Haliç Kongre Merkezinde soygun gibi satış!!!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve kronick tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kronick
  1. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar dert mi bilmem ama bu gün fena halde enayi yerine koyulduğumuzu gördüğüm için konu açma ihtiyacı hissettim.
    Eşime hafta içi bir müşterisinden şu aralar Haliç Kongre Merkezin'de sergilenmekte olan" disney live-Mickey masal dünyası" adlı gösteriye hediye 3 adet bilet geldi.
    İyi dedik aldık bugün bileti,çocukla beraber gittik.
    Merkez çok güzel fakat daha gösteri başlamadan benim cinlerim tepeme çıkmıştı ne yazık ki:hulya:
    bildiğiniz küçük paket mısır cipsi 9 TLdelikafadulden
    Yine bildiğiniz pamuk şeker varya, o pamuk şeker 17 TL demezmi satıcıdelikafadulden
    dedim siz ya şaka yapıyorsunuz, ya sayı saymasını bilmiyorsunuz ya da canınız dayak istiyor:eek:klava:
    buna resmen soygun denir dedim..
    adamda gevrek gevrek gülüp abla serbest piyasa demezmi..
    ne serbesti be dedim.sizinki serbesti geçti daha değişik tanımlamaları var bu durumun dedim-tatlicadiarzu-
    tabi çocuk ağlayıp ille isteyince mecbur bir su ile bir mısır cipsi almak zorunda kaldım ama içimden ve de dışımdan bir sürü iyi dilek geçirerek...
    gereken şikayeti yaptım ama sakinleşemedim hala...
    aklınızda olsun.
    eğer kızınız varsa bu gösteriye gidin.erkek çocuklara göre değil.anlatılan masallar çirkin ve güzel, pamuk prenses ve yedi cüceler ve cindirella...
    ikincisi yanınızda suyunuzu ve hatta mümkünse mısır cipsinizide bulundurun.kaydirigubbakcemile

2. 7 Şubat 2010
  3. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    misir cipsi 9 ytl mi akannehir

peki ama yaninizda birsey götürmek serbestmi ki ?

bazi yerler disaridan yiyecek icecek kabul etmiyor

4. 7 Şubat 2010
  5. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    yok artik ohaaaaaaaaaa
    resmen soygun cocuklar isteyince aileler mecburen alacaklar bunu cok iyi bildikleri icin rahat rahat satiyor adamlar keske almasaymissin canim valla ben olsam almazdim tü kaka var icinde derdim hehalde:roflol:

6. 7 Şubat 2010
  7. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gasp yapmadan soygun işte..bir KÜÇÜK PAKET CıPS 9, PAMUK ŞEKER 17tl oldugu nerde görülmüş ki..acaba döner dürüm falan yapsalar kaçtan satıcaklardı 50 tl falan mı cok merak ettm

8. 7 Şubat 2010
  9. redlight71

redlight71 *AŞKIM ve ÇOCUKLARIM* Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    E pes yani buna resmen soygunculuk derler,insanların zayıf noktaları çocukları tabii,nasılsa çocuk isteyince mecbur alacaklar diyolar heralde........ohaoldumsmile

10. 7 Şubat 2010
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Olaya konu olan şehir İstanbul.Ben hiç şaşırmadım doğrusu.Sarıyer'de 3 gözlemeye 75 tl saydıktan sonra.kaydirigubbakcemile3

12. 7 Şubat 2010
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Allahın kro'su telefon açsaydın sana mısır patlatıp getirirdim hemen. Amma kazıklanmışsın yani sempatiksalakcinni
    Şaka bir yana cidden böyle yerlerde malesef kazıklanıyoruz. Aslında oradaki serbest piyasa değil serbest piyasa olsaydı bir kaç satıcı daha olması gerekirdi. Ehhh tekelleşme olunca böyle fiyatlar malesef uçuyor. Ama veren var ki bu adamlar hala bu fiyatı yüksek tutuyorlar.
    Ne diyeyim haram zıkkım olsun aldıkları para.

14. 7 Şubat 2010
  15. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    valla olur da yolum bi daha düşerse oraya ben getireyimde sıkıysa almasınlar dışardan yiyecek..Çok üzgünüm çoookçantamdaki mısır cipsine bi Allah'ın kulu karışamaz..yerim adamıkaydirigubbakcemile
    dedim len ben de dedim.yol oğlum pamuk şeker acıymış, sadece büyüklere satıyorlar dedim ondan kurtardım çok şükür.:lepi:
    ama mısır cipsine yok diyemedim.çocuk bu bi dediğini yapacaksın mecbur.az verirsen hırsız çok verirsen arsız misaliCADIARZU

valla haram olsun.
    yani 17 TL bir pamuk şeker olurmu ya...
    benim asıl kızdığım kongre merkezi yönetimi aslında.mailda atıcam birazdan.
    yani çatıları altında bu soyguna nasıl izin verirler aklım almıyor.akannehir

16. 7 Şubat 2010
  17. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    yuhhh be herkesi zengin sanıyorlar galiba alt tarafı pamuk şekeri sanki 5 kilo şeker veriyor 17 tl ne ya serbest piyasaymış bide ii de kardeşim burası türkiye açlık almış başını gidiyor bu kadar da serbest olunmazkikötükedihüso

18. 7 Şubat 2010
  19. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    yuhh demek istiyorummm...

e şimdi gelde karaborsa yapma..ama kongre merkezi belki yetkili değildir mesela bizim okul kantinindede yemekler pahalı,çünkü bir önceki kantinde çalışan şirketi yollamak için baya bi tazminat ödemişler onların parasınıda bizden çıkarıyolar,okul yönetimi birşey diyemiyor.

onların yaptığı zaten bariz sömürgecilik tabi,çocukların zaaflarını kullanıyorlar