halıdaki kurum lekeleriyle başım dertte:(((

Konusu 'Püf Noktaları' forumundadır ve gldnmz tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : gldnmz
  1. gldnmz

gldnmz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar malum kıştı ve bu sene soba kurdum ki kurmaz olaydım halımın heryeri siyeh oldu kurumlar uçuştukça yapıştı siliyom ama çıkmıyo bildiğiniz bi yöntem varmı ne olr yardımmmm:Saruboceq::Saruboceq:

2. 8 Nisan 2009
  3. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    annem eskidan soba yaktığı için sordum halı şampuanları çıkarırmış marketlerde satılanlardan herhangi biri birde ucuz yöntem bulasık deterjanı umarım faydalı olur sevgiler...

4. 8 Nisan 2009
  5. gldnmz

gldnmz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:yk be güzelim denememmi halı şampuanı o anlık işe yrıyo senra yine aynııı ama ilgilendiğin için çk saol

6. 24 Nisan 2009
  7. h2o

h2o All Izz Well :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım küçük bi kap suya domestos ve bulaşık deterjanı koyup sert bişeyle iyice çitile tertemiz oluyor.

8. 27 Nisan 2009
  9. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Kosla halıyla da mı cıkmadı?

10. 8 Aralık 2010
  11. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım gecici çözüm demişsin ama maalesef herşey geçici çözüm. bende bu sene soba kurdum. birde ilk defa kullandığım için sorma her yer kurum oluyor . haftada bır halı sılıyorum. ben bildiğin camasır makınası deterjanını suya katıyorum ve banyo yaparken kullanılan lif var ya onla sılıyorum. pırıl pırıl oluyor. ama bazende sobanın önüne halının üstüne kilim koyuyorum kı halım lekelenmesın dıye. kötü bir görüntü ama kalıcı bır cozum yok maalesef. helekı halınız benımkı gıbı krem rengıyse.:KK43:neyse bır sene sabredıcem artık. hadı kolay gelsın. daha kolay bır cozum bulursan bızımlede paylas canım.