet olunca göbek biraz daha gidiyormuş doğrumu acaba?

16. 2 Ocak 2009
  17. sule3852

sule3852 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğum sonrası lohusa kanamamı oldum.ardından hemen düzene girdi ve bu ay 3. kez adet oldum.ama göbeğim hala duruyo...

18. 3 Ocak 2009
  19. anka_misali

anka_misali Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.492
    Ödül Puanları:
    238
    evet canım doğru... kadınlar adet olmadan önce karınlarında ve yüzlerinede ödem oluşurmuş ve bu yüzden o bölgelerde şişlikler meydana gelirmiş... adet olduğumuz zaman o ödemleri atarmışız... o ödemleri atmak için kiraz sapı içersekde faydası olurmuş... öyle diyor dr ibrahim saraçoğlu...

bu arada ben de hala adet olmadım... emziren kadınlar bazen ilk 1 yıl adet görmeyebiliyorlarmış... ben ilk ay gelmeyince panik yapıp gebelik testi bile almıştım... kaydirigubbakcemile3