Halı temizliği için..

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve ficipi tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ficipi
  1. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Halılarım açık renk ve çok cabuk kırlenıyorlar.Onceden sılıyordum ama şimdi belım ağrıyor sıldığımde oyuzden satlerce tum halıları sılmek ıstemıyorum..
    Halı yıkama makınem yok.Acaba almalı mıyım?Kullananların tavsıyerlerını dınlemek ıstıyorum Gerçekten temizliyor mu istediğimiz gibi?Ben hıc temızleyebıleceğine ınanmıyorum da..Fıkırlerınıze ıhtıyacım var.
    Koslanın halılar ıcın bır ürünü varmış sanırım.Dokup sonra supuyor mussun.Halı yıkama makınesı için mi bu acaba?

2. 26 Mayıs 2008
  3. hatay-yozgat

hatay-yozgat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    temizlik robotu diye bişey var. bende yok annemde ve kayınvalidemde var. yıkama kısmını boşver de süpürme işlemi için bile alınabilir. 1 kez süpürdünmü tozdan eser kalmıyor ayda 1 süpürsen bile süper bişi. ama yıkanışını hiç görmedim. param olsa ondan alıcam. benimde halılarımın hepsi bembeyaz. 1 yıldır sile sile bi hal oldum. silmek için sadece kaynar su ve içine de kirçöz döküyorum. temiz oluyo ama çok yorucu silmek.

4. 26 Mayıs 2008
  5. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    tesekkurler.Temizlik robotu diye bırsey olduğunu bılıyorum.Sorum Gercekten sılmeyı gerektırmeyecek kadar temiz yıkayıp yıkamadığı.
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

gezinirken boyle bır urun buldum.İşime yarayacak bır sey mı acaba?
    Halı yıkama makınesı kullananların tavsıyelerını beklıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Haziran 2008
  6. 27 Mayıs 2008
  7. txuxrkan34

txuxrkan34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.a.s.merhaba çıtırpıtır gerçekten önemli bir soruna el atmışsın bu konuyla ilgili dünde yazmıştım ama defalarca yazabilirim belinizde ağrıyormuş geçmiş olsun ben evimde kırby sentrıa ev bakım sistemini kullanıyorum bir arkadaşım tavsiye etmişti ona dua ediyorum kırby sentrıa birbuçuk bardak su ile koca bir halıyı ıslatmadan kuru köpükle yıkıyor hepa toz filtreli sulu sistem değil içinde uçak motoru var üzeri pres döküm aluminyum ayrıca 35 cm derinden toz çekebilen yüksek bir emiş gücü var bir dakikada üç metreküp havayı temizliyor yani evin havasınıda değiştiriyor ayrıca vites sistemi var bel fıtığı olanlar hamileler yaşlılar çok rahat kullanabilyorlar en önemlisi sağlığımızı da koruyabilmesi çünkü benim kızım allerjen bu makinayı aldıktan sonra problemimiz kalmadı halılar yataklar ve evde toz akarlarından mıte lardan eser kalmadı makine emiş ve üfleme olarak çalışan ve 12 değişik makineye dönüşebilen harika bir ev bakım sistemi ben kullanıyorum çok memnunum daha fazla sormak istedikleriniz varsa yazarım ama makine alma ihtiyacı olan herkesin kırby sentria yı görmesi lazım derim gerçekten kullandıktan sonra başka markayı düşünemiyorsunuz görüşmak dileğiyle:teytey::teytey::teytey:

8. 28 Mayıs 2008
  9. hsntn

hsntn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    bende yok eltimde ihlas klemax var iyi birşey hemhalıları döverek süpürüyor.hemde yıkama yapıyor.fiyatı pahalı 1.500ytle onun alerjisi var toza.evi süpürüncede tozu iyice emdiği için halı sık kirlenmiyor.ama pahalı yalnız halı yıkama makinalarıda kolaylık 2ayda bir yıka halılar koltuklar tertemiz.

10. 28 Mayıs 2008
  11. Juliet

Juliet Guest

ben halı yıkama makinası kullanırom süper çekiyo kiri suyu simsiyah oluyo memnunum

12. 28 Mayıs 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Bende halı yıkama makinası kullanıyorum ve çok memnununm ,koltuk ve halılları harika şekilde yıkayıp,kirleri emip,temizliyor.:roflol:tabi insan yorgunluktan mahvoluyor

14. 29 Mayıs 2008
  15. txuxrkan34

txuxrkan34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.a.s.merhaba balsurat ne marka halı yıkama makinesi kullanıyorsun bilmiyorum ama ben kırby sentrıayı kullanıyorum birbuçuk bardak suyla koca bir halıyı yıkıyor ıslatmıyor ve kuru köpükle temizliyor ben evimin bütün halılarını yarım saatte yıkıyorve artan zamanımı istediğim gibi değerlendiriyorum inan hiç yorulmuyorum sanada kullanmanı tavsiye ederim :teytey::teytey::teytey:

16. 31 Mayıs 2008
  17. EFSUNN

EFSUNN alamut Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    ben halıyıkama makinası kullanıyorum
    kırby sentrıayı biliyorum ama bütçeme uygun olmadığı için gözüm kaldı ama alamadım süper bişi
    halıyıkama makinası temizlik açısından güzel ama yoruyor
    kosla bir işe yaramıyor kısa süre parlatıyor sonra eski tas eski hamam tüketiciye sunulan kandırmacca
    şimdide hazır köpüğünü çıkarmış o da aynı

18. 2 Haziran 2008
  19. txuxrkan34

txuxrkan34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.a.s. merhaba efsunn kırby sentriayı çok beğendiğini ve süper bişi olduğunu yazmışsın çok doğru ben kırby sentrıanın üzerinde emiş gücüne sahip başka bir makine görmedim canım ben geçen yıl peşin almıştım duyduğuma göre 12-15 taksit yapıyorlarmış belki uzun vadeli olursa bütçenizi sarsmaz canım ama sana teşekkür ediyorum bu kadar yürekten yazman çok güzeldi efsunncum görüşmek dileğiyle a.s.:teytey::nazar::nazar::nazar: