Halı yıkama makinasından memnun olanlar bana bir fikir verir misiniz?

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09 tarafından 14 Nisan 2008 başlatılmıştır.

14 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09
  1. Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09

Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba arkadaşlar

Halı yıkama makinası almak istiyorum. Halı yıkama makinasından memnun olan arkadaşlar bana bir marka önerirseler sevinirim Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum a.s.a.s.a.s.

2. 14 Nisan 2008
  3. karamel delisi

karamel delisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım bende almak istiyorum istediğim çok pahalı ama yeni bi ürün buldum araştırıyorum arnica rain diye hem süpürge hem temizlik robotu fiyatı çoook uygun kullanıpta memnun kalan arkadaşlardan yorumlar arıyorum galiba güzelmiş netten bakabilirsin

4. 15 Nisan 2008
  5. Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım Arnicayı ben de duydum Benim aradığım halı yıkama makinası hem sağlığa zarar vermeyen su filtreli süpürme özelliği olan hem de halı yıkama özellikli bir makina olmalı Netten araştırdım Arnica ve Thomas gibi bir markada o özellik mevcut Ancak Thomas çok pahalı 900 (Dokuzyüz) YTL. civarı. Ancak kullanıpta memnun olan arkadaşlar varsa marka söyleyip görüşlerini bildirirseler iyi olur. Çünkü emin olamıyoruz. :enbuyukkk:

6. 25 Haziran 2008
  7. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar

5 yıl önce aura'nın temizlik robotunu aldık.süpürge modunda kullanıldığında kağıt ya da bez torbaya değil suyun içine alıyor bütün pislikleri.halı yıkamasından da memnunuz.daha önce başka bir markanın halı yıkama makinasını kullanıyorduk ama pek memnun kalmamıştık.bundan çok memnun kaldık.son fiyatı nedir bilmiyorum biraz yüksek olabilir ama biz çok memnunuz.hatta bize alırken "6 ay sadece süpürün halılarınızı gerek kalırsa yıkayın "dediler ve aynen dedikleri gibi. 6ay sonrasında pek gerek kalmadı yıkamaya çünkü içerisinde birikmiş olan bütün tozu,pislikleri temizliyor.halıların rengi resmen canlanıyor.süpürürken suyun içerisine istediğin parfümü sıkarak ya da temizlik kokularını dökerek kullanabilirsiniz.böylelikle temizlerken içeriye de mis gibi temizlik havası veriyor.ve birde sadece havayı temizleyebiliyorsunuz bununla.mesela evde balık kızarttınız ve mutfağınızda hoş olmayan koku oluştu.makinayı boşta çalıştırıp içine de parfüm koyarsınız balık kokusunun yerini parfüm kokusunun aldığını fark edersiniz.bu özelliğini bi kaç sefer kullandık acil durumlarda ve o kullanımlarda da memnun kaldık.bu temizlik robotunu satan yerlerle görüşürseniz istediğiniz bir akşam evinize kadar gelip gözünüzün önünde temizliği yapıyorlar.

Son düzenleme: 25 Haziran 2008
  8. 25 Haziran 2008
  9. ayxsxel

ayxsxel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben PHİLİPS marka halı yıkama makinasını tavsiye ederim.Yıllardır kullanıyorum ne bir sorun cıkardı ne bir arıza.Ayrıca cok da guzel sonuc veriyor.10 PUAN MAKİNAMA....

10. 25 Haziran 2008
  11. txuxrkan34

txuxrkan34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.a.s.a.s. Merhaba ben size kırby sentrıa yı tavsiye edebilirim .Bir yıl önce bir arkadaşımın tavsiyesi ile aldım inanın dua ediyorum . Çünkü kızım allerjen olduğu için emiş gücü çok yüksek olan ve evi , yatakları toz akarlarından arındıracak bir makineye ihtiyacım vardı .Kırby sentrıa tam istediğim gibi bir ev bakım sistemi . Bir bardak suyla koskocaman bir halıyı kuru köpük olarak yıkıyor ve inanın tertemiz yapıyor bence görmeniz lazım .Gerçekten ben gördüğümde hayran kaldım ve memnun bir müşteri olarak herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .Hem gittikçe dünyamızın suyunun azaldığını düşünürsek böylelikle su tasarrufu da yapmış oluyoruz öyle değilmi arkadaşlar ? Aklınıza takılan birşey olursa sorun yazarım. Görüşmek dileğiyle sevgiler :1hug:

12. 30 Haziran 2008
  13. Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar ben Arnica Hidra halı yıkama makinası aldım ve gerçekten fiyatına göre çok güzel bir ürün. Küçük oğlum için normal elektrik süpürgelerinden daha sağlıklı üstelikde halı yıkıyor. Fiyatı da 220 YTL. idi Sağlıcakla kalın

14. 30 Haziran 2008
  15. filizmef

filizmef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arnicanın normal süpürgesini aldım çok güzel ama zamanla ondanda tozlar dışarıya çıkıyor tekrar bir makina alırsam ihlasın temizlik robotunu alacağım çok pahalı ama değer ömürlük kullanan tüm komşularım memnun vede tertemiz

16. 1 Temmuz 2008
  17. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet filizmef bizde yıllardır kullanıyoruz hem sağlıklı hemde tertemiz.verdiğin parayı fazlasıyla hakediyor.ben kendi çeyizime bile istiyorum aynısını çünkü çok güzel.

18. 1 Temmuz 2008
  19. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bendende on puan emis gücü cok kuvetli ve güzel temizliyor